Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

6 tipů jak oživit nudný sex, začněte si zase užívat!

Adéla Beranová

Adéla Beranová

9. 2. 2019

Rutina může být žádoucí, třeba v práci či v posilovně. Ale rozhodně nemá místo v sexuálním životě. Zrádné je, že si často ani neuvědomíme, že se nám rutina vkrádá i do ložnice a usidluje se na naší straně postele. Přečtěte si tipy, jak ji zase zahnat a užít si vášnivé chvilky zase a znovu.

1. Hrátky mimo ložnici

Naposledy jste měla sex mimo ložnici, když jste byla loni na dovolené. Zatímco hotelový sex může být rozhodně žhavý, proč nezkusit být kreativní i doma. Zkusili jste už milování v koupelně či kuchyni?

2. Zmrzlina do postele

Zalézt si do peřin s kyblíkem zmrzliny může být příjemné. Co ji zkusit servírovat na rozpáleném nahém těle?

3. Změna pozice

Když přijde řeč na sexuální polohy, měníte barvu vlasů častěji? Pak je čas s tím něco udělat. Existuje minimálně 36 proveditelných poloh, které byste rozhodně měla vyzkoušet!

Sex není jen pohlavní styk. Jak si sex užívají starší ženy?

4. Přiberte pomocníka

Zdají se vám sexuální pomůcky zvrhlé? To je nesmysl. Zkuste zabrousit na stránky lechtivého e-shopu a vybrat si hračku, která vám rozproudí krev v žilách.

5. Sestavte si seznam tajných fantazií

Zkuste se partnera zeptat, co by chtěl v posteli vyzkoušet. Můžete si sestavit seznamy a pak si svá přání postupně plnit. Určitě při tom zažijete nejednu žhavou chvilku.

Energetické yoni vajíčko. Vaginální polodrahokam zlepší nejen váš sexuální prožitek

6. Zkuste si zahrát divadlo

Nemusíte mít ani příliš ochotnický talent, ale proměna ve stydlivou studentku či sexy zdravotní sestřičku může nadělat divy. Můžete se s partnerem vystřídat. Uvidíte, že si to nakonec opravdu užijete.

Ohodnoťte tento článek:
4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

6 tipů jak oživit nudný sex, začněte si zase užívat!