Menu
WomanOnly
Trendy účesy 2023

Účesy pro ženy na podzim 2013: kterému z nich dáte přednost?

Redakce

Redakce

30. 10. 2013

Pokud přemýšlíte, jakými módními kousky letos na podzim vyzbrojit svůj šatník, máme pro vás jedinečný tip – zaměřte se na účes! Právě vlasy a jejich speciální styling budou na podzim tím nejlepším módním doplňkem. Nechte se inspirovat našimi trendy a vkročte stylově do dalšího ročního období!

Metalické odlesky ve vlnách

Metalické odstíny patří k barevnému podzimu stejně neodmyslitelně jako barva červená, zlatá nebo oranžovohnědá. Naprostým hitem sezony je však odstín růžové zlaté blond tzv. „rose gold“ a měděná barva s jemným meruňkovým nádechem a zlatými odlesky. Oba odstíny nejlépe vyniknou, pokud je upravíte do podoby nadýchaných vln. Nejefektivnější variantou jsou však objemné retro vlny, kterých docílíte vlnitými délkami a zcela rovnými vlasy u kořínků.

Extravagantní účesy pro krátké a dlouhé vlasy: Trend dneška

Kovově hnědý bob

Ani brunetky nebudou letošní podzim ochuzené o řadu speciálních barevných odstínů. Top trendem této sezóny se stala ledově hnědá barva, která nabízí hned několik barevných variant. Vybírat můžete z tmavě popelavé, kovově hnědé nebo ze světle hnědého kaštanu, kterému opět nechybí chladivý podtón. Žhavým trendem je pak kombinace matných kovových odstínů a střihu zvaného „bob“, krátkého a precizně nadýchaného mikáda.

Stříbrná blond a špetka extravagance

Absolutním hitem letošního roku se stala platinová blond, takže pokud tomuto odstínu fandíte i vy, na podzim se ho určitě vzdávat nemusíte. Barevná škála platinového odstínu se rozrostla o stříbrnou blond, která se pohybuje v různé intenzitě. Záleží jen na vás, zda zvolíte intenzitu nejvyšší nebo svému účesu dopřejete pouze jemně stříbrný tón.

Návod jak udělat rybí cop: Učesat se jako celebrita je snadné

Co se střihu týče, vyniká stříbrná blond zejména na velmi krátkých vlasech, které jsou vyčesány do nedbalého, ležérního výčesu. Pokud se nebojíte extravagance, můžete se inspirovat účesem některé z celebrit (např. Miley Cyrus) a nechat si část vlasů úplně vyholit. Stříbrný odstín si však můžete dopřát i s dlouhými vlasy, zejména zvolíte-li proslulý ombré efekt nebo platinový základ s jemnými stříbrnými prameny.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Účesy pro ženy na podzim 2013: kterému z nich dáte přednost?