Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

5 výhod online seznamování. Umožní nejen šetření času

Nemůžete najít toho pravého partnera? Neházejte flintu do žita a vyzkoušejte čím dál tím oblíbenější způsob seznamování. Internetové seznamky jsou diskrétní, plné nezadaných mužů a mohou vám ušetřit i spoustu času.

5 největších výhod, které přináší online seznamky

1. Potřebujete jen internetové připojení

Abyste mohla využít služeb online seznamky, postačí vám stabilní připojení k internetu. Seznamovat se tak můžete v jakoukoliv denní dobu a prakticky na jakémkoliv místě. Nemusíte být perfektně oblečená a nalíčená, ani strávit hodinu cestou na osobní schůzku. Hledat toho pravého můžete doma, v kavárně, tramvaji nebo třeba při čekání ve frontě.

Jak se seznámit po rozvodu. 7 neocenitelných tipů, jak (ne)zůstat sama!

2. Seznámíte se rychle

Stačí pár kliknutí a během pár minut můžete objevit muže svých snů. Ráno se zaregistrujete, během dne spolu prohodíte pár virtuálních slov, a pokud budete chtít, večer už můžete vyrazit na první rande. A za pár týdnů třeba shánět levné letenky na první společnou dovolenou. Pokud preferujete pomalejší styl, můžete si několik týdnů psát a před osobní schůzkou se co nejlépe poznat.

3. Bezpečnost na prvním místě

Pokud si pro seznamování vyberete ověřené internetové seznamky, jako je Tinder, Academic Singles, Singles50, eDarling nebo třeba Seznamte.Se, nemusíte se bát sňatkových podvodníků ani sexuálních loudilů. Seznamování je zabezpečené a diskrétní. Falešné a podezřelé profily se pro ochranu ostatních členů z databází běžně mažou.

Jak najít ideálního partnera a proč má někdo příliš vysoké nároky?

4. Každý má šanci

Dříve byly online seznamky plné mladých lidí a muži po třicítce se mnohem raději seznamovali osobně. V dnešní době však tento způsob seznámení využívají všechny věkové kategorie. Najít tu můžete studenty, stavaře, prodavače, úspěšné podnikatele, manažery i lékaře.

5. Najdete jen to, co chcete

Na začátku hledání svého vysněného partnera snadno vyfiltrujete, o koho máte zájem. Nejčastěji se jedná o věk, výšku, místo bydliště, vzdělání, počet dětí a zájmy. Muže, kteří vaše podmínky nesplňují, vám tak seznamka nebude ani nabízet.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 výhod online seznamování. Umožní nejen šetření času