Menu
WomanOnly
Móda a styl

Jaké nosit spodní prádlo? Barva i střih prozradí vaší osobnost

Adéla Beranová

Adéla Beranová

24. 3. 2014

Spodní prádlo je to první, co oblékáme a to poslední, co svlékáme. Neobejde se bez něj jediný náš den. Jeho střih a barva dokážou prozradit hodně o vaší povaze i snech. Černá značí individualismus, růžová zase submisivitu.

Spodní prádlo nefascinuje jen muže, ale i psychology. Zjistili totiž, že barva a střih vašeho nejintimnějšího oblečení není náhodná a vypovídá hodně o vaší osobnosti. Barva promluví o povaze, střih o vašich plánech.

Bílá barva

Bílá barva značí vstřícnost, učenlivost, jemnost. Je barvou nevinnosti, nosí ji proto ženy, které chtějí v mužích probudit ochranitelské pudy a rády se nechávají rozmazlovat.

Nosíte-li nejraději bílé spodní prádlo, jste spíše introvertní, nestojíte o to být středem pozornosti. Hledáte trvalou velkou lásku, jste něžná. Umíte partnera ale i překvapit, když se z vás jako něžné víly vyklube pěkná dračice.

8 druhů penisů podle tvaru a výkonnosti. Jaký vám vyhovuje nejvíc?

Červená barva

U červené nepřekvapí, že je barvou vášně a nespoutaného temperamentu. Nosí ji téměř výhradně ženy, které na sebe chtějí upozornit. Koupit si červené prádlo vyžaduje sebevědomí a spokojenost s vlastním tělem. Ženy v červené vědí, co chtějí, jsou iniciativní a dokáží si život užít se vším všudy.

Černá barva

V černém spodním prádle se cítí nejlépe individualistky, ženy, které jsou svobodomyslné, nezávislé a neochotné se přizpůsobovat komukoli a čemukoli. Jsou to silné osobnosti, které se nerady vdávají. Umí být ale i velmi vášnivé a nespoutané.

Nejžhavější polohy při sexu. Proč se nám tak líbí?

Modrá barva

Modré spodní prádlo ukazuje na konzervatismus. Nosíte-li s oblibou modrou, nerada se přizpůsobujete novým podmínkám, máte ráda nenápadnost a klid. Zároveň jste ale velmi silná osobnost, spolehlivá, ale i zasněná a tajemná. Záleží jen na partnerovi, jestli ve vás probudí tygřici. Umíte být totiž i velmi veselá, kreativní a zábavná.

I na střihu záleží

Pečlivě vybírané spodní prádlo prozradí kreativitu, jeho majitelka miluje krásu a dokonalost. Pohodlné naopak napovídá o spokojenosti a klidu jejich majitelky. Typicky vykrojené kalhotky a podprsenka klasického střihu nosí aktivní ženy, které milují pohodlí. Naopak tanga vypovídají o touze po vášni a novým dobrodružstvím. Nohavičkové kalhotky jsou doménou originálních žen.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jaké nosit spodní prádlo? Barva i střih prozradí vaší osobnost