Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop na říjen 2018 pro všechna znamení

Pokud se bojíte, že byste mohli zmrznout, žádný strach. Zima je ještě za humny a i říjnové slunce dokáže pěkně zahřát u srdce. Narozeniny oslaví váhavé váhy a vášniví štíři, a pokud začínáte mít splíny z podzimních plískanic, zapalte si oheň v krbu nebo hupsněte do postele pod duchnu. Ideálně s knihou nebo s někým, v kom budete moci stejně tak poutavě, vášnivě a uspokojivě číst…

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, nadále se můžete těšit z proudu energie, která vás bude pohánět jako akumulátor. Můžete realizovat další změny, které vám pomohou k lepším zítřkům. Říjen vám ale i naznačí, že přišel čas, kdy byste se měli naučit odpočívat a dopřát si zasloužený klid. Pokud váháte s rozhodnutím, odložte jej a nenechte se do ničeho tlačit. Není kam spěchat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, je možné, že si ani v říjnu neodpočinete. Energie, touha po změnách a neklid vás stále pohánějí vpřed, ale snadno můžete narazit na to, že s některými věcmi prostě nejde pohybovat stejně jako se šňůrkami loutek. Co neurychlíte nebo nedokážete změnit, zkuste přijmout. Buďte trpěliví. Snažte se více zklidnit a být opatrnější v rozhodování a plánování. Pomalé strategie jsou vaší povaze rozhodně bližší. Koncem měsíce můžete cítit rozladění a nespokojenost.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, vaše aktivita půjde nahoru. Čeká vás nádherné babí léto, a pokud budete muset čelit podzimním plískanicím, tak jedině ve dvou. Nastává příjemné období, ve kterém se vám bude všechno dařit. Pokud jste právě zamilovaní, užívejte si kouzelné chvíle se svou drahou polovičkou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, doposud jste se možná vznášeli jako na obláčku, ale začátkem října můžete spíše očekávat mraky. Nemusíte se však obávat, drobné nepohodlí poleví a od půlky měsíce na vás zase vykoukne sluníčko. Budete se cítit spokojení a mělo by se vám dařit v komunikaci i v partnerských vztazích. Užijte si nějakou tu kulturu, na povinnosti je přece vždycky času dost. Měli byste hodně odpočívat, vám chladné dny rozhodně moc nesvědčí.

Horoskop na rok 2018 pro všechna znamení

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, váš říjen bude náročnější. Bude třeba se trochu smířit se změnou počasí, zřejmě na vás padne podzimní únava a možná dokonce i splín. Vaši spokojenost naruší i možné nedorozumění ve vztazích, dočasná osamělost nebo každodenní starosti, které tak trochu přebijí přirozenou radost ze života. Vytrvejte a počkejte si na příznivější období.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, mělo by se vám dařit po pracovní i osobní stránce. Budete se cítit naplněné a spokojené. Zbytky babího léta i první plískanice si užijete v romantickém duchu a zřejmě se budete cítit jako ryba ve vodě.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, váš narozeninový měsíc bude naprosto skvělý. Vaším znamení prochází Slunce i Merkur, celkově budete plní energie a můžete se těšit na skvělé, nové začátky ve všech oblastech vašeho života. Pokud máte za sebou plné pracovní vytížení nebo drobné tragédie, blýská se na lepší časy!

Znamení zvěrokruhu a muži. Co nikdy neříkejte mužům určitého znamení?

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, dlouhodobě vás čekají velké změny a významné životní události, kterým říjnová obloha dodá ten správný šmrnc. Jako když pohár ozdobíte chutnou polevou. Vaším znamením bude procházet planeta lásky a krásy Venuše, spolu s Merkurem, který je zodpovědný za komunikaci. Když se potkají s Jupiterem, bude to o to velkolepější oslava života, stejně jako oslava vašich narozenin.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, váš začátek podzimu vůbec nebude špatný. Zkuste ještě využít počasí k návštěvám vašich oblíbených vrcholů, k posledním cyklistickým sjezdům nebo třeba jen procházkám se psem. Pomalu se blíží vaše narozeniny, které přinesou mnohé pozitivní změny…

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, měsíc říjen bude poněkud náročnější na vaše soustředění i zvládání pracovních povinností. Vzhlede k tomu, že jste doposud neúnavně pracovali, zatoužíte po zaslouženém odpočinku, který byste si rozhodně měli dopřát. Pokud nezvolníte tempo, mohlo by vaše tělo onemocnět. Čekají vás náročné měsíce a rozhodně se vyplatí šetřit silami. Od druhé poloviny října se budete cítit lépe a užívat si i nějaké ty světské radosti.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, nadále sršíte nezkrotnou energií a daří se vám ve všech oblastech života. Jste jako neřízená střela, ale raději se zkuste držet přísloví “Dvakrát měř a jednou řež.” nebo budete muset čelit nepříjemným následkům. Můžete pociťovat napětí a neukotvenost, od druhé poloviny měsíce i jistou nespokojenost. Všechno přejde, je lepší trochu plánovat, přizpůsobit se nové situaci a nebát se začít znovu a s větší rozvahou.

Sex s mužem ve znamení berana. Co o něm prozradí erotický horoskop?

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, nadále si můžete užívat příjemných chvil a romanticky laděných setkávání s vaší novou láskou nebo v rámci umělecké tvorby, či v sepjetí s přírodou. Nové projekty se vám budou dařit. A v podzimních plískanicích pookřejete. Stačí rozmrznout u krbu s knihou nebo v láskyplné náruči.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop na říjen 2018 pro všechna znamení