Menu
WomanOnly
Sex

Sexuální úchylky najdeme u žen i mužů: přehled top 10

Redakce

Redakce

30. 9. 2014

Myslíte si, že to, co děláte v posteli nebo jaké máte sexuální představy, je normální? Jste muž či žena a jste schopen strávit dvě hodiny před zrcadlem nebo máte silnější sexuální chutě než ostatní? Možná jste deviantem a ani o tom nevíte… WomanOnly.cz pro vás zjistilo víc.

Ležíte zrovna v posteli po nádherném sexu a partner se dožaduje dalšího čísla? S protočením očí ho odmítnete a sledujete, jak se vytrácí do koupelny, aby ukojil své choutky masturbací? Hypersexualita nedělá rozdíl mezi muži a ženami.

1. Hypersexualita

U žen se nazývá také nymfomanie. Projevuje se nadměrnou neovladatelnou sexuální aktivitou a vzrušivostí. Pozor, nezaměňovat s erotomanií. Erotomanie je posedlost vším kolem sexu, kdežto hypersexualita pouze sexem. Dá se jí bohužel omluvit i nevěra. Hypersexuální lidé se prostě nedokáží ovládat.

Bisexualita. Proč spolu spí ženy, které mají rády muže?

2. Bisexualita

Je na pomezí mezi heterosexualitou a homosexualitou. Jedinci, kteří jsou touto úchylkou postiženi, mohou jak citově, tak sexuálně přilnout úplně stejně k opačnému pohlaví jako ke stejnému. Bisexuální chování je i momentálním trendem.

V dnešní době navazují mladí lidé bisexuální vztahy bez jakéhokoliv citového podkladu pouze se sexuálními motivy a na základě experimentu.

3. High Heels

Jedná se vlastně o druh fetišismu, která se vyznačuje větší sexuální reakcí mužů na ženy nosící vysoké podpatky. Je jednou z nejrozšířenějších forem fetišismu vůbec. Je vědecky dokázáno, že se muž pravděpodobněji ohlédne za ženou, která má vysoké podpatky, než za tou samou ženou, která bude mít nízké boty. Podpatky se dají používat i v domácím prostředí. Někteří muži si potrpí na to, když si je ženy při aktu nechávají na nohou nebo je používají jako formu svádění.

Nymfomanky. Prokletí nebo dar?

4. Hirsutofilie

Také velmi rozšířená úchylka. Mužům i ženám se u partnera líbí nadměrné ochlupení na všech možných místech. Může být také spojena s efektem zvaným beard burn, jehož volný překlad je stopy po vousech. Vzrušení tedy přichází v okamžiku, kdy jsou vousy či chlupy třené např. o krk, stehna, ňadra či úd.

5. Masochismus a sadismus

Tuto úchylku určitě není třeba dlouze popisovat, protože ji zná téměř každý. Jde o přijímání nebo poskytování bolesti s cílem vzrušení, nebo dokonce ukojení. Přitom může být člověk dominantní, nebo naopak submisivní. Přijímat rány, nebo je dostávat. Hlavně ženy trpí zvláštní formou duševního masochismu, kdy se poutají k mužům, kteří jsou citově chladní, odmítají je, ponižují a fyzicky nebo i psychicky trýzní.

6. Metrosexuál

Můžete ho potkat hlavně v metropolích. Pravidelně chodí na pedikúru, manikúru, kosmetiku, ke kadeřníkovi nebo do solária. Jeho kosmetické přípravky zaberou v koupelně i několik polic. Vždy je dokonale upravený, má sladěné a značkové oblečení. Dobou strávenou v koupelně hravě předčí i ženu. I když na první pohled vypadá jako gay, bývá většinou heterosexuální. Jeho úchylka spočívá v přehnaném starání o vlastní zevnějšek.

70 % lidí má zkušenost se sexem na jednu noc. Třetina žen ho ale poté lituje

7. Nudismus

Je něco jako kult lidského těla. Jde o krásný pocit z nahoty a z toho, že nás netíží oblečení a člověk je alespoň na chvíli absolutně volný. Nudismus nemá nic společného se sexualitou ani v něm není žádný sexuální podtext.

V České republice je nahota na veřejnosti zakázána, proto se nudisti mohou projevovat pouze doma nebo na jim vymezených místech (např. nudistických plážích). Odnoží nudismu je naturismus, což je celkové navrácení člověka k přírodě a pobytu v ní bez oděvu.

8. Orgie

V dřívějších dobách bylo toto slovo synonymem pro prostopášnictví, promiskuitu, zakázané a nezávazné aktivity. V dnešní době je toto slovo chápáno už pouze jako skupinový sex. Jde o sex ve třech či více lidech nebo také takzvanou swingers party, kterou mohou pořádat velké skupiny nebo několik párů vyžívající se v této úchylce. Mohou si nezávazně mezi sebou partnery střídat a sledovat sexuální aktivitu druhých.

9. Voyeurismus

Nebo také sledování. Voyeři dosahují vzrušení při sledování nic netušících objektů. Souložících párů, svlékajících se žen nebo mužů. Většinou se vyznačují tím, že s sebou nosí fotoaparát nebo kameru a rádi si akt natáčí, aby si ho mohli připomínat i doma. Bezpečnou mez voyeurismus přesahuje v případě, že člověk dá přednost sledování před vlastním sexuálním životem.

10. Neoterofilie

Který muž ve středních letech se někdy neohlédl po mladé dívce? A přiznejte se, dámy, která z vás neokusila opojnou chuť mladého nezkušeného zajíčka? Přitahují vás třeba i partneři o desetiletí mladší? V tom případě vítejte mezi neoterofily.

Samozřejmě bez jednoho by neexistovalo druhé. Osoby, které přitahují starší partneři jsou gerontofilové. Najdeme je i mezi slavnými páry. Například Demi Moore a Aston Kucher nebo Michael Douglas a Catherine Zeta-Jonesová.

Ohodnoťte tento článek:
2,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Sexuální úchylky najdeme u žen i mužů: přehled top 10