Menu
WomanOnly
Sex

9 nejhorších typů mužů, které můžete potkat v posteli

Veronika Tichá

Veronika Tichá

13. 3. 2015

Sex je super, o tom není pochyb. Nesmíte ho ovšem provozovat s člověkem, který se před akcí posilnil basou piv nebo pravidelně zapomíná na vaše uspokojení. Na které nejhorší typy mužů můžete v posteli narazit?

1. Pornoherec

Když to dělají v pornu, můžu to dělat také? Omyl, v reálném životě to chodí trochu jinak a naolejované svaly a afektované vzdychání budící sousedy i ve vedlejším bloku by si muži měli nechat pro jiné herečky. Většina žen v posteli oceňuje přirozenost.

2. Sobec

Od muže, který sex končí otázkou „Jaký jsem byl?“, utíkejte hodně daleko. Stejně tak, pokud vám rve hlavu do svého klína při každé příležitosti, aniž by ho napadlo, že byste i vy ráda dosáhla uspokojení.

3. Bernardýn

Už při předehře sledujte známky nadměrné tvorby slin a hlasitého funění, pokud se chcete vyhnout nepříjemnému zážitku s litry nežádoucích tělesných tekutin nejen na vašem obličeji.

4. Prkno

Nejen ženy jsou proslulé touto nepříliš oblíbenou „technikou“. Pokud pokaždé nechá všechno na vás, pravděpodobně se to nezmění ani při dalších pokusech. Chlap, který jen strnule leží a tváří se nezúčastněně, by se měl urychleně přesunout do jiné postele.

5. Akrobat

Druhý extrém. Dokáže se váš milenec zkroutit jako paragraf a to samé požaduje od vás? Nic proti vystřídání několika různých poloh, ale jeho ani svou nohu za krk si kvůli němu dávat nemusíte, ať si s ní raději trhne.

6. Srovnávač

Poslouchat při sexu věty typu „bejvalka to uměla lépe“ a „moje ex by to pro mě udělala“ by si nepřála ani ta nejodolnější z nás.

7. Teoretik

Jedna věc je mít prostudované encyklopedie a sexuální příručky, druhá je, jak se dotyčný čtenář osvědčí v praxi. Že to mělo vyjít, protože to psali na straně 25? Existuje mnoho takových, kteří to zvládnou i bez návodu.

8. Alkoholik

Zavání jako pivní sud a než se dostanete na první metu, tak usne. Kdo by o to stál.

9. Dřímal

Sice neodpadne při akci, ale těsně po. Odvalí se, zabručí, zachrápe a je vymalováno. My se chceme tulit a povídat si o tom, co se právě stalo. To už je ale jiná kapitola, přečtěte si, proč muži po sexu okamžitě usínají: https://www.womanonly.cz/proc-muzi-po-sexu-usinaji-muzou-za-to-hormony/.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

9 nejhorších typů mužů, které můžete potkat v posteli