Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop na listopad 2018 pro všechna znamení

Taťána Kročková

Taťána Kročková

31. 10. 2018

Listopadové mrazíky mají své kouzlo. Ženou lidi do tepla, v médiích se ve zvýšené míře objevuje slovo útulnost a všude narážíme na voňavý kouř z horkých nápojů, které nás mají zahřát. Pod nohama šustí nádhera spadaného listí, co hýří všemi barvami, v hlavě se motá bláznivý předvánoční kolotoč a myšlenka, že zbavit se podzimního nachlazení je možné jedině vypocením se na těle někoho jiného. Začíná vášnivé období štíra, na nějž navazuje filozofické rozjímání střelce…

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, váš listopad bude vcelku pohodový a nijak vám neubere na vašich aktivitách. Můžete se těšit na velkolepý návrat planety Uran, která koketovala se znamením býka, v němž si chvilku pobyla. Nyní se kolem poloviny listopadu opět vrací k vám. A copak to pro vás znamená? Pocítí to zejména zrozenci poslední dekády. Někdo se bude cítit hůře, jiný lépe. Každopádně můžete být více roztržití, toužit po změnách nebo pociťovat napětí. Buďte opatrní na cestách a při sportu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, váš měsíc padání listí bude spíše poklidnější a nic zásadního by se dít nemělo. Čerpejte síly a odpočívejte. Od poloviny měsíce pocítíte značnou úlevu. Planeta Mars, která vás už delší dobu provokovala ve znamení vodnáře, odchází do znamení ryb. Vaše nervy se zklidní a ve vašich životech opět bude nastolen býčí smysl pro klid, řád a harmonii.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, váš listopad bude příjemný. Nadále se můžete těšit z pozitivně laděných okamžiků, zajímavých zážitků, ale chtělo by to trochu zvolnit, ubrat a odpočinout si. Některé záležitosti prostě neuspěcháte. Od poloviny měsíce může nastat menší stagnace, méně činorodosti a více potřeby zklidnění a zamyšlení. Nenechte se ničím rozladit a udržujte si stále svou svobodnou mysl.

Horoskop na rok 2018 pro všechna znamení

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, podzimní plískanice přečkáte v klidu, užijete si romantiku prvních mrazíků na hřbitově, a možná i ucítíte příval nové energie, která vás nasměruje k tvůrčí činnosti, józe a meditacím, setkávání v přáteli v čajovnách nebo třeba i k psaní básniček nebo povídek. Možná z vašeho života odejde něco starého, situace se stabilizuje a můžete se pomalu začít těšit na vánoční pohádky v televizi.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, váš život byl doposud jako na houpačce a spíše vám přihrával situace, které vám nejspíše nebyly zrovna příjemné. Období vztahových a finančních problémů i možných pracovních neúspěchů ale rozhodně končí. Začíná nový život, který vám přinese rozhodně mnoho pozitivního. Změňte práci, znovu se zamilujte a jděte si za svým cílem. Konec listopadu bude velmi harmonický, s příslibem šťastné a úspěšné budoucnosti.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, harmonický listopad se od své druhé poloviny lehce přehoupne v o něco náročnější dny, kdy zřejmě budete muset dohánět všechno to, na co jste se doposud ani nepodívali. Koncem měsíce se zejména zrozencům první dekády trochu zatemní rozum a jejich ctižádost utrpí újmu. I když se možná něco nepovede, může vás to posunout někam dál, třeba ke zvážení svých skutečných možností, a k ještě více kritickému pohledu na vlastní osobu. Nakonec pravdou zůstává to, že vytěžit diamanty je možné i holýma rukama. Stačí prostě jen chtít…

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, ve vašem znamení se stále pohybuje planeta krásy, lásky a rozkoše – Venuše, která nemalou měrou přispívá k vašemu pohodovému rozpoložení. Pokud ovšem netlačí na pilu, a vy nejste nuceni řešit zásadní vztahové či finanční problémy. Začátkem prosince vás však tato dáma opustí a započne se procházet následujícím znamení štíra. Jen aby to nebyl konec vašeho mileneckého vztahu…

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, váš narozeninový měsíc může být skvělý. Možná až na to, že vás už první listopadový týden opustí váš nakopávač Jupiter, která vás již nějaký čas oslňoval a činil váš život velkolepějším. Někomu se možná i uleví, jiný pocítí ztrátu a potřebu nastartovat energii ze skrytých rezerv. Po narozeninách se rozhodně uklidněte a načerpejte sílu pro dlouhé zimní večery, třeba se nabijte v posilovně nebo vášní pod peřinou.

Znamení zvěrokruhu a muži. Co nikdy neříkejte mužům určitého znamení?

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, i vás čekají v listopadu narozeniny, které budou navíc doprovázeny velkolepým vstupem planety Jupiter do vašeho znamení. Zásadní informací je, že Jupiter je ve znamení střelce doma. A co vy? Kde se cítíte jako doma? Plánujete nějaké profesní či vztahové změny? Každopádně během listopadu raději žádná zásadní rozhodnutí neprovádějte. Nejspíše se filozoficky zahloubáte u krbu, zahrajete si šachy nebo dojde k ostré výměně názorů v hospodě a tématem nebude nic jiného než politika, ale pozor na iluze a špatná rozhodnutí. I vy se můžete splést nebo nemít pravdu. Anebo se špatně zamilovat…

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, listopad pro vás bude vcelku poklidným obdobím. Od poloviny měsíce se budete cítit více nakopnutí energií a můžete mít i potřebu začít řádně realizovat své dobře promyšlené nápady. Zrozenci narození na přelomu kozoroha a vodnáře mohou pociťovat větší napětí a neklid, ale i toho se dá konstruktivně využít. Opatrujte si páteř a dávejte pozor na první náledí. Možná vás začne trápit revma…

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, měsíc listopad vás možná přiměje k tomu, abyste se konečně trochu uklidnili. Je toho na vás moc, spousta aktivit, roztříštěné energie do mnoha směrů poletují vzduchem jako neuchopitelné šípy. Zkuste koncentrovat svou energii a zklidnit svou mysl. Půjde vám to rozhodně lépe než v předcházejících měsících. Čeká vás velmi příjemné, pozitivně nabité období, kdy konečně začnete sklízet první plody vámi zasetého úsilí.

Sex s mužem ve znamení berana. Co o něm prozradí erotický horoskop?

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, do vašeho znamení vstupuje planeta Mars, která vás může trochu zvednout ze židle a rozčeřit klidné hladiny vašich vod. Pakliže se potká se stávající planetou Neptun, která se dlouhodobě nachází ve vašem znamení, a spolu s momentálně se vyskytujícími planetami ve znamení střelce vytvoří disharmonickou vazbu, může dojít k různým situacím, které vás nejspíš nepotěší. Snažte se vyhýbat alkoholu, drogám, sektám, automatům a dogmaticky laděným informacím. Pokud jste přesvědčeni o své pravdě a přijde někdo, kdo vám ji vyvrátí jako domeček z karet, budete mít sto chutí vzít ho tyčí po hlavě, anebo brečet jako želva.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop na listopad 2018 pro všechna znamení