Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Známe 5 filmových krasavců tohoto léta. Je libo Pitta nebo Deppa?

Veronika Jílková

Veronika Jílková

19. 9. 2013

Léto se bohužel pomalu, ale jistě blíží ke konci. Naštěstí bylo plné snímků, v nichž si zahrály idoly mnoha ženských srdcí. Ať už to byl Johnny Depp, nebo Ashton Kutcher, každý z nich má něco, co nás do kina vtáhlo a na co teď s odstupem rády zavzpomínáme.

FOTO: jOBS

Ashton Kutcher v životopisném filmu jOBS. Zdroj: Bontonfilm

Channing Tatum – Útok na Bílý dům

Snímek Rolanda Emmericha je již druhým akčním ničitelem Bílého domu za tento rok. Prvním byl dubnový Pád Bílého domu s Gerardem Butlerem v hlavní roli.

Film s Channingem Tatumem přinesl do kin lehké odreagování, neboť když vidíte herce na plátně, nemůžete se neusmát. Snímek je obdařen humornými scénami, akčními přestřelkami i velmi patriotickými vsuvkami. Jednou z nich je závěrečná scéna s herečkou Joey King mávající americkou vlajkou, aby zastavila letouny před demolicí Bílého domu. Jak to tak poamericku bývá, stává se hrdinkou.

FOTO: Channing Tatum

Zdroj: Falcon

Butler sice ztvárnil v Pádu Bílého domu drsňáka, co vše zachrání, pěkně, ale nic nemá na sexy Tatuma v bílém tričku se začouděným, krvácejícím a svalnatým tělem. Navíc jeho našpulené rty v každé vážně situaci dodávají jeho vzhledu ten správný šmrnc. A ať už byl Útok na Bílý dům jakýkoliv, najde se spousta žen, které si koupily lístek jen kvůli němu.

Johnny Depp – Osamělý jezdec

Další spolupráce Johnnyho Deppa, režiséra Gora Verbinského a skladatele Hanse Zimmera přinesla do kin akční komedii z westernového prostředí Osamělý jezdec.

Film by se chvílemi mohl jevit jako parodie na jiný dobrodružný snímek. Promluvy Deppa, který ztvárňuje indiána Tonta, s koněm hovoří za vše. Ale je na místě uznat, že co bychom od Deppa-Verbinského čekali, když nám před deseti lety poprvé naservírovali Jacka Sparrowa v Pirátech z Karibiku. Depp nemá sice tentokrát na hlavě klobouk, nýbrž havrana, ale jeho běh, grimasy a zvyky s ním zůstávají stále.

FOTO: Johnny Depp

Zdroj: Falcon

O Deppovi netřeba mluvit jako o někom, kdo se jako sexy muž objevil na plátně poprvé. Jeho charisma uchvacuje ženy po celém světě snad v každém filmu, jen si k tomu občas přidá trochu make-upu nebo se oblékne za ženskou. Ale stále je to muž, kterého považujeme za ideál a který oplývá neuvěřitelným šarmem a filmům dodává pravou originalitu.

Brad Pitt – Světová válka Z

Světová válka Z je stejnojmennou adaptací knihy autora Maxe Brookse, která vyšla v roce 2006.

Filmového zpracování se ujal režisér Marc Foster a do hlavní role si obsadil Brada Pitta, který má za úkol najít lék proti „zombie“ nemoci. Nynější svět totiž pohltila epidemie a vyhýbá se pouze nemocným lidem. A právě to se Pittovi, coby Gerrymu Laneovi, podaří zjistit, čímž prakticky zachraňuje svět před naprostou zkázou.

FOTO: Brad Pitt

Zdroj: CinemArt

Brad Pitt je další z těch, na kterém můžeme oči nechat. Ať už se jedná o zamilované snímky, nebo akční trháky, vždy dokázal být šarmantní a sexy. Ve Světové válce Z se představuje se zarostlou tváří a i tato image mu neskutečně sedí. O delších vlasech nemluvě. V listopadu ho uvidíme v thrilleru Konzultant a příští rok zaujme v dramatu Twelve Years a Slave.

Will Smith – Po zániku Země

Rodina se opět spojila a po sedmi letech se Will Smith spolu se synem Jadenem ocitají na vyhlazené Zemi, která skýtá smrtelná nebezpečí.

Aby mladý Kitai zachránil svého otce a společně mohli opravit loď, s níž na Zem spadli, je nucen projít přes mnoho úskalí, jako je neznámá krajina, nebezpečné ovzduší nebo uprchlé mimozemské monstrum z lodi. To vše se objevilo na Zemi po katastrofě, která se stala téměř před tisíci lety. Kitaiovi nezbývá než se poprat s okolnostmi a zachránit, na čem mu nejvíc záleží – milovaného otce a vlastní život.

FOTO: Will Smith

Zdroj: Falcon

Na Willu Smithovi je něco zvláštního, takže naši pozornost až tak neupoutá film, ve kterém hraje, ale jeho osoba. Ve snímku Po zániku Země to platí dvojnásob. Ani zde mu nechyběla smrt v očích a zakrvácené tělo, které herce dělá tak sexy. Bohužel měl téměř stálou pozici v židli, a tak jsme nemohly vidět jeho drsňáckou chůzi a černošský šarm.

Ashton Kutcher – jOBS

Jeden z nejočekávanějších snímků letošního roku byl zároveň plný pochybností – jak zvládne Ashton Kutcher hlavní roli Steva Jobse?

Snímek vypráví o vzniku velkolepé firmy Apple a strastech samotného inovátora Jobse. Ve snímku jsme svědky jeho osoby jako génia i člověka, který byl nenáviděn – ať už nejlepšími přáteli, nebo vlastní přítelkyní. Svoje dokonalosti dokázal převést v nápady, které uchvátily svět. Ashton Kutcher možná mnohé překvapil a rok 2013 by pro něj mohl být zlomovým a tato role připomínána jako životní.

FOTO: Ashton Kutcher

Zdroj: Bontonfilm

Pokud se bude brát v potaz pouze jeho vzhled, vždy to byla jedna z milých a usměvavých tváří, která dokázala pobavit kina a pobláznit mladé ženy. Ve filmu jOBS Kutcher ztvárňuje muže ve více obdobích života, a tak se musela měnit jeho podoba. Dalo by se říci, že ve vousech konečně dospěl, a třeba to bude jeden z případů čím starší, tím hezčí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Známe 5 filmových krasavců tohoto léta. Je libo Pitta nebo Deppa?