Menu
WomanOnly
Vánoce

Vánoční přání: Tipy na nejlepší sms texty, vtipné i tradiční

Redakce

Redakce

22. 12. 2019

Lámete si každý rok hlavu, jak originálně popřát k vánočním svátkům svým blízkým. Už nemusíte. Připravili jsme pro vás výběr z vánočních přání.

Tradiční vánoční přání

Za oknem sype se sněhová nadílka, záclony provoní anýz a vanilka. Vánoční koledy zpívají andělé, už jsou tu vánoce štastné a veselé.

Krásné Vánoce chci Ti přát, aby měl člověk člověka rád, aby jeden druhému víc štěstí přál, aby i ten nový rok za to stál.

Tak zase po roce máme tu vánoce, vánoční nálada všechny nás ovládá. Chci Ti jen za sebe poslat pár řádků, příjemné prožití vánočních svátků. Cukroví s vanilkou, šupinku pro štěstí a spoustu světýlek na vašem náměstí. Hodně dárků na Vánoce, ať se daří v novém roce.

Krásné svátky vánoční, pěknou cestu z půlnoční,od Ježíška velký ranec, na Silvestra pěkný tanec, od muziky lehký krok a pak šťastný nový rok.

Vánoční hvězda, symbol adventu. Jak o ni pečovat, aby vydržela i po svátcích?

Hvězdný pozdrav sněžných vloček, mnoho dárků pod stromeček, hodně štěstí, kupu lásky a příští rok žádné vrásky.

Oheň v krbu tiše praská, v našich srdcích klid a láska. Z oblohy se sype sníh, vločky tančí v závějích. Veselé vánoce!

Ať je hodně dárečků i u tvého stromečku, v každém ať je zabalen jeden šťastný všední den. Všechno nejlepší k vánocům!

Přeji Ti co člověk nejvíc potřebuje – ZDRAVÍ, to co člověk stále hledá – ŠTĚSTÍ a to bez čeho nelze žít – LÁSKU. Krásné Vánoce přeje…

Hromadu dárků co srdce pohladí, rodinu, přátele, co nikdy nezradí. K bohatství krůček a ke štěstí skok. Nádherné vánoce a šťastný nový rok.

Vtipné vánoční přání

Příjemné vánoční chvíle při kradení smrčku, smažení leklého kapra, průjmu z poslední porce salátu a mnoho štěstí v novém roce při zásahu petardou přeje…

Přiletěl k nám Ježíšek, měl poblitej kožíšek. Místo dárků odpadky, chce zůstat i na svátky… Nalitej jak mraky, pošlu ti ho taky!

Letí Ježíšek s nadílkou, vrtí při tom prdýlkou. Žízen prý má jako trám, letí, letí přímo k Vám. Pokud čekáš nadílku, nech za oknem lahvinku. Krásné Vánoce

Ahoj, tady JEŽÍŠEK! Celý rok tě pozoruji! Dobře vím, že nekradeš, nelžeš, nepodvádíš, netuneluješ… Tak mne neser a nauč se to. Já ti pořád dárky nosit nebudu!

Na Vánoce v krku kosti, na Silvestra zvratků dosti, na Nový rok bolehlav takový Ti přeji stav. Vidím to však černě, budu na tom stejně.

<.)))>< <.)))>< <.)))>< pošli toto hejno chcíplých kaprů všem svým přátelům a tvůj kredit bude zaručeně v prdeli! Hezké Vánoce

Ohodnoťte tento článek:
3,6
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Vánoční přání: Tipy na nejlepší sms texty, vtipné i tradiční