Menu
WomanOnly
Láska

Valentýn na dálku. Nezoufejte, máme pro vás tipy, jak si ho užít

Redakce

Redakce

12. 2. 2014

Je to tady, jako každý rok opět a zase náš Den zamilovaných. Pro svobodné naprosté utrpení, pro některé zbytečný až stupidní americký svátek. Někdy je to ale utrpení i pro zadané, kteří mají svůj protějšek daleko.

Ať už máte vztah na dálku, či partner nebo vy jste museli z pracovních nebo osobních důvodu odjet někam daleko. Teď jak to zvládnout?

14. únor rovná se svátek zamilovaných, opravdu?

Zkuste vzít letošní Valentýn jako každý jiný den, nic výjimečného. Běžte z práce rovnou domů, nebo s kamarádkou na kávu či do oblíbeného baru. Tento den je sice plný lásky, dárků, překvapení a vášnivého sexu, ale taky není první ani poslední.

Když na Valentýna vidíte zamilované páry, vyznávající si lásku, nepřipadne vám to falešné? Proč si musíme být tak blízko zrovna v tento den v roce? Neměla by se láska ukazovat každý den a ne jen jeden den v roce, protože to tak podle společnosti je správné?

Když nejste se svou drahou polovičkou spolu na sv. Valentýna, proč nevykročit z řady a neudělat si vlastního Valentýna až při vašem společném setkání. Romantickou večeři při svíčkách a dárečky si můžete dát i 20. června a uvidíte, že to bude mít stejný efekt.

Jak si udržet kluka na dálku? Sex po telefonu váš vztah okoření

Jak ho oslavit s partnerem

Chcete udělat velké romantické gesto a svému protějšku velkou radost, proč ho nepřekvapit a bez oznámení přijet za ním? Nemusíte si ani lámat hlavu s dárkem, protože v takové situaci budete největším dárkem vy sama.

Pokud tuto možnost nebudete moci zrealizovat, nastupují na scénu technologie. Jak v případě emailu, SMS zpráv či hovorů každým rokem se v technologiích posunujeme dál. Můžeme s protějškem uskutečnit videohovor. Můžete si vzít své oblíbené šaty, udělat si večeři a s partnerem povečeřet u počítače.

Možná si říkáte, že to je neromantické, ale v dnešní uspěchané době je velké procento párů na svatého Valentýna od sebe a tudíž rádi využijí tyto technologie. Alespoň určitým způsobem jste si s partnerem na blízku.

A co erotika na Valentýna

Když bychom zacházeli do extrému, co se týče valentýnského sexu na dálku chytré hlavy přišli na to, jak vyřešit i takový problém. Mluvíme o technologii, která se jmenuje fuckU-fuckMe. V provedení pro dámy i pány. Potřebujete k tomu jediné, počítač s připojením na internet.

S partnerem budete na videokameře a oba si budete užívat. Pro pány je technologie vyvinutá tak, že představuje vagínu, pro dámy je vytvořen umělý penis. Pokud se ptáte na cenu, tato věcička se pohybuje okolo 500 amerických dolarů, tudíž 15 000 korun a úspěšně se prodává již přes 10 let.

Můžeme poděkovat našim technologiím, které nám umožní se s partnerem vidět, povečeřet s ním, popovídat si, zásilkové služby dodají květiny a dárky a sexuální technika nám umožní mít pohlavní styk. V dnešní době máme opravdu všechno, na co si jen vzpomeneme. Tak proč toho nevyužít?

Někdo si na druhou stranu rád počká na partnera a osobně si udělají Valentýna jiný den. Proč si ale neudělat radost každý den nějakou maličkostí a nečekat jen na jeden den v roce, kdy jsme skoro povinni chovat se zamilovaně.

I když den zamilovaných netrávíte spolu, strávíte spolu dalších mnohem více lepších večerů, když oba dva budete každý den vědět, že se milujete.

Ohodnoťte tento článek:
1,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Valentýn na dálku. Nezoufejte, máme pro vás tipy, jak si ho užít