Menu
WomanOnly
Sex

Muži milují orální sex. Je ale felace u žen tak oblíbená, jak se tvrdí? 

Taťána Kročková

Taťána Kročková

16. 12. 2021

Felace neboli kouření ptáka. Velmi bohulibá činnost, ovšem není pro každého! Pánové ji milují, ale mnohé ženy až tolik ne. Některé tvrdí, že je to zdravější než kouřit cigarety, jiné si raději zapálí doutník a vykouří ho celý najednou, než aby vzaly do úst pánské přirození. Prý „to” patří někam jinam. A pak jsou tu ženy, které tvrdí, že kdyby muži praktikovali orální sex a lízali broskvičky svým ženám tak, jako ony kouří ptáčky, ubylo by protivných a hysterických žen. Tak co, pánové, nechcete si z toho vzít ponaučení?

Jak správně vykouřit ptáka

Na internetu existuje spousta návodů na to, jak správně vykouřit ptáka a sex koučka Gaia Julia Poupětová dokonce na toto téma pořádá své kurzy pro nadšené ženy, které chtějí dokonale potěšit své muže. Takový ten přirozený um má asi v sobě každá žena, protože my ženy umíme vycítit, co ten druhý právě potřebuje. Jsme totiž o mnoho vnímavější a senzitivnější než muži, kteří hodně uvažují hlavou a spoléhají na dokonale naučenou techniku umění uspokojit partnerku.

Spousta mužů, kteří sledují porno, má představu, že velmi efektivní a uspokojující je hluboké kouření, při kterém pořádně naběhlý penis skončí až v krku partnerky. Některé ženy mají tyto praktiky rády a vyhovuje jim naprostá odevzdanost a submisivní role vůči muži, který si s ní může dělat, co chce. Ovšem vzhledem k tomu, že některé ženy felaci ani nevyhledávají, vznikají poměrně velké extrémy a rozdíly mezi ženami. Některé kouří s radostí a polykají semeno, jiné se těchto praktik štítí a ohrazují se tím, že penis patří někam úplně jinam.

Jistotou však je, že felace potěší každého muže. Neexistuje snad žádný muž, kterého by penis v ústech své vyvolené nevzrušoval, pokud se ovšem nejedná o velmi upejpavou paničku či myšku hryzalku. Taková nakousnutá uzdička pak jistě stojí za to…

Je polykání semene zdravé?

Co se týká polykání, ženy v diskuzích se shodují na tom, že polykají jedině někdy a rozhodně z lásky. V tomto případě je to podobné jako s análním sexem – rozhodně to není samozřejmost, kterou bychom nabízely na potkání. Při felaci zakončené polknutím semene ještě pozor na drobný detail, dnes už je dokonce i zjištěná alergie na sperma, protože sperma obsahuje bílkovinu. Pokud patříte mezi silnými alergiemi poctěné ženy a máte již například alergii na latex či banány, případně jiné typy potravinových alergií, polykat semeno vám nedoporučujeme.

Proč nejíst sperma, když jíme vejce, tvrdí autor kuchařek o vaření ze spermatu

Polykání semene u felace ale zdraví škodlivé není. Naopak, obsahuje nějaké proteiny a někteří vtipálkové se dokonce věnují i tématu vaření ze spermatu. Ostatně sperma se také dá použít jako výživný pleťový krém. Spousta vtipů se týká toho, že sperma je vcelku dobré jako tužidlo ve vlasech, výživný pleťový krém po rozetření na kůži, výživná bílkovina, pokud jej olízneme nebo spolkneme. Tragikomická situace však nastává tehdy, pokud se u méně inteligencí obdařených či u nezkušených dospívajících objeví obava, že žena může spolknutím semene otěhotnět. Dnešní děti jsou ale tak zvídavé a informované, že snad již k těmto obavám, hodným dotazům z bravíčka, nedochází.

Felace ano, ale jen při důkladné hygieně

Samozřejmostí orálního sexu je důkladná hygiena a zdraví. Tímto způsobem se totiž poměrně spolehlivě přenáší jak pohlavní choroby, tak i různé bakterie a kvasinky, kterých se ženy často jen velmi obtížně zbavují. Nehledě na takový genitální opar, to je také lahůdka…

Příznaky a léčba kvasinkové infekce: Nezapomeňte na partnera!

Řada sexshopů nabízí jedlé lubrikační gely s ovocnými příchutěmi nebo se při felaci doporučuje kondom. Asi byste prstem neukázali na jediného člověka, kterému by se chtělo lízat zmrzlinu přes plexisklo nebo v dnešní době, kdy frčí BIO, olizovat chemicky upravené gely. Ovšem olizovat kondom je asi lepší než chytit pohlavní nemoc, že ano… Proto je takovou samozřejmostí provádět felaci ideálně svému miláčkovi, kterého dobře znáte a ne každému dychtivému zájemci na potkání…

Muži chtějí orál, sami ho ale partnerce neposkytují

Orální potěšení by však mělo být vzájemné. Nutno zdůraznit, že pakliže váš muž vyžaduje kouření, měl by oplácet stejnou mincí a také to dobře umět. A naučit se to můžeme pouze důkladnou praxí a otevřenou komunikací v sexu. To, co se líbí jednomu, se nemusí líbit druhému. Pakliže muži vyžadují penis v krku partnerky a líbí se jim, když jim ho vykouří až do konce a spolkne semeno, měli by také umět dostatečně dlouhou dobu lízat ženské přirození, dobře vědět jakými kmity se jazykem dotýkat klitorisu a nebát se i vsunout jazyk hluboko do vaginy…

Vůně vaginy se mění v souvislosti s cyklem ženy. Které vůně jsou nejvíce sexy?

Schopnost uspokojit partnerku orálně by mělo být prověrkou toho být dokonalý chlap, jakousi prověrkou mužství… A protože se toho správného lízání ženám často od mužů nedostává, nechávají se jednoduše lízat od žen, které to umí…

Přečtěte si také naši anketu, v níž se ženy svěřují se svou zkušenosti s felací.

Anketa: Kouříte často a ráda? A oplácí vám partner stejnou mincí?

Kuřbu praktikuji pouze na řádně umytém ptáčku, ideálně ve sprše (ale to nebývá často). Střídám s ruční prací, protože celkový dojem zdá se dokonalý. Muž velmi rád vrací. Možná ještě raději, než já kouřím. Ovšem trvá pro změnu na vyholení na holčičku… (Helena, 42 let)

Kdysi jsem chodila s chlapem, kterej to fakt uměl. Takže moje zkušenost je, že to umí tak jeden chlap z šedesáti. Ale byl ženatej, tak jsem to ukončila. Co se mě týče, já to nedělám, nemám pocit, že by to byla moje superschopnost. A můj muž naštěstí z náboženskejch důvodů nemá o tyto praktiky zájem.

Mimochodem, onen princ na bílým koni, kterejžto kůň mi ovšem nepatřil, nevyžadoval nic na revanš. Prostě ho to bavilo. A hrozně mi nevěřil, když jsem mu po lahvi skotský, kterou jsme vypili napůl, vysvětlovala, že naše schůzky ukončuju, protože je příliš dobrej v sexu na to, abych se ho nepokoušela rozvést, a to je proti mejm zásadám. (Verča, 48 let)

Felace? Ono je to vždycky i o partnerovi. S některými se mi to hnusilo, s jinými jsem se nemohla nabažit. Asi je to hodně o chemii… (Lenka, 33 let)

Bisexualita. Proč spolu spí ženy, které mají rády muže?

Felace mě nikdy až tak nezajímala, ale prováděla jsem ji s veškerou oddaností, jaké jsem byla schopna. Věděla jsem, že je to možnost, jak potěšit muže a troufám si tvrdit, že jsem to uměla hodně dobře, i jsem polykala semeno. Časem mě to přestalo bavit právě proto, že jsem nikdy nic nedostala zpátky. Dávala jsem, ale nedostávala, a to od různých partnerů v průběhu času. Od někoho jo, od někoho občas, od někoho vůbec. Celkově musím shrnout, že jen málokdo z mužů to opravdu umí, většinou to muže nebaví a nechtějí to dělat. Pokud se o to pokusí, stejně to dlouho nevydrží, anebo je přeruším, protože mě to fakt nebaví. Nejlepší orální sex jsem zažila se ženou a není pochyb o tom, že tohle ženy prostě umí, dokonale umí a dobře vědí, co navzájem ženy potřebují. (Petra, 38 let)

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Muži milují orální sex. Je ale felace u žen tak oblíbená, jak se tvrdí?