Menu
WomanOnly
Sex

25 % mužů předstírá orgasmus. Jaké jsou jejich triky?

Veronika Tichá

Veronika Tichá

20. 2. 2015

Předstírání orgasmu vždy bývala doména žen, ale možná bude pro někoho překvapením, že to občas dělávají i muži. Jak je to fyziologicky možné?

Ejakulace nerovná se orgasmus

Podle vědců orgasmus a ejakulace není totéž, i když máme tendenci si tyto dvě věci spojovat, jelikož se objevují současně. Někteří muži, zejména ti, kteří se zabývají tantrickou jógou, dokážou ejakulaci ovládat a prožít tak několik orgasmů i bez ní. Tento fakt ovšem většina žen netuší, takže po muži očekávají viditelný důkaz. Dá se to uhrát i bez něj?

Dá se to nafingovat

Předstírání mužského orgasmu není tak obtížné, jak by se mohlo na první pohled zdát. S kondomem je to úplná hračka, muž se ho může zbavit dříve, než by ho začal kdokoliv zkoumat. Jde to ale i bez něj vzhledem k tomu, že při sexu je produkováno mnoho tělesných tekutin, mezi kterými by se jedna navíc hravě ztratila. Pokud se na to žena nebude vyloženě soustředit, nemusí vůbec nic poznat.

Jak utnout nekonečný sex

Předstírání vyvrcholení u mužů není tak časté jako u žen, protože se muži za to, že orgasmu nedosáhli, většinou nestydí a klidně to přiznají. Pokud se tedy uchýlí k předstírání, bývá to především z důvodu dlouhého aktu, který nevede k vyvrcholení. Buď chtějí milování s partnerkou urychlit, nebo chtějí svému protějšku udělat radost, stejně jako to děláváme my, pokud to děláváme.

Z výzkumu, kterého se zúčastnilo 805 mužů a 800 žen ve věku od 35 do 65 let, vyplývá mimo jiné i to, že nejoblíbenější sexuální aktivitou Čechů je klasická soulož. Zajímavějším zjištěním ale je, že až 25 % mužů se přiznalo k tomu, že někdy v životě předstírali orgasmus. Není to úplně zanedbatelné číslo.

Muži sice většinou sex neodmítnou, ale i o ni mají své dny a občas se prostě přes veškerou snahu nezadaří. Mají na to nárok, nemyslíte?

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

25 % mužů předstírá orgasmus. Jaké jsou jejich triky?