Menu
WomanOnly
Krása

Byliny, které zvětšují prsa. Namíchejte si z nich krém

Veronika Tichá

Veronika Tichá

27. 11. 2014

O správné velikosti prsou se odjakživa vedly vzrušené debaty v pánských šatnách i na dívčích toaletách, pravděpodobně ale pokaždé skončily nerozhodně. Někdo se řídí rčením „co je malé, to je hezké“, jiní zase „čím více, tím lépe.“ Ideální by samozřejmě bylo, kdyby každá žena byla spokojena s takovou velikostí poprsí, se kterou se narodila, ale realita je bohužel jiná.

 

Mnoho žen si zvedá sebevědomí plastickými operacemi, push-up podprsenkami, potravinovými doplňky nebo kosmetickými přípravky, my ale přinášíme recept na krém pouze na přírodní bázi na zvětšení dekoltu, který si můžete připravit samy doma. Pokud jste tedy nebyly obdařeny bujnými vnadami a toužíte po změně, zbystřete, první výsledky prý mohou přijít už za měsíc!

K domácí výrobě krému, který má zvětšit ňadra až o dvě velikosti, budete potřebovat:

3 polévkové lžíce semen pískavice řeckého sena

1/2 čajové lžičky anýzu

1/2 lžičky mletého kmínu

1/2 lžičky lékořice

1/2 lžičky fenyklu

2 lžíce oblíbeného tělového mléka

Až budete mít po ruce všechny složky k výrobě krému, připravte si středně velký hrnec, do kterého nalijte dva hrnky vody a přiveďte k varu. Pak přidejte všechny ingredience kromě tělového mléka. Dvě minuty míchejte a dalších pět minut duste pod pokličkou. Mezitím si můžete do misky nadávkovat tělové mléko.

Uvařenou tekutinu sceďte, odeberte jednu polévkovou lžíci a důkladně ji vmíchejte do připraveného tělového mléka. Zbytek si schovejte a skladujte při pokojové teplotě, můžete ho použít pro další dávku. Pro optimální výsledky by se měl krém vtírat krouživými pohyby jednou denně, nejlépe po sprchování, když jsou kožní póry otevřené a schopné lépe absorbovat použité bylinky. Účinky krému můžete podpořit masáží a zahříváním prsou, což můžete opakovat i několikrát denně.

Pokud se nebojíte experimentovat, zkuste tuto levnou a šetrnou alternativu drahých prostředků plných chemie. I kdybyste nakonec nedosáhly na vysněnou velikost podprsenky, působením bylinek společně s masáží, která jak známo prokrvuje kůži, svá prsa dokonale zpevníte, což také není k zahození. Takže dámy, směle do toho!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Byliny, které zvětšují prsa. Namíchejte si z nich krém