×
WomanOnly

Horoskop na tento týden

Horoskop

Čeká vás v posledním květnovém týdnu láska? Úspěch, radost, příjemně strávené chvíle? Pojďme se podívat na to, co říkají hvězdy. Od 20. května nastalo období blíženců, které bude ještě nadále trvat, proto mnozí blíženci oslaví své narozeniny. Čeká nás také úplněk, a to ve středu 26. května ve 13:13 hodin letního času. Úplněk bude ve znamení střelce, bude tedy nejvíce důležitý právě pro toto znamení, avšak nejvíce problémů způsobí rybám a pannám.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, zkraje týdne budete rozlítaní, nervózní a možná toho na vás bude moc. Určitě byste si už rádi odpočinuli. Nejpříjemnější čas tohoto týdne nastane kolem úplňku a potom na samém konci května. Úplněk ve střelci přinese beranům dostatek nových nápadů, energie a touhy zažívat nová dobrodružství. Pokud máte toulavé boty, budou neklidné, pokud jste rozvášnění, budete se potřebovat vybouřit a odreagovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, začátek tohoto týdne bude příjemný, nejaktivnější dny budou po úplňku, kdy se s vervou vrhnete do nových projektů, budování a tvoření. Vaše ctižádost nezná mezí, sami si ale musíte vybrat, co je důležité a neplýtvat svou energií na všechny strany. Konec měsíce bude nemastný, neslaný, budete si potřebovat odpočinout. O víkendu to rozhodně nepřehánějte s pitím.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, čeká vás poměrně příjemné období. Někteří z vás oslaví své narozeniny. Úplněk ve vás rozdmýchá pořádné emoce, bude pro vás dobré zajít se někam provětrat či se jinak patřičně odreagovat. Zkuste se zaměřit na jeden cíl a srovnat si životní priority. Příjemný čas strávíte na úplném konci měsíce, na přelomu května a června. Blíženci také budou mít štěstí v lásce a může se jim podařit najít osudového partnera.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, ve vašem znamení se stále nachází planeta Mars. Někomu prospívá více, jinému zase méně. Někteří raci budou nyní více akčnější a pracovitější, mohou rozjíždět nové projekty či se věnovat bojovým sportům, jiní zase budou o to více ukřivděnější a sarkastičtější nebo se budou přejídat. S ohledem na poslední květnový týden a úplněk ve střelci to pro vás nebude zase tak špatné. Velmi příjemné období můžete strávit před úplňkem a nějaký čas se jistě najde i na lásku a tvůrčí činnost. Konkrétně 25. května bude váš šťastný den.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, bude se vám skvěle dařit a poslední květnový týden si báječně užijete. Začátek týdne může být trochu rozpačitý a nervózní, ale období kolem středečního úplňku bude pro vás velmi příznivé. Budete se cítit nabití, svěží a plní energie. Na úplném konci května se může dostavit únava a lehký splín. I lvům bude v posledním květnovém týdnu přát štěstí v lásce.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, budete plné energie a nových nápadů, ve vašem životě není klid. Možná jste už i trochu ze všeho unavené a toužíte po tom mít více času pro sebe a užít si hezké chvíle, třeba i ve dvou. Začátek týdne bude příjemný, možná i potkáte někoho zajímavého nebo vaše srdce nečekaně zahoří. Kolem úplňku ale budete dost na nervy. Raději se věnujte odpočinku a duševní očistě. Nebojte se, brzy bude zase lépe.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, vy budete v posledním květnovém týdnu ve svém živlu a úplňkové dny vám velmi prospějí. Připravte se na spoustu zábavy, dobrodružství, setkávání s lidmi i milostné opojení ve dvou. Vám hvězdy v tomto období velice přejí potkat lásku. Užívejte si to. Nejkrizovější den bude 29. května, kdy se vám nejspíše nepodaří udržet na uzdě emoce. Pozor také na alkohol a různé vášně.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, hned zkraje týdne budete nastartovaní a v plné síle. Nezadaní štíři mají šanci někoho potkat. Možná se však před úplňkem budete cítit poněkud dost emočně nestabilní, přecitlivělí, rozhození a neklidní. Po úplňku se všechno srovná, ale úplný konec měsíce může být více krizový, možná budete podléhat lehkému splínu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, pro vás bude tento týden velice důležitý. Už proto, že se právě ve vašem znamení bude ve středu nacházet úplněk. Celkově máte velmi příznivé období, ale emoce mohou kolísat nahoru a dolů. Může se objevit neklid, podrážděnost, začnou se ozývat nenaplněné touhy, budete chtít více než kdy jindy něco ve svém životě změnit, splnit si své sny. Úplný konec měsíce bude velmi příjemný.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, může se objevit fyzická a mentální únava, bude toho na vás hodně. Emoce a vášně naopak půjdou nahoru, úplňkové chvíle pro vás mohou být velmi příjemné a nastane ideální čas k tomu, abyste se patřičně odreagovali. Zajděte si do přírody, zasportujte si, můžete i pouvažovat o nových cílech a tvůrčích projektech. Konec měsíce bude více náročný, budete toho mít moc, ale budete šťastní. Chce to odpočinek a začátek tohoto týdne bude slibný především pro milostné záležitosti.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, prožíváte velmi zajímavé a podnětné období. I pro vás platí šetřit svou energií a investovat ji opravdu jen tam, kam je potřeba, abyste se zbytečně nevyčerpali. Štěstí byste měli mít i v milostných záležitostech. Dny kolem úplňku budou pro vás velmi příznivé a dalo by se říci, že celý tento týden bude pro vás radostný, úspěšný a naplněný.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, přes veškerou vaši vůli a snahu udržet se v dobré náladě a kondici, budete mít pocit, že už to nezvládáte a je toho na vás moc. Může se objevit neklid, únava a přecitlivělost. Obzvláště dny kolem úplňku mohou být pro vás velmi náročné. Vyvarujte se pití alkoholu a raději odpočívejte v klidu a soukromí. Důležité bude srovnat si priority, udělat nějakou očistu či rituál. Konec měsíce bude rozhodně lepší a nebojte se, už se i pro vás blýská na lepší časy!

5/5 - (1 vote)


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*