Menu
WomanOnly
Apetit

RECENZE: Brandnooz Box v srpnu 2017 přinesl dětem smajlíkové sušenky i zoo chipsy

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

3. 9. 2017

S koncem léta je tu Brandnooz Box, krabice plná dobrého jídla a pití. Tentokrát je zaměřená hlavně na děti, které v něm najdou něco na křupání i kvalitní ovocné pyré. Přečtěte si naši recenzi, kde jsme všechny výrobky vyzkoušeli a zhodnotili.

Léto končí, začíná školní rok a i pro děti je tu srpnový Brandnooz Box – krabice s překvapením ve formě jídla a pití. Tentokrát je plná věcí, které ocení právě vaše ratolesti. Ne vždy jsou zdravé, ale najdete mezi nimi i několik kvalitních výrobků, které možná začnete pravidelně kupovat.

Vše jako vždy přišlo v zelené krabici, vystlané syntetickou slámou, aby se nic nerozbilo.

CHIO Fried Chicken Style (65 g, cena v obchodě 24,90,-)

Na tuhle novinku jste už pravděpodobně viděli reklamu v televizi. Buď jste v Brandnooz Boxu mohli najít paprikové krekry, anebo kuřecí verzi jako já. Snacky jsou ve tvaru stehýnek (blbost, ale vlastně celkem vtipná) a posypané ochuceným práškem.

Nejde o nic zdravého, ale na posezení s přáteli se tenhle kukuřičný snack neztratí. Jen pozor, je trochu pikantní.

POM-BÄR ZOO Friends (50 g, cena v obchodě 24,90,-)

Druhé křupání je také od značky Chio. Tentokrát jde o bramborový nadýchaný snack Pom-Bär, který bývá ve tvaru medvídků. V tomto případě jsme ale ochutnávali edici ZOO, kdy jednotlivé chipsy vypadají jako slon nebo třeba hroch. Chuťově se nijak neliší.

Jsou poměrně mastné, zato ne tolik slané jako běžné brambůrky. Co mi ale trochu vadí, je jasné cílení na malé děti. Byť uznávám, že jednou za čas je něco takového nezabije.

HEVEN Nápoj Aloe vera (1,5 l, cena v obchodě 79,90,-)

Jde o asi nejdražší nápoj s aloe vera, na jaký jsem zatím narazila v obchodě. Zároveň se mu musí ale nechat, že dužiny obsahuje opravdu hodně. Pro srovnání – zkoušený nápoj obsahuje 45 procent aloe vera, zato od značky Tesco pouhých 9 procent.

Dalším plusem je, že u Hevenu nemusíte mít strach, že do těla vpravíte horu cukru – je méně sladký než konkurence. Na český trh však teprve vstupuje, a tak ho v obchodech možná ještě nenajdete.

Maggi Snackito (60 g, cena v obchodě 29,90,-)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Zajímavá alternativa k nejrůznějším bagetám, které člověk rychle spořádá v práci, když nemá čas na pořádnou svačinu nebo oběd. Snackito je rychlé jídlo, které stačí zalít horkou vodou a nechat odstát.

V mém případě šlo o kuskus, který byl za pět minut hotový, prodává se ale i verze s čočkou.

Rychlost je určitě plus, minus je ale cena. Pokud máte alespoň trochu čas před tím, než odejdete do práce, uděláte si podobné jídlo za zlomek peněz. Stačí kuskus a koření. Nic víc ve výrobku není. Osobně jsem ho musela doplnit aspoň křupavou paprikou.

Emco Biskiti (60 g, cena v obchodě 15,90,-)

Další výrobek cílený na děti. Buď jste v boxu mohli najít čokoládové sušenky s kokosem, anebo lískooříškové s medem. Já měla štěstí na druhé jmenované a nebyly vůbec špatné. Chuť oříšků byla celkem výrazná.

Oproti jiným sladkostem s barevnými obaly je toto určitě menší zlo. A ti smajlíci na sušenkách jsou celkem roztomilí…

Hamé EasyFruit Exotic Party (110 g, cena v obchodě 19,90,-)

Tohle je pak svačinka, kterou ocení i rodič dbající na výhradně zdravou stravu. Jde o ovocné pyré s příchutí banánu a manga. Především je to ale 100% ovoce, které nebylo nijak doslazované cukrem. Ani zahušťované něčím pofiderním.

Navíc v praktickém obalu, který i já občas uvítám spíš než samotný banán.

Corny BIG Milk Nuts (40 g, cena v obchodě 17,90,-)

Klasická tyčinka Corny, tentokrát však s krémovou, mléčnou náplní. Neurazí, ale pro ty, kteří mají rádi spíše méně sladké tyčinky, moc není.

Spak Bylinkový dressing (250 ml, cena v obchodě 38,90,-)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Kdo má radši lehká jídla, ocení dresink od Spaku se sezónními bylinkami na jogurtovém základu. Chuť má jemnou, nevtíravou…poměrně univerzální. Zkusila jsem ho přidat k salátu s mrkví a ředkvičkou a pasoval skvěle.

Hašlerky Černý rybíz (35 g, cena v obchodě 18,90,-)

Rybízové Hašlerky jsme v Brandnooz Boxu už jednou ochutnávali. Tentokrát jsou ale v pohodlné malé krabičce, takže si je hodíte do kabelky nebo batohu a neřešíte, jestli se nerozsypou.

Chuťově jsou fajn. Nejprve cítíte mentolovou chuť Hašlerek, pak se do toho přimíchá černý rybíz. V kombinaci s bylinkami mi přijde, jako bych cucala žvýkačku, ale pořád patří na trhu k těm lepším bonbonům.

OvoCé Nápoj v prášku (28,5 g, cena v obchodě 12,90,-)

Chutná podobně jako Ovocit. Rozpustný ochucený cukr, který vodě dodá trochu umělou pachuť. Uznávám ale, že to není úplná tragédie. Pokud nápoj trochu rozředíte, je spíš kyselý než sladký. Chutí docela připomíná šumivé vitaminy. Najdete ho ve variantách pomeranč, citron nebo třeba grep.

Kromě zmíněných výrobků byl v boxu i časopis History Revue.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Brandnooz Box v srpnu 2017 přinesl dětem smajlíkové sušenky i zoo chipsy