Menu
WomanOnly
Krása

RECENZE: Ladybox v srpnu 2014 přinesl odvážné barvy a výrazné vůně

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

30. 8. 2014

Léto se chýlí ke konci, ale to není ještě důvod zahodit barvy! Něco takového v srpnu napadlo tvůrce Ladyboxu a sestavili oproti předchozí edici poměrně originální složení krabičky s kosmetikou.

Po nespočtu růžových krabiček se Ladybox rozhodl pro změnu – a oblékl se do výrazných barev. Stejně tak v srpnu vypadal i obsah, který zahrnoval sice už staré známé značky, ale oproti červenci zákaznice vyzkoušely nové výrobky.

Krabička je laděná do plážových barev, spodní díl modrý a víko žluté. Obsah je obklopen žlutými harmoničkami a vše doplnil povedený dopis s popisky produktů. Příští měsíc má být tematicky do školy, takže se možná vizáž krabičky opět změní.

Keims Regenerační balzám na rty s ginkgo bilobou (10 ml, plné balení, cena v obchodě 199,-)

Pro mě osobně byl největším lákadlem plný produkt od značky Keims, protože mě v červenci zaujalo testovací balení péče o pleť. Výsledek je celkem překvapení. Navzdory očekáváním jde o balzám na rty v tubičce s příjemným aplikátorem a SPF 15.

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Obsahuje ginkgo bilobu a měl by zabraňovat stárnutí rtů, ty jsou po jeho použití skutečně hebké a bez suché kůže. Problémem může pro někoho být vůně, která je poměrně výrazná a připomíná až lilie. Po nanesení se balzám příliš neleskne a nelepí.

Otázkou stejně jako v červenci je ale složení, neboť se Keims prezentuje jako značka s přírodními výrobky, ovšem stále jsem neobjevila žádný BIO certifikát. Výrobky ale aspoň neobsahují silikony, parabeny ani minerální oleje.

Jordana Linkovač se štětečkem Semi-permanent (4,5 ml, plné balení, cena v obchodě 59,-)

Linky na oči od značky Jordana mohly být pro někoho zklamáním, ale v mém případě se perfektně trefily s odstínem. Ty byly zvoleny výrazné – žádná černá/hnědá. Já v krabičce našla modrý odstín Always Blue, který po nanesení nevypadá nijak křiklavě a perfektně pasuje k jasně modrým náušnicím nebo sáčku.

Značku Jordana jsme už zkoušeli v podobě laků na nehty, které byly svou kvalitou průměrné. Linky mě celkem překvapily. Nanáší se jemným štětečkem, a sice se s ním musí hodně opatrně, ale výsledek stojí za to. Linka je s trochou trpělivosti rovná a tenká a hlavně vydrží celý den. Otázkou je, jak bych byla nadšená ze zeleného nebo fialového odstínu…

Anatomicals Sprchový gel (250 ml, plné balení, cena v obchodě 119,-)

Další známá značka, která se v krabičce začala objevovat celkem pravidelně. Poprvé to byl také sprchový gel, i když s pumpičkou – tentokrát jde o klasické balení s běžným uzávěrem.

V něčem je však dávnému gelu podobný, a to svou kvalitou. Příliš nepění, a i když nejprve voní výrazně, po usušení už z pokožky cítit není. Nepřipadá mi ani, že by nějak hydratoval. Ve výsledku má sice hezký obal a některé vůně zní lákavě (třeba limetka), ale do boxu byly zařazeny náhodné varianty, a tak nebyla jistota, že narazíte na tu správnou. V mém případě to byla růže, na niž si člověk musí díky její výrazné květinové vůni zvyknout, ale nejde o žádný propadák.

Paese Lak na nehty (9 ml, plné balení, cena v obchodě 75,-)

Polskou značku Paese jsme zkoušeli už v podobě tvářenky nebo lesku na rty, v obou případech překvapila kvalita vzhledem k velice nízké ceně. Podobný případ je to i u laků na nehty, od nichž byly opět zařazovány náhodné odstíny.

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Já narazila na krásný jahodový odstín 207, další zákaznice však našly i sytě modrou barvu nebo pastelovou růžovou (na kterou se, pro mě z neznámého důvodu, snesla kritika jako na vyblitou). Lak se pohodlně nanáší středně silným štětečkem a zasychá poměrně rychle. Jeho výdrž je průměrná, jako pravidelný pisálek jsem ho otloukla po třech dnech.

Calypso Demake-up odličovací houbičky viskózní (2 ks, plné balení, cena v obchodě 26,90,-)

Odličovací houbičky od Calypso jsou pro mě novinkou a perfektně zařazeným produktem. V drogériích jsem se jim zatím vyhýbala jako propagátor bavlněných vatových tamponků – a po vyzkoušení jsem udělala dobře. Make-up šel dolů sice dobře, ale vata je pořád rychlejší. Viskózní houbička je ovšem určitě ekologičtější, po použití se dá vyprat a dát zase do oběhu.

Mixa Testovací balíček pro pleť i pokožku celého těla (3 ks, vzorky, cena v obchodě od 149,-)

Kromě plných výrobků byl v krabičce i testovací balíček se třemi vzorky krémů od francouzské Mixy: krém na obličej s 10 % glycerinu, tělové mléko a CC krém. Nejde ale o žádné terno, Mixa totiž nedávno posílala identický balíček po pouhé registraci a zařazení mezi nejrychlejší. Krémy jsou tradičně kvalitní a vzhledem k ceně výborný kup, ale i to jsme zjistili už v minulých vydáních Ladyboxu.

Kromě zmíněných výrobků byl do krabičky zařazen i leták k odličovací houbičce a slevová kartička na kabelky Dara Bags.

A jak jste byly se srpnovým vydáním spokojeny vy? Sedly vám odstíny dekorativní kosmetiky, nebo jste měly smůlu? Podělte se o názory v diskusi pod článkem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Ladybox v srpnu 2014 přinesl odvážné barvy a výrazné vůně