×
WomanOnly

Měsíční horoskop na září 2020 pro všechna znamení zvěrokruhu

Horoskop na leden, měsíční horoskop

Milovníci pouštění draků, babího léta, svěžích vánků, krásy rudých jeřabin, zlatavých klasů obilí, dozrávajícího ovoce na stromech, last minute dovolených a vůně nových školních aktovek prvňáčků zbystřete! Máme pro vás horoskop na září 2020! Co můžeme očekávat po návratu z dovolených? Nastoupí naše děti bez problémů do školy a vydrží nám pěkné počasí? Co říkají hvězdy a jaká doporučení platí pro jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Beran (21.3. – 20. 4.)

Berani, po náročném létě vás čeká úleva. Venuše vstupuje do znamení lva a bude v příznivém postavení k vašemu znamení. Pro vás to znamená zlepšení nálady, nárůst energie, zvýšení sebevědomí a větší radost ze života. V protilehlém znamení vah se bude v průběhu září potulovat Slunce a Merkur, možná se vám nebude chtít pracovat a už vůbec ne rozhodovat o důležitých věcech, raději byste si užívali babího léta, zábavy, přátel, lásek a třeba i naplánovali nějakou pozdní dovolenou. Proč tedy ne?

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, vaše pracovní úsilí se zvýší. Klidu a spokojenosti si však moc neužijete. Kolem vás bude příliš rušivých elementů a zřejmě se vám díky mnoha rozptýlením nebude dařit plnit své povinnosti. Zkuste se hodit do klidu a dát si nohy na stůl, zanedlouho se vám obnoví vaše pověstná býčí vytrvalost. Navíc po předchozím pracovním vypětí si určitě zasloužíte odpočinek.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, zaskočí vás příval povinností a odpovědnosti, ale nadšení z toho nebudete. Raději byste si užívali s přáteli a svými nejbližšími ještě trochu zábavy. Nápadů a tvůrčích podnětů budete mít víc než dost. Zkuste se zbavit ostychu a trochu se více prosadit v tom, co opravdu umíte a v čem jste dobří. Sebevědomí vám chybět nebude a máte šanci ukázat, co ve vás je. Nebude to snadné, ale přivítejte změny s otevřenou náručí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, v září budete mít dostatek podnětů a nové energie k tomu, abyste něco udělali se svým životem. Chovejte se rozumně a zaměřte se více na praktickou stránku života. Možná se budete cítit trochu osamělí a rádi si s někým popovídáte o svém vnitřním světě, emocích a o všem, co vás zraňuje. Ještě pořád se budete raději schovávat, ale zkuste se neuzavírat úplně a otevřete se lidem, kterým důvěřujete. Zaměřte se na fyzickou práci a choďte více do přírody na procházky.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, budete se mít fajn. Vaše lví nátura se rozzáří a vy budete moci ukázat, co ve vás je. Objevíte více radosti ze života, možná se i zamilujeme nebo budete prožívat krásné chvíle ve dvou – v náručí babího léta. Co takhle společný víkend nebo nějaký prima výlet? Společnosti se rozhodně stranit nebudete a ve vašem životě se bude stále odehrávat spousta změn. Nezastavíte se, ale budete tančit s lehkostí a radostí.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, hezky oslavte své narozeniny a nebuďte příliš skromné. Zasloužíte si hodně štěstí, zdraví, radosti a lásky. Čeká vás příjemné období, ve kterém budete především samy sebou. Nebraňte se změnám – budou příznivé. Mělo by se vám dařit v práci, v životě i v partnerských vztazích. Snad se konečně zablýská na lepší časy, nemyslíte?

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, také vy oslavíte v září narozeniny a vstoupíte do další životní etapy. Jistě bude plná radosti, lásky, štěstí a příjemných událostí. Máte za sebou dlouhotrvající náročné období, ale nyní se cítíte daleko lépe – smířeně, sebejistě a odhodlaně. Nezadaným se může poštěstit na poli lásky a pomalu se budete přestávat cítit jako by vás někdo držel v šachu. Situace se mírně uvolní a uklidní.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, budete mít chuť opřít se pořádně do práce, a to i přes veškerý pocit nespokojenosti a napětí v partnerských vztazích. Nebojte se, vše se zase brzy urovná. Nemůžete být pokaždé na vrcholu a užívat si své moci. Raději pěkně od počátku podzimu rozjeďte své nové pracovní a tvůrčí projekty a snažte se o to, aby vše bylo jako vždy dokonalé. Je pravda, že musíte mít vždycky všechno pod kontrolou, ale často je to i potřeba – pokud tím ovšem druhým nelezete příliš na nervy.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, v září by se vám mělo dařit. O svůj pověstný elán a smysl pro humor rozhodně nepřijdete a zřejmě vám bude přáno také v lásce a milostných záležitostech. Nezadaní střelci mají šanci se s někým novým seznámit. Práce a povinností však bude hodně, možná vám to už poleze na nervy. Pozor na syndrom vyhoření. Po druhé půlce září se situace trochu uvolní a můžete si klidně vzít ještě dovolenou nebo podniknout něco v dobré společnosti svých přátel. Odpočinek je také potřebný.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, vám se díky zářijovému obsazení znamení panny Sluncem a Merkurem poněkud uleví. S chutí se pustíte do práce, studia či nových tvůrčích projektů. Minimálně do půlky září vám elán vydrží. Napěťová konstelace planety Mars ze znamení berana ještě bude přetrvávat, ale týká se to prozatím spíše kozorohů narozených v poslední dekádě.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, během měsíce září se budete cítit příjemně. Užívejte si setkání se svými přáteli a známými, nabíjejte se v přírodě a snažte se šířit pozitivní myšlenky. Energie by vám chybět neměla, možná jen trochu více lásky a peněz. Ale záleží jen na vás, jak se postavíte ke svému životu, zda čelem, nebo zády.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, pro vás je počátek podzimu méně příjemný, ale rozhodně se právě vy obvykle nejvíce těšíte na pravé rybí počasí – deštivo, pod mrakem, vlhkost nebo mrholení. Zkuste se zaměřit na praktickou stránku života a realizujte své umělecké a tvůrčí nápady, pomáhejte potřebným a pečujte o zdraví své i o zdraví svých blízkých. Ke konci září se začnete více cítit jako ryba ve vodě.

5/5 - (1 vote)


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*