Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Lucie (29): Jsem těhotná s bývalým, ale miluji svého nového přítele. Nevím, co mám dělat

Lucie se dostala do opravdu prekérní situace. Moc si přála dítě, proto se o něj pokoušeli s bývalým přítelem. Vztah se ale dostal do krize a následně skončil. Když už měla Lucie pocit, že konečně může začít nový život s někým jiným, zjistila nemilou skutečnost: čeká dítě s bývalým!

Drama jako z ženského románu

Tohle se stává snad jen v ženských románech nebo romantických filmech! Pro mě je to ale pořádné drama! Tolik jsem toužila po dítěti a teď ho mám! Neměla bych si na nic stěžovat, to ne, problém však spočívá v tom, že v Tomášem už nechci mít nic společného. Před třemi měsíci jsme se rozešli. Bláznivě jsem se zamilovala do kluka, kterého jsem už před půl rokem potkala na horách, začali jsme si něco spolu a já doufala, že to dítě časem budu mít právě s ním! Byla jsem přesvědčená o tom, že Jáchym bude ten pravý parťák pro život a otec mého dítěte, na rozdíl od Tomáše, který mě neskutečně zklamal. Nevím, co teď budu dělat. K Tomášovi se za žádnou cenu vrátit nechci…

Katka (34): Kamarádka mi svedla muže. Zrovna od ní jsem to nečekala

Změnila jsem se a chtěla se usadit

S Tomášem jsme se znali ještě od střední školy. Chodit jsme spolu ale začali na vysoké. Vždycky to byl takový frajírek, který měl na každém prstě hned několik holek. Na výšce jsme se začali potkávat ve stejném městě, na stejných akcích a já tehdy zjistila, že je to docela chytrý a citlivý kluk, který to v dětství neměl jednoduché. Hodně nás to k sobě táhlo, a to i po sexuální stránce. Vnímala jsem najednou neuvěřitelnou sexuální přitažlivost, kterou jsem si dříve v minulosti nechtěla připustit, protože mi Tomáš přišel jako namyšlený frajer, čímž mě zároveň odpuzoval.

Najednou se z nás stali milenci a časem i pár. Po roce jsme se sestěhovali a začali spolu žít. Bylo nám fajn, nechávali jsme si svobodu a každý měl svoje zájmy. Dokončili jsme vysokou, našli si práci a já začala uvažovat o dítěti. V době studií mi nevadilo, že Tomáš vymetá hospody a různé párty, chodila jsem tam často s ním. Teď už jsem se však chtěla usadit, ale on mi stále připadal jako kluk, který si vyhledává adrenalinová dobrodružství a potřebuje si připadat jako king. Dobře vím, co všechno si tím kompenzoval. Bohužel se tohle nepotkalo s mou představou o spokojeném rodinném životě.

Expřítel mě neuvěřitelně zklamal

Vrcholem všeho bylo, když jsem se od kamarádky dozvěděla, že Tomáš flirtuje s holkami na každém kroku a že občas i s nějakou něco měl. Když se napil, úplně ztratil zábrany a bylo mu jedno, co, kde, a s kým dělá. V době, kdy jsem to zjistila, jsme se už pokoušeli o dítě. On mi na to kývnul, aby měl klid. Doufal, že když dosáhnu svého, tak se uklidním, budu se věnovat dítěti a on si bude moct žít dál svůj život. Já jsem mu ale vysvětlovala, že takhle to nebude. Že bude muset rychle dospět. Když si to uvědomil, tak mi řekl, že se na dítě opravdu necítí a že už si raději budeme zase dávat pozor.

Měli jsme dost krizí, které se pak zase nějak překlenuly. Celkově jsem nebyla šťastná, ale Tomáše jsem pořád milovala a touha po dítěti mě hnala k tomu, abych ten vztah uchovala. Nedovedla jsem si tehdy představit, že budu hledat někoho nového, čekat na toho pravého, poznávat ho a teprve po čase, když si už budu jistá, tak přijde miminko. Najednou mi to přišlo jako něco, co je hodně daleko a co může být i docela nereálné.

Saša (26): Mám ráda drsný sex. Manžel ale ničeho takového není schopen

Na horách jsem potkala svého prince

Někdy v té době jsem ale na horách potkala Jáchyma. Od první chvíle mi byl sympatický a po pár společně strávených hodinách jsem se do něj zamilovala. Uvědomila jsem si, jak moc je jiný, oproti Tomášovi, a jak dobře se s ním cítím. Dokázala jsem si představit, že on by mohl být ten pravý.

Jáchymovi jsem ale upřímně řekla, že jsem zadaná a žiju s Tomášem. Jáchym v té době taky někoho měl, čerstvě poznal jednu ženu, se kterou se nezávazně scházel. I přesto jsme si ale na sebe vyměnili kontakt a párkrát se sešli. Začalo mezi námi něco vznikat. V té době už jsem měla Tomáše plné zuby a uvažovala jsem o rozchodu. I Jáchym na mě myslel a řekl mi, že s tou ženou vztah dále neprohloubil a že se přestali stýkat.

Moje dítě bylo počato v den rozchodu

V den rozchodu s Tomášem jsme se naposledy vášnivě pomilovali. Tomáše náš rozchod sebral. Vůbec si neuvědomoval, co se děje a že se něco děje. On sám byl ve vztahu spokojený a neměl ani tušení o tom, že by snad už v brzké době měl zůstat bez mé láskyplné péče. Mluvili jsme o tom spolu ráno, všechno chápal, ale byl smutný a když odešel, práskl za sebou dveřmi. Večer se vrátil opilý a ptal se mě, kdy se má odstěhovat. Pak se na mě vrhnul. Naposledy jsem podlehla vášni, oba jsme plakali a byl to náš nejkrásnější sex v celé historii našeho vztahu. Věděl, že si má dávat pozor a taky se o to snažil, ale upřímně řečeno, nebyla jsem si tím jistá.

Následující týden se odstěhoval ke svým rodičům. Byt byl můj, takže nebylo co řešit. V dalších týdnech jsem se ze všeho vzpamatovávala a pomaličku krůček po krůčku se scházela s Jáchymem. Cítila jsem se přes to všechno skvěle. Unavená, ale šťastná. To, že se mi nedostavila menstruace, jsem neřešila a přičítala jsem to stresu, v jakém jsem byla. I v práci toho bylo hodně. Když jsem už nemenstruovala dva měsíce, rozhodla jsem se zajít si na gynekologii. Cítila jsem se poněkud divně a občas se mi ráno dělalo špatně. Mezitím už jsme se pravidelně milovali s Jáchymem, já se do něj šíleně zamilovala a užívali jsme si nádherný začátek našeho vztahu.

Ilona (43): Můj manžel má příliš malý penis. Je to opravdu problém

Dozvěděla jsem se, že jsem v devátém týdnu

Gynekoložka mi s tajuplným úsměvem oznámila, že jsem těhotná. Chtěla mi blahopřát, protože věděla, že jsem to s ní asi před půl rokem řešila a dítě si přála. Já ale z ordinace odešla jako spráskaný pes. S Jáchymem jsme spolu poprvé spali teprve před měsícem, ale já byla už v devátém týdnu. Měla jsem na to všechno myslet dříve. Když si tak vzpomínám, ta první menstruace asi přišla, ale byla hodně slabá. Opravdu jsem o tom, že jsem už tak dlouho těhotná, nevěděla. A hlavně vůbec nevím, co s tím mám dělat…

Dítě je stoprocentně Tomášovo. Muselo se to stát zřejmě v den našeho rozchodu. Mám mu to vůbec říkat? Je to snad nějaké znamení osudu, že se k sobě máme vrátit? Anebo mám ještě chvíli počkat a pak to jako radostnou novinu oznámit svému novému příteli Jáchymovi? To mám náš vztah od začátku postavit na lži? To bych rozhodně nechtěla a nikdy bych to neudělala. No jo, jenomže co když o Jáchyma přijdu, když mu povím pravdu? Bude mě chtít těhotnou? Navíc když čekám dítě se svým bývalým?

Na miminko se těším, i kdybych měla zůstat sama

Celou noc jsem nespala a druhý den zrušila schůzku s Jáchymem. Přemýšlela jsem na tím, komu z nich to povím jako prvnímu. Byla jsem si jistá tím, že se chci zachovat čestně. A taky, že si dítě samozřejmě nechám. Ostatně na cokoliv už bylo pozdě…

Kdesi v hloubi duše jsem z toho měla obrovskou radost. Přála jsem si to miminko, a to i za cenu, že bych na něj nakonec zůstala sama. Rozhodla jsem se, že si nejprve promluvím s Jáchymem, a teprve potom s Tomášem…

Jáchym se zachoval skvěle. Řekl mi, že mě bude respektovat a podporovat, ať už se rozhodnu jakkoliv a že by rád trávil svůj čas se mnou. Za Tomášem jsem ještě nebyla a stále se zdráhám. Bojím se, jak na tuto zprávu bude reagovat…

Poznámka redakce: jména osob v příběhu byla pro zachování anonymity změněná.

Ohodnoťte tento článek:
4,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Lucie (29): Jsem těhotná s bývalým, ale miluji svého nového přítele. Nevím, co mám dělat