Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Pravidelní kuřáci marihuany mají výrazně častěji sex než ostatní lidé

Redakce

Redakce

25. 3. 2018

Lidé dopřávající si marihuanu mají nejen více chuti na sex. Pravidelní kuřáci marihuany mají výrazně častěji sex než ostatní. Potvrzeno na základě obsáhlého amerického výzkumu.

Marihuana coby řešení na problém v ložnici?

Jedná se tímto ve své podstatě o zcela první studii provedenou ve Spojených státech. Její teze je založena na přesných a poctivých základech. Dr. Michael Eisenberg coby odborný asistent urologie prohlásil, že se řada pacientů zajímá ohledně vlivu kouření marihuany.

Vzhledem k tomu, že se marihuana stává legální ve více státech, stálo nejen za úsudek a prozkoumání. Výsledek neboli zjištění je velmi překvapující! Zcela obvykle se lidé domnívají, že čím více kouří, tím horší může mít vliv na sex. Avšak opak je pravdou. Pravidelní kuřáci marihuany mají výrazně častěji sex.

Více marihuany, více sexu!

Na základě studie zveřejněné v těchto dnech, do které bylo zapojeno více jak padesát tisíc účastníků, kteří byli dotazováni ohledně frekvence kouření marihuany nejen v minulosti i ohledně sexuální aktivity. Tázáno bylo více jak dvacet tři tisíc žen a téměř dvacet tři tisíc mužů.

Výsledek aneb kuřáci marihuany mají častěji sex!

Pravidelní kuřáci marihuany mají výrazně častěji sex než ostatní. Konkrétní čísla hovoří za vše. Ženy, které nikdy nekouřily marihuanu, vykázaly tak průměrně o šest sexuálních aktů měsíčně méně oproti konzumentkám, u těch je číslo 7,1 v průměru. U mužské populace jsou čísla 5,6 pro nekuřáky marihuany, zatímco kuřáci marihuany užívají sex v průměru 6,9. Z toho zřetelně vyplývá, že pravidelní kuřáci marihuany mají častěji sex než ostatní.

9 věcí, které jste o sexu určitě nevěděli

Studie byla provedena u heterosexuálů bez ohledu na rasu či rodinný stav. Nedá se nijak vysvětlit, proč právě souvislost mezi marihuanou a sexem. Na základě výzkumu v minulých letech provedeného na modelech člověka i hlodavce, bylo prokázáno, že užívání marihuany může obecně zvýšit vzrušení. Nicméně zároveň bylo zaznamenáno, že naopak kouření marihuany ve vyšší míře může mít vliv na snížení počtu spermií a zatímco muži mohou chtít mít více sexu, orgasmus může být výzvou.

Ze studie však není patrné, zda dotazovaní užili marihuanu před či během sexu. Někdo mohl kouřit marihuanu ráno a mít sex až večer. Záměrem je tak získání nové a ještě detailnější studie.

Nejžhavější polohy při sexu. Proč se nám tak líbí?

Marihuana a její potenciální účinky

Je všeobecně známo, že alkohol odbourává zábrany a dodává kuráž v rámci navazování nových známostí. Lidé pod vlivem alkoholu prokazují větší lítost nad tím, s kým spali a jsou méně vybíraví neboli nároční. Zatímco uživatelé marihuany jsou více selektivnější.

Kosmetika z konopí pomáhá na akné či ekzémy. Marihuanou se léčil i Ježíš

Vzhledem k tomu, že je marihuana stále na mnoha místech nelegální, většina lidí tak kouří pouze v soukromí, což může rovněž mít souvislost na navázání intimity ve srovnání s lidmi konzumující alkohol, neboť ten je všude.

Co je dobré pro srdce, může být dobré pro penis

Jestliže časté užívání marihuany je tvůrcem větší chuti a častějšího sexu, nicméně má vliv na lidské zdraví. Je známo, že kouření má negativní vliv nejen na plíce, stejně tak může ovlivnit negativně srdeční frekvenci a způsobit infarkt. Řešením je dle výše uvedeného doktora Eisenberga fyzická aktivita, návštěva posilovny, kde je reálná i ztráta váhy. Muži s nadváhou mohou mít problém se vzrušením. Zkrátka je třeba vědět, co je dobré pro vaše srdce, může být i dobré pro váš penis.

Ohodnoťte tento článek:
3,6
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Pravidelní kuřáci marihuany mají výrazně častěji sex než ostatní lidé