Menu
WomanOnly
Manželství

Originální tip co udělat se snubním prstenem po rozvodu

Lucie Cermanová

Lucie Cermanová

26. 3. 2018

Ne pokaždé se musí po rozvodu partneři potýkat s velkým zklamáním a záští. Američanka z Pensylvánie pro svou dceru udělala inspirativní gesto korunované diamanty a dárkem s mnohem větším významem.

To že rozvod nemusí být spojen s nenávistí a soutěžením ukázali rodiče 20leté Devin, která se s úžasným příběhem podělila na Twitteru. Její matka jí totiž po poradě s otcem dala velmi netradiční dárek. Jednalo se o náhrdelník a ne zcela obyčejný. Tenhle byl totiž vyroben ze snubního prstenu s diamanty, který patřil matce Devin. Domnívala se, že její dcera potřebuje k jednadvacátým narozeninám něco zcela speciálního. A protože z manželství byla tím nejlepším právě Devin, měla dostat výjimečný dárek.

S otcem Devin se sice rozvedli před 10 lety, ale mladá dívka nikdy neměla pocit, že by jí chyběla jejich láska. Vždy měli navzájem přátelské vztahy. Nejenže se k sobě chovali dobře, dceři věnovali stejně času a bydleli kousek od sebe. Vše nyní korunoval dárek, který od matky dostala a který symbolizoval vzájemné propojení.

https://twitter.com/devin_petit/status/962867864708542464

Na Twitteru se ze zprávy Devin stalo virální sdělení se spoustou krásných a pořádně dojemných vzkazů. Se svými poklady se podělily i další dívky. Jedna si třeba nechala udělat z prstenů obou rodičů náhrdelník podle vlastního návrhu, další zase dostala matčin zásnubní prsten.
Je nádherné, když se pár může rozejít tak slušně, že vztahy v bývalé rodině jsou více než korektní.

Ohodnoťte tento článek:
2,3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Originální tip co udělat se snubním prstenem po rozvodu