Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop na září 2018 pro všechna znamení

Prázdninové radovánky jsou za námi. Září přináší nové školní a pracovní povinnosti, ale také kouzelné dozvuky letní atmosféry v podobě babího léta. Narozeniny oslaví panny a váhy, přichází na řadu serióznost, nová energie vložená do péče o zdraví či snahy o profesní změny a úspěchy.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, vaše září by mělo být pohodové a harmonické. Nové nápady, touha po změnách a možná i nová láska vás přimějí změnit své dosavadní smýšlení a začnete zodpovědněji uvažovat o své budoucnosti. Pokud si zrovna s něčím nevíte rady, napadne vás spásné řešení. Jste zvyklí spíše jednat než přemýšlet, ale možná vás podzim přiměje k hlubším analýzám.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, vaše září bude plné změn a zásadních rozhodnutí. Mohou se týkat práce, vztahů nebo třeba i stěhování. Dávejte si ale pozor na zvýšené napětí a možné konflikty se svými blízkými, občas si budete připadat přetížení, naštvaní a neklidní. Pokud se pohybujete ve vysokých řídících funkcích, neuškodila by vám pořádná psychohygiena a pravidelný sport či sex. Při pohybových aktivitách či řízení vozidla se snažte být opatrní. Konec měsíce bude příjemný.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, vaše energie půjde nahoru. Možná jste zklamaní z přívalu nových povinností a mentální zátěže, ale tvůrčích nápadů budete mít jako vždy v rukávu dost. Druhá polovina měsíce bude pro vás příjemnější. Mělo by se vám všechno dařit, úsměv vám zvedne koutky, přestane vás bolet hlava a vaše mysl se vyjasní.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, čeká vás krásné babí léto. Nasyťte svou duši, užijte si kouzelné chvíle ve dvou, třeba na pozdní dovolené. Lásce bude přáno všemi doušky, a to zejména od druhé poloviny měsíce. Nežárlete a nevytvářejte si žádné domněnky, oddejte se vášni a rozkoši bez podmínek. Možná se vám splní tajné přání…

Horoskop na rok 2018 pro všechna znamení

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, začátek měsíce bude velmi přívětivý. Můžete prožívat romantický vztah nebo si užít skvělou kulturu, oproti minulým starostem to bude hojivý balzám na vaši bolavou duši. Druhá polovina měsíce však může začít pořádně skřípat. Obrňte se trpělivostí a zkuste to vydržet. Na konci měsíce opět vysvitne slunce a budete obdařeni novými nápady, jejichž realizace vás potěší.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, na vás čeká krásný narozeninový měsíc plný úžasných zážitků. Možná se vám podaří uzavřít starou životní etapu a vyrazit zcela novým směrem, a to jak v práci, tak třeba i v partnerských vztazích. Budete se cítit velmi příjemně, nabití novou energií, aktivní, činorodí a s důvěrou v nové a lepší zítřky.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, z vašeho znamení už sice odchází planeta krásy a lásky Venuše, ale nemusíte smutnit, přichází Slunce s Merkurem a oslavíte svoje narozeniny! Příznivě postavený Mars vám dodá patřičnou kuráž a energii k realizaci změn, kterých se rozhodně nemusíte bát. Možná jste zamilovaní a užíváte si opojné pocity s tímto stavem spojené…

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, čeká vás období vášně, zamilovanosti a šťastných událostí! Vašim znamením prochází Venuše, která se přestěhovala ze znamení vah, a rozhodla se vás obohatit o krásné pocity. Pozor na žárlivost a a milostná dramata! Rozhodně k nim nemáte daleko… Teprve konec měsíce bude harmoničtější, poklidnější a více duchovně laděný… Zesílí vaše intuice nebo se vám bude dařit umělecká tvorba. Od sexu a žárlivých scén plynule přejdete k vyšším cílům a oduševnělejším činnostem, které vám rovněž poskytnou patřičné uspokojení.

Znamení zvěrokruhu a muži. Co nikdy neříkejte mužům určitého znamení?

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, váš počínající podzim bude vcelku průměrný. Žádná dramata by se konat neměla a ideální pro vás bude ještě honem využít počasí k výletům, výšlapům a sportovním aktivitám, na které jste dosud neměli čas nebo vám je znemožňovala příliš velká letní parna. Zaujme vás také kultura.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, na vás se jako vždy navalí spousta pracovních povinností, ale také s milostnými záležitostmi nezůstanete pozadu. Pokud jste se čerstvě zamilovali, dávejte si pozor, aby vás vaše láska totálně neodzbrojila, může se totiž stát, že budete zmítaní prudkou vášní, která vás nenechá v klidu. Budete se cítit šťastně, spokojeně a pevní v kramflecích. S chutí se můžete pustit do nových projektů.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Do vašeho znamení se vrací planeta Mars. Přinese vám novou energii spojenou s odhodláním, nadšením, činorodostí i vášní. Můžete se cítit neklidní a možná budete i nezodpovědní, ale jako vždy vsadíte na své pocity a intuici, které vás nezklamou. Pokud prožíváte změny v zaměstnání nebo nový vztah, nebojte se výzev a otevřete se prožitkům, které vás nesmírně obohatí. Sportujte, výletujte, jeďte na dovolenou. Opatrně při sportu a řízení motorového vozidla.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, čekají vás krásné chvíle. Babí léto prožijete naplno s novými vizemi vlastní budoucnosti a s novou láskou po boku. Sounáležitost s přírodou, umělecká tvorba, tvůrčí činnost či milující rodina vás obohatí.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop na září 2018 pro všechna znamení