Menu
WomanOnly
Apetit

RECENZE: Brandnooz Box v červnu 2018 přinesl kávovou limonádu i výbornou bramboračku

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

10. 7. 2018

Rádi mlsáte a zároveň zkoušíte nové věci? Pak je tu pro vás Brandnooz Box, krabice s překvapením v podobě jídla a pití. I v červnu jsme box vyzkoušeli a pro vás zhodnotili.

Pokud rádi pijete kávu a sladké nápoje, pak je červnový Brandnooz Box přesně pro vás. Tentokrát jsme v této krabici plné novinek zkoušeli třeba kávovou limonádu Mazagrande nebo energetický nápoj bez cukru od Semtexu.

Vše bylo jako vždy zabaleno v zelené krabici vystlané dřevěnou slámou, aby se nic nerozbilo.

Tchibo Mazagrande (3x 250 ml, cena v obchodě 3x 29,90,-)

Když jsme minulý měsíc ochutnávali nový energy drink s příchutí kávy, doufala jsem, že jednou dojde i na Mazagrande. A ono hned v červnu!

Jde o kávový nápoj smíchaný s citronovou limonádou. V boxu jsme mohli najít hned dvě plechovky klasické verze a jednu plechovku Forte, tedy silnějšího nápoje. Upřímně bych ocenila větší rozmanitost (Tchibo nedávno představilo brusinkovou variantu), ale i tak palec nahoru.

Nápoj určitě nebude chutnat každému, na to je moc divný. Klasické Mazagrande je spíš štiplavá, neotřelá limonáda s nádechem kávy. U mě to vyhrálo Forte – kde cítíte hlavně kávu a citron je jen jakýsi doplněk.

Fruttimo Pomeranč a grep (1 l, cena v obchodě 34,90,-)>

Tuto limonádu jsme ochutnávali před necelým rokem, bohužel dokonce tu samou příchuť. A zatím se nic nezměnilo.

Na první pohled se Fruttimo tváří jako džus, ale pak zjistíte, že je to jen doslazená šťáva z koncentrátu smíchaná s vodou. V porovnání s jinými limonádami ale Fruttimo ještě pořád ujde a obsahuje méně cukru. Příchuť s grepem navíc nepůsobí tak sladce v porovnání třeba s multivitaminem.

>Magnesia Red (0,5 l, cena v obchodě 15,90,-)

V boxu jsme mohli náhodně najít dvě příchutě – malinu, nebo jahodu. Já měla štěstí na první jmenovanou, která mi dost připomínala loni testovanou brusinku.

Vitana Bramboračka. Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Velkým plusem je, že není až tak perlivá – Magnesia má jinak, alespoň na můj vkus, příliš mnoho bublinek. Chuť maliny je nevtíravá, jemná. Minerálka není ani nějak přehnaně sladká. Půllitrové balení je na vyzkoušení tak akorát.

Vitana Bramboračka (530 g, cena v obchodě 69,90,-)

Asi největším překvapením červnového Brandnooz Boxu byla nová polévka od Vitany. V krabici jste buď našli hrachovou, anebo jako já bramboračku.

Nejde ale o žádnou levnou polévku z pytlíku, která zeleninu neviděla ani z rychlíku. Složení je více než dobré a chuť polévky překvapila. Stačí obsah sklenice vylít do hrnce, přidat stejný objem vody a dvě minuty vařit. Vyrobíte tak celkem rychle čtyři porce. Osobně bych v polévce ocenila trochu víc hub a kdyby byla méně slaná, ale ve srovnání s konkurencí je to jen drobná vada.

Manner Knuspino (110 g, cena v obchodě 16,50,-)

Sušenky od rakouské firmy Manner určitě znáte, ostatně mají více než stoletou tradici. V boxu jsme mohli najít tři varianty: vanilkovou, čokoládovou a lískooříškovou. Já měla štěstí na poslední jmenovanou a můžu jedině doporučit.

Sušenka příjemně křupala a nebyla nijak přeslazená. Voněla po oříšcích (obsahuje jich 10 procent), snadno se jedla (nemá žádnou polevu) a v balení jí bylo tak akorát.

Adriana Tricolore (500 g, cena v obchodě 38,90,-)

Adriana Tricolore. Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Klasické těstoviny od značky Adriana. Buď ve variantě trubkovitých penne, nebo vrtulek torti. Jsou akorát tříbarevné, což ocení asi hlavně děti. Zelené těstoviny obsahují sušený špenát, ty červené zase rajčata.

>Těstoviny se vařily jednoduše, chutnaly dobře. Cena je příznivá. Různobarevnost vynikla v lehkém letním salátku s tuňákem.

Semtex No Sugar (500 ml, cena v obchodě 34,90,-)

Energetický nápoj bez cukru, zato plný sladidel. Už klasický drink od Semtexu mi připadá dost sladký a u tohohle se nic nezměnilo. Chuť umělá, účinky (alespoň v mém případě) nulové. Bohužel se tento typ výrobku v Brandnooz Boxu zbytečně často opakuje, snad jich do budoucna ubude.

Ohodnoťte tento článek:
3,3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Brandnooz Box v červnu 2018 přinesl kávovou limonádu i výbornou bramboračku