Menu
WomanOnly
Sex

8 druhů vagín podle hloubky a vůně. Která je ta vaše?

Vagina je klenot ženství, skrze který žena dosahuje nejvyšší rozkoše. Brána, kterou přijímá do sebe muže a kterou přicházejí na svět děti. Každá je jiná a má svá specifika. Pojďme se nyní trochu pobavit – najdete mezi osmi nejtypičtějšími vaginami tu svou, jedinečnou?

Podle Kámasútry se rozlišují tři základní typy vaginy a také tři typy penisů. U žen je to gazela, kobyla a slonice. U mužů pak zajíc, býk a kůň. Hlavním kritériem tohoto rozlišení je velikost penisu a hloubka vagíny. Jakých osm typů vagín však můžeme ještě rozlišovat, a to nejen podle jejich hloubky, ale i vzhledu, vůně, hojnosti sekretu či schopnosti dosáhnout orgasmu?

1. Lastura

Lastura je typická škeble, která je poměrně chladná, vlhká, hluboká, s hojným sekretem. Svou vůní připomíná moře, slanou vodu, lekníny a lotosy. Má spíše tmavší zbarvení, je mohutná, v Kámasútře odpovídá slonici. K dosažení orgasmu potřebuje spíše delší dobu.

Vůně vaginy se mění v souvislosti s cyklem ženy. Které vůně jsou nejvíce sexy?

2. Růže

Vizuálně velmi líbivá, stydké pysky připomínají okvětní plátky růže, žhavá, horká, suchá, sladká a voňavá. Je přiměřeně velká, oproti lastuře spíše užší a kratší, s nasládlou vůní a růžovým zbarvením, hojně prokrvená. U mužů patří k velmi oblíbeným vagínám, kterých se rádi zmocňují. V Kámasútře odpovídá kobylce, tedy střední velikosti, ale může být i menší. K dosažení orgasmu potřebuje delší čas, ale rozhodně to pak stojí za to.

3. Broskev

Broskev je veselá, hravá, sladce voňavá a šťavnatá. Je plná sladké šťávy a při vzrušení značné natéká a zvětšuje se. V Kámasútře rovněž odpovídá gazele nebo kobyle a na rozdíl od typu růže je více vlhká a chladná. K dosažení orgasmu potřebuje průměrnou dobu a je vysoce vzrušivá.

Hloubka vaginy. Co o ní víme a s jakými pojmenováními se můžeme setkat?

4. Číča

Roztomilá číča má kratší stydké pysky a výraznější klitoris. Je vysoce náruživá s hojnou šťávou, její pach je spíše slaný a kyselý až lehce kovový, silně pižmový. V Kámasútře odpovídá gazele nebo slonici. Velmi rychle dosahuje orgasmu.

5. Poupátko

Růžová, malá, lehce rozvinutá vagína, která působí dojmem nevinnosti a vyvolává v mužích chlípné touhy. Je spíše úzká a plytká, v Kámasútře odpovídá gazele. Překvapivě rychle dosahuje orgasmu.

Energetické yoni vajíčko. Vaginální polodrahokam zlepší nejen váš sexuální prožitek

6. Vanilka

Vanilka má zcela standardní vzhled, který odpovídá ideálu krásy. Typická je však pro ni nasládlá vůně vanilkového jogurtu. Je průměrně náruživá a orgasmu dosahuje za průměrně dlouhou dobu.

Klitoris je větší než byste čekali a proč byla ženám dříve odpírána rozkoš

7. Leknín

Vlhká, slaná vagína chladnější energie, svěží vánek, jemná vůně lotosu. Velikost kobyla nebo i slonice. Obvykle multiorgasmická, ale náročná.

8. Pivoňka

Další level typu růže. Méně horká než růže, ale velmi hřejivá, s mnoha okvětními plátky, spíše suchá, velmi ženská a mateřská, s nasládlou vůní. Konejšivá, silně vzrušivá. Dosahuje silného orgasmu po dlouhém a intenzivním dráždění. Velikost gazela nebo kobyla podle Kámasútry.

Ohodnoťte tento článek:
2,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

8 druhů vagín podle hloubky a vůně. Která je ta vaše?