×
WomanOnly

6 nejlepších sekáčů v Praze. Kam pro levné a originální kousky?

Nejlepší sekáče v Praze

I když se na nás z nákupních center valí mraky oblečení mezinárodních značek, přesto se najde mnoho lidí, kteří konfekční módu raději vymění za originální kousky ze second-handu. Kde najdete nejlepší sekáče v Praze?

1. Nejlepší sekáče v Praze – Megasekáč Holešovice

Adresa: Holešovická tržnice, hala č. 17

V Megasekáči v Holešovicích si přijdou na své jak ti, kteří potřebují nakoupit oblečení co nejlevněji, tak fajnšmekři, kteří po second-handech shánějí lepší kousky. Ceny jsou rozděleny podle druhů oblečení a pokud vám nevadí prohrabat se řadou “horších” věcí, můžete objevit i něco od drahých značek. Kromě oblečení je zde také široký výběr bot, šátků a dalších doplňků.

Oniománie, shopaholismus, chorobné nakupování. Proč se z utrácení peněz snadno stává závislost?

2. Nejlepší second-hand v Praze – Megasekáč Radotín

Adresa: Výpadová 1147, Radotín

Další klasickou “hrabárnou” je i poměrně známý Megasekáč Radotín, který se v mnohém podobá holešovickému megasekáči. V záplavě obyčejného oblečení ve velké hale zde najdete také pár opravdu zničených a špinavých věcí, ale je možné se prohrabat i ke značkovým kouskům.

I zde se ceny jsou ceny velmi nízké a stanovené plošně, proto je navíc pořídíte za směšné ceny. Všechno zde stojí 40 Kč, navíc často vyhlašují různé akce. Pro ženy je také výhodou převaha dámského oblečení. K radotínskému sekáči navíc náleží výběrová prodejna – ta je určena pro ty, kteří lepší a značkové kousky nechtějí hledat v haldách ve velké hale. I zde jsou však ceny příznivé – pohybují se zhruba do 100 Kč.

3. Nejlepší sekáče v Praze – Fru Fru

Adresa: V Jirchářích 6, Praha 1

Fru Fru je docela něco jiného než dva jmenované sekáče – jedná se o maličký krámek, kde najdete již jen pečlivě poskládané vytříděné kousky, z nichž spousta vypadá jako úplně nové. U některých věcí jsou sice vyšší ceny, ovšem i tak to za to stojí. Oblečení se zde navíc velmi rychle mění, proto se vyplatí chodit pravidelně.

5 zlozvyků, kvůli kterým z výplaty nikdy nic neušetříme

4. Nejlepší second-hand v Praze – Eterno Moderno

Adresa: Benediktská 4, Praha 1

Dalším výběrovým sekáčem v Praze je Eterno Moderno, jak již napovídá jeho název. Přesněji se jedná o butik se sekáčem, přičemž v obou sekcích je o co stát. Nečekejte hromady hadrů v posledním tažení, zde je vše hezky vyrovnané na ramínkách. Oblečení prochází pečlivým výběrem tak, aby zde zbyly jen trendy kousky, v kterých uděláte parádu.

5. Nejlepší sekáče v Praze – Origami

Adresa: Soukenická 8, Praha 1

Kdo prochází pražské sekáče kvůli tomu, aby našel originální věci, které nikdo jiný v Praze nemá, tomu se bude líbit v Origami nedaleko Náměstí republiky. Dají se zde najíst jedinečné kousky od českých návrhářů, ale třeba i retro oblečení a doplňky připomínající 60. léta. Ceny jsou stanoveny individuálně, ovšem vzhledem k dobrému stavu oblečení je poměr cena-výkon velmi příznivý.

Muži mezi sebou mluví o sexu a ženy o nakupování? Známe pravdu

6. Nejlepší second-hand v Praze – Quasimodo

Adresa: Národní třída 37 (pasáž Platýz), Praha 1

Quasimodo patří k exkluzivním sekáčům, kde se ceny mnohdy blíží levnějším obchodům z klasickou konfekční výrobou. Ovšem vás uhranula vintage móda, rozhodně se vyplatí sem vyrazit. Za šaty či top zde dáte třeba 300 Kč, ovšem mnohdy mají i visačku.2 Komentáře 6 nejlepších sekáčů v Praze. Kam pro levné a originální kousky?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*