Menu
WomanOnly
Esoterika

Věštění z kávové sedliny vám může pomoci s životním rozhodnutím

Pijete rádi kávu? Udělejte si magický rituál! Po jeho provedení možná budete o něco chytřejší v tom, jak se správně rozhodnout a kterým směrem se v životě vydat. Jak na to? Poradíme vám krok za krokem!

Kvalitní káva a oblíbený šálek

Zajděte si do svého oblíbeného krámku s vysoce kvalitními kávovými zrny. Pokud nemáte doma mlýnek na kávu, kupte si opravdu kvalitní produkt, na který jste zvyklí, anebo si nechte kávu namlít přímo v obchodě. Už při kupování vašeho každodenního potěšení myslete na to, že tentokrát bude všechno probíhat zcela jinak. Zkuste vypustit myšlenky tím směrem, kterým byste si přáli se ve vašem životě ubírat. Pokud máte před sebou nelehká rozhodnutí, racionálně zvažte všechna pro a proti. Nezapomínejte však na intuici. Ten těžko definovatelný pocit, že zrovna tohle je pro vás ta pravá cesta.

Doma si udělejte chvilku sami pro sebe a vytáhněte si svůj oblíbený hrneček na kávu. Měl by být váš vlastní. Není vhodné sahat po šálku, ze kterého pije pravidelně někdo jiný. Připravte si kávu svým oblíbeným způsobem, ale samozřejmě tak, aby vám na dně šálku zůstal takzvaný lógr. Uvařte si tedy turka, žádnou překapávanou kávu. Klidně si dopřejte mléko nebo cukr, pohodlně se usaďte a během pomalého pití přemýšlejte nad svým životem.

Léčivé kameny a jejich význam. Jak nám mohou prospět

Sibyla jako symbol věštkyně. Kolik jich vlastně bylo a máme je i v Česku?

Meditace nad šálkem kávy

Zkuste si promítnout váš dosavadní život, pochvalte se za všechno, co jste dokázali, a za co jste na sebe pyšní. Projevte poděkování a pokoru za to, co všechno vám bylo dáno a umožněno prožít. Poděkujte za hojnost, radost a šťastné okamžiky i cenné životní lekce. Pokud vám v hlavě vyvstává otázka, neváhejte si ji položit. Pijte kávu pomalu a u posledního doušku pošlete váš dech do hrnečku.

Jakmile dopijete šálek, zkuste s ním otočit několikrát dokola, aby se vám sedlina rovnoměrně rozmístila. Poté hrneček převraťte na podšálek dnem vzhůru a ponechejte jej tak asi 15 minut, aby sedlina vyschla. Existuje spousta možností, jak věštit z kávové sedliny, ale pokud nejste v tomto umění zběhlí, vsaďte na svou vlastní intuici a samozřejmě taky kousek zdravého rozumu. Možná si i užijete trochu legrace, nemusíte se zase brát tak vážně a očekávat tragédie.

Symbolika obrazců

Opatrně si prohlédněte zaschlý obrazec na dně šálku a sledujte své pocity, které vás napadají. Zkuste úplně vypnout hlavu a řiďte se výhradně svými smysly, pocity a intuicí. Zaměřte se na to, co vás napadne jako první. Možná vás čeká náročné rozhodování, rádi byste změnili svou životní situaci nebo našli pravou lásku, uzdravení či toužíte po dítěti. Existují osvědčená pravidla pro výklad základní symboliky:

Malé tečky, jednotlivé body – pokud jsou izolované, mohou upozorňovat na samotu a izolaci nebo třeba nečekanou návštěvu, která může odněkud přijít. Může se také jednat o naši cestu pryč, například stěhování nebo odchod z nevyhovující situace. Sledujeme stranu, na které se izolovaný bod nachází, zdali vlevo nebo vpravo, vepředu či vzadu. Dle toho můžeme posuzovat, o jaký směr se jedná, a jestli jde o záležitost z minulosti nebo budoucnosti. Levá strana obvykle značí minulost, pravá budoucnost. Množství malých teček pohromadě údajně znamená přísun peněz.

Výklad snů: Ve snu je mi partner nevěrný

Delší čáry – mohou znamenat koleje, tedy cesty, změny, odchod ze vztahu či zaměstnání, stěhování, dovolenou…

Lidská postava – můžete to být vy, ve vztahu k okolí, anebo třeba také váš vysněný partner. Zaměřte se na to, co je pro tuto postavu charakteristické a jak na vás v daném prostředí působí. Jestli do něho zapadá, je spokojená, co například drží v ruce nebo čeho se dotýká a podobně.

Jak funguje lapač snů a jak ho vybrat?

Zvíře – různá zvířata mají svou specifickou symboliku, může jít například o ptáky, ryby nebo savce či šelmy, případně také hmyz nebo had. Zamyslete se nad tím, jak na vás zvíře působí, a co ve vás vyvolává? Jakou symboliku má pro vás třeba holubice nebo had?

Geometrické tvary a tradiční symboly – kruhy, trojúhelníky, čtverce, kříže, hvězdy, srdce. Všechno má svou symboliku, hledejte spojitosti. Hvězda má šťastný význam, srdce znamená lásku, trojúhelník aktivitu a výzvu, čtverec omezení nebo stabilizaci situace, kruh zacyklení.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Věštění z kávové sedliny vám může pomoci s životním rozhodnutím