Menu
WomanOnly
Sex

Vůně vaginy se mění v souvislosti s cyklem ženy. Které vůně jsou nejvíce sexy?

Pach intimních míst bývá předmětem mnoha vtipů a důvěrné konverzace mezi muži i ženami. Právě to, jak nám druhý člověk voní, mnohdy rozhoduje o sexuální přitažlivosti. O tom, že sexualita je výrazně propojena s čichem, nemůže být pochyb. A nejedná se pouze o používání parfémů či vůni pohlavních orgánů. Jde o celkovou vůni člověka, kterou vnímáme všemi svými smysly.

Afrodiziaka a vůně pohlaví: Co koho dokáže vzrušit?

Pach vaginy je mocný sexuální nástroj a tajemství každé ženy. Pokud je vagina zdravá, její vůně silně láká k sexuálním radovánkám i k plození dětí. Tohle je zkrátka volání přírody, kterému nelze odolat. Vůně vaginy se však v průběhu cyklu mění, obdobně jako se mění vaginální sekret a v době ovulace volání přírody nejvíce nabývá na síle. Lidé, kteří se k sobě mocně přitahují, si však musí vonět, stává se totiž také, že si lidé nesednou. Jde o přirozený výběr, kdo ke komu vlastně náleží, a kdo pro koho je či není zajímavý.

Mezi vůně s afrodiziakálními účinky patří pižmo, ambra, lilie, vanilka, myrha, růže, kůže a mnohé další. Takový správně zvolený parfém dokáže hotové divy. Někoho umí rozrajcovat vůně kůže, jiného smyslná vůně lilií či orchidejí, někdo zase nedá dopustit na jemnou vůni broskviček nebo mirabelek. Pokud chtějí ženy muže přilákat, obvykle dobře vědí, jak na to.

Příznaky a léčba kvasinkové infekce: Nezapomeňte na partnera!

Poševní sekret jako parfém: Nanáší se na spánky

Už ve středověku si prostitutky nanášely svůj poševní sekret na spánky, na hrdlo a za uši namísto parfému, aby svou vůní přilákaly zákazníky. Pokud se s vůní vlastních genitálií smíchaly ještě další přírodní vůně, jako třeba jasmín, pomerančové květy, myrha nebo ylang-ylang, to byla teprve afrodiziakální nálož! Tato praktika byla zřejmě tajemstvím taoistických milenek ve staré Číně, jak píše doktorka Blackledgeová ve své studii s názvem Vagina. Nezapomněla také zmínit, že Napoleon vracející se ze svého válečného tažení předem vzkázal své manželce Josefíně, aby se nemyla.

Vůně vaginy rozlišují v Indii do 4 typů

Vaginy podle vůně rozlišuje staroindický text o sexu Anangaranga. Ten dělí ženy podle vůně vaginy do 4 skupin. První je lotosová žena, která se rozevírá jako lotos na slunci. Její vagina voní jako rozkvetlá lilie. Druhá je žena umělkyně, jejíž vagina voní a chutná po medu. Třetí je žena – víla, která miluje orální sex a její vagina je slaná jako lastura. Posledním typem je žena slonice, která preferuje dráždění klitorisu a její vagina má vůni zvláštního a opojného pižma.

Vložky pohlcující zápach z nadýmání. Kde se vzaly a jak fungují?

Zápach z pochvy není v pořádku

Pach rybiny v pochvě představuje problém. Jakýkoliv nepříjemný pach, který vás praští do nosu, ať už zápach po rybině nebo po syrečkách, vždy signalizuje, že vaše vagina není úplně v pořádku. Pravděpodobně máte nějaký zánět, většinou bakteriálního původu, nebo může jít také o kombinovaný zánět pochvy způsobený kvasinkami i bakteriemi zároveň. Kvasinkový zánět pochvy poznáte kromě typického hustého bílého výtoku také podle spíše nasládlé vůně, protože kvasinky cukr vyloženě milují.

Božská ambra aneb když hledání velrybích zvratek vynáší miliony

Pomoc představují bakterie mléčného kvašení – laktobacily, které si umí ve vagině udělat pořádek a udržet v ní optimální prostředí. Pak už nic nebrání tomu, abychom se oddali smyslným hrátkám a vychutnali si opojnou vůni člověka, kterého milujeme.

Ohodnoťte tento článek:
4,8
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Vůně vaginy se mění v souvislosti s cyklem ženy. Které vůně jsou nejvíce sexy?