Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

5 dvojic s nejlepší chemií. Mezi kterými herci to na plátně jiskří?

Redakce

Redakce

11. 9. 2014

Možná vás také při sledování filmu občas napadne, jaký by herci tvořili krásný pár ve skutečném světě. Tentokrát jsme pro vás vybrali několik filmových dvojic, které snad ani tolik nehrají a jejich přirozené souznění prostě vyplyne ze situace.

Richard Gere a Julia Robert v Pretty woman

Pretty woman jako jedna z nejznámějších oddychovek, která vynesla oba herce až do výšin samotné slávy. Oba dva se o téměř deset let později společně objevují také ve filmu Nevěsta na útěku, kde jiskru mezi nimi může popřít už jen málokdo!

Co jste o filmu možná nevěděli? Pretty woman měl být původně velmi seriózním sociálním dramatem o životě prostitutek. S tímto vědomím také Roberts hlavní roli přijala. Poté, co se koncept změnil díky novému producentovi společnosti Walt Disney, dalo tvůrcům mnoho přemlouvání, aby Julia pokračovala ve spolupráci.

FOTO: Pretty woman

Zdroj: Magic Box

Joseph Gordon-Levitt a Zooey Deschanel v 500 dní se Summer

Mladý pár v romantickém filmu se již velmi dobře zná z předchozí spolupráce ve filmu Bláznivý. Přirozenost filmové dvojice je na první pohled vidět a jak bylo již mnohokrát napsáno – jejich realističnost vztahu je až dechberoucí.

Možná vás překvapí, že příběh je inspirován skutečným vztahem mezi scenáristou filmu Scottem Neustadterem a jednou dívkou. Po přečtení scénáře si příběh okamžitě zamilovala, protože se skvěle ztotožnila s postavou hlavního hrdiny Toma. Je ovšem zvláštní, že v hlavní hrdince Summer se vůbec nepoznala.

FOTO:500 Days of Summer

Zdroj: Bonton

Hugh Grant a Martine McCutcheon v Lásce nebeské

Je víc než jasné že zrovna v téhle romantické komedii bychom našli spoustu dalších párů, které k sobě perfektně pasují. My jsme ale vybrali pana premiéra a jeho asistentku Natalie, kterým celé publikum fandí již od prvních minut filmu.

Možná si jako další dokonalý pár představíte Keiru Knightley a jejího filmového kolegu Chiwetela Ejiofora, nebo dáte přednost jejímu tajnému ctiteli v podání Andrewa Lincolna? Tak či tak, jistě vás zaskočí fakt, že při natáčení bylo Keiře jako čerstvé filmové nevěstě a dospělé ženě pouhých 17 let.

FOTO: Love actually

Zdroj: Magic Box

Jack Nicholson a Diane Keaton v  Lepší pozdě nežli později

Jeden z nejznámějších filmových párů vůbec je pro film Lepší pozdě nežli později více než ideálním. Souznění a vzájemná přitažlivost roli jen umocňuje. Sama Diane Keaton prohlásila, že Jack Nicholson byl ke svádění prostě zrozen.

V Americe se stal film populární okamžitě díky dvěma hlavním postavám. To ale neplatí všude po světě. Například v Japonsku museli na plakát filmu přidat ještě velkou fotografii Keanu Reevese, aby lidé na snímek přišli do kin. Reeves byl totiž v tu dobu v Japonsku daleko populárnější než dvojice hlavních herců.

FOTO: Lepsi pozde nezli pozdeji

Zdroj: Magic Box

Bradley Cooper a Jennifer Lawrence v Sereně

Na tuto hereckou dvojici se můžeme těšit v novém filmu Serena , který přiláká nejednoho diváka už jen proto, že je natáčený v samotném srdci Prahy. Film je adaptací stejnojmenného románu od Rona Rashe, který si chválí mnoho čtenářů, a na premiéru se můžeme těšit již příští rok.

Ve filmu na nás čeká neobvykle drsný příběh odehrávající se mezi manželi Pembertonovými na přelomu 20.a 30. let minulého století. Je zasazen do prostředí nemilosrdných hor Severní Karolíny, kde se manželé učí novému životu jak ve společnosti, tak hlavně mezi sebou. Filmové zpracování by si neměl nechat ujít nikdo, komu jsou mrazivé příběhy blízké!

FOTO: Serena

Zdroj: 2929 Productions

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 dvojic s nejlepší chemií. Mezi kterými herci to na plátně jiskří?