Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Jak vyznat lásku muži. Hlavně ho nevyděste

Redakce

Redakce

1. 2. 2017

A je to tady. Zamilovaná až po uši. Jenže jak mu to říct? Pozor na nesprávný moment – vaše vyznání lásky by mohlo mít opačný efekt. Jak vyznat lásku muži?

Láska nás nutí dělat šílené věci. Ale co když jste na začátku vašeho vztahu, a o svých citech jste ještě vlastně nemluvili? Pokud se chystáte říci Miluji tě jako první vy, jděte na to pomalu.

Jak vyznat lásku muži – na co si dát pozor

Muži rádi bojují, snaží se a vymýšlejí způsoby, jak vás dostat. A proto pokud tomu svému hned po měsíci vztahu řeknete, že ho milujete navždy, můžete všechno pořádně pokazit.

Proč? Hra totiž pro něj skončila. Má vás jistou. Co udělá namísto vášnivého polibku, na který čekáte po vyřknutí zamilované formule? Buď uteče a začne rovnou lovit jinou, nebo se odtáhne a začne přemýšlet.

Možná uslyšíte věty jako „Potřebuji čas pro sebe.“ nebo „Nevím, jestli jsem na to připravený.“ A vy se cítíte podvedená, nejistá…a litujete, že jste ta dvě slova vůbec vypustila z úst. Jak vyznat lásku správně? Držte se našich rad, jak vyznat lásku bez fiaska.

Jste dobrá v posteli? Odhalte, jaká jste milenka s naším sex testem

Jak vyznat lásku muži – hlavně pomalu

Ukažme si tedy, jak to udělat, aby vaše první vyznání lásky bylo úspěšné a romantické – takové, jak si jej představujete. V novém vztahu raději počkejte pár měsíců, než to řeknete naplno – dříve je to risk.

I když víte, že ho milujete už pár týdnů, nechte si to pro sebe a pozorujte jeho reakce. Cítí to samé? Dotýká se vás neustále, i když nejde o sex (hraje si s vašimi vlasy i na veřejnosti, stiskne vaši ruku při rodinném obědě, vítá vás pusinkou na čelo, šíji…)? Chystá vám týden co týden překvapení a chce vás představit všem svým kamarádům i babičce? Tak to je nejspíš zamilovaný. A pro vás přichází moment, na který čekáte!

Jak vyznat lásku muži – zvolte perfektní načasování

Neříkejte Miluji tě kdekoliv a v libovolný den. Najděte si večer, kdy jste spolu, po práci a po škole. Dejte pozor, abyste nevyznávaly lásku v předvečer jeho důležité zkoušky nebo zápasu. Akorát rozhodíte jeho soustředění a o romantickém večeru nemůže být ani řeč.

Jak vyznat lásku muži – vyberte vhodné místo

Nejspíš spolu v začátku vztahu ještě nebydlíte, a tak to může být v cukrárně, kam jste šli na první rande, nebo v parku, kde jste si dali první pusu. Ale nejlepší je to samozřejmě večer – když se setmí, je všechno hned velká romantika, ať už jste kdekoliv. Příjemná restaurace s tichou hudbou nebo váš byt (bez spolubydlících, samozřejmě) jsou ideální.

Jak být dobrou partnerkou? Bez kompromisů to nepůjde

I vy byste měla být v den D v pohodě – pokud se na to necítíte, klidně počkejte. Jediné, co se může stát je, že vás váš partner s vyznáním lásky předběhne!

Ohodnoťte tento článek:
1,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak vyznat lásku muži. Hlavně ho nevyděste