×
WomanOnly

Jak zhubnout břicho? Známe 4 jídla, se kterými to půjde snadno!

Jak zhubnout břicho

Zhubnout břicho je pro některé ženy skutečný oříšek. Pokud už jste změnila jídelníček, přidala pohyb a stále bříško nehubne, vyzkoušejte naše 4 jídla, která vás ve snažení posunou zase o kousek dál. 

Naslouchejte svému tělu

Tajemství hubnutí a udržení váhy není ani tolik v počítání kalorií a dřině v posilovně, i když bez toho to taky nepůjde. Nicméně byste měla zapracovat také na souhře se svým tělem, přirozeným stravovacím a spacím rytmem. Díky tomu můžete hubnout břicho i ve spánku!

Výzkum ukazuje, že naše těla mají vlastní vnitřní hodiny řídící náš hlad, ale také spánek. Když jíte a cvičíte ve špatném rytmu, můžete si tyto hodiny úplně rozhodit a kvůli tomu se vám vaše snaha zhubnout nemusí vůbec dařit. Ale když se naopak naladíte na svůj vnitřní čas a potřeby, můžete konečně říct svému nevzhlednému bříšku sbohem.

Čtěte také: Nejlepší cviky na břicho a zadek

Ve spánku je spása

Podle nejnovějších vědeckých poznatků je pro nejúčinější hubnutí břicha nutný dostatek kvalitního spánku. Když spíte klidně, bez probouzení se a hlubokým spánkem, spálíte přes noc mnohem více kalorií a tuky z břicha budou mizet skoro samy. Vyzkoušejte následující potraviny, které vám pomohou k dokonalé postavě.

6 nápojů, které byste neměla pít, pokud chcete zhubnout

Ryby

Když vám v jídelníčku chybí omega 3 mastné kyseliny, rozhodí to váš nervový systém, což vede k narušení produkce melanoninu, hormonu spánku. Proto zařaďte do svého jídelníčku hodně rybího masa, které je na omega 3 mastné kyseliny opravdu bohaté.

Lidé, kteří nejí dost ryb špatně spí, což vede i k nezdravému nočnímu přejídání!

Oříšky

Oříšky jsou skvělým zdrojem magnézia, které pomáhá lidem při potížích se spaním. Navíc jsou skvělou prevencí rakoviny, diabetu nebo Alzheimerovy choroby.

Mléko

Ukázalo se, že mléko dělá našemu tělu skutečně dobře, když přijde řeč na tukové polštářky na břiše. Studie univerzity v Birmighamu ukázala na skupině žen, že potraviny bohaté na vápník skutečně pomáhají hubnout. Vápník také navíc pomáhá při potížích s usínáním a uklidňuje.

Třešně

Dopřejte si před spaním hrst rudých třešní a budete spát a díky tomu i hubnout jedna radost. Třešně totiž podporují tvorbu melatoninu, spánkového hormonu. Melatonin je také skvělým antioxidantem, očistí vaše tělo a uvolní cestu pro zdravé hubnutí. Pokud si zrovna nepotrpíte na třešně, vyzkoušejte místo nich třeba banán.6 Komentáře Jak zhubnout břicho? Známe 4 jídla, se kterými to půjde snadno!

  1. Toto jsou velmi velmi obecné informace. Doporučuji, pokud chcete opravdu zhubnout, podívat na dietu od Prodietix. osobní zkušenost -16kg.

  2. Aha! Tak to bych musela být jak proutek, spím 8-10 hodin. A to vážně nejsem!!!

  3. TAK NA NOC SI DÁM TŘEŠNĚ A ZAPIJU TO MLÉKEM.SICE SE MOC NEVYSPÍM,ALE Z TOHO NOČNÍHO LÍTÁNÍ URČITĚ ZHUBNU.

  4. Aha, tak proto jsem byla štíhlá, hodně jsem spala, a po 60tce už jen 5-6 hodin, víc to nejde, a hned jsou kg nahoře, no hlavně že znám důvod 🙂

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*