×
WomanOnly

Jak být neodolatelná? 15 triků, jak dostat každého muže!

Jak být neodolatelná

Líbí se vám nějaký muž a nevíte, jak si získat jeho pozornost či náklonnost? Připadá vám, že to s muži tak říkajíc neumíte? Po prvním rande se vám většinou již nikdo neozve? Anebo již partnera máte, ale přejete si neztratit na atraktivitě? Naučte se, jak být neodolatelná v 15 krocích!

Jak být přitažlivá pro kluky

Abyste se stala neodolatelnou, je potřeba zvýraznit své přednosti – duševní, fyzické i emocionální, a mít dostatek sebevědomí, abyste dokázala jít za tím, co chcete získat. Pamatujte si, že být neodolatelná se týká vás, takže se musíte nejprve zaměřit sama na sebe. Buďte co nejlepší a uvidíte, že na vás muži budou brzy stát frontu.

Čtěte také: Jak se mít ráda? Získejte větší sebevědomí během několika dní!

Jak být přitažlivá pro každého muže?

Každý muž je jiný, stejně jako každá žena. Naštěstí! Žádná absolutně platná pravidla tedy neexistují. Jedno je ale jisté. Atraktivní žena není nikdy nudná, protivná, zanedbaná, protivná nebo depresivní. Podívejme se nyní na jednotlivé body, jak být neodolatelná pro vašeho vysněného muže.

1. Mějte se ráda a věřte si

Abyste mohla mužům ukázat, jak jste skvělá, musíte to nejprve vědět sama. Získejte sebevědomí, pokud vám chybí. To neznamená, že musíte být hlasitá, vychloubačná, arogantní, upovídaná nebo troufalá. Znamená to jenom věřit si dostatečně, abyste byla sama se sebou spokojená. Najednou můžete být sebevědomá, milá i skromná. Ale musíte být připravena překročit svůj stín. Mužům se líbí sebevědomé, zajímavé ženy, které drží otěže svého života. Nejisté ženy se líbí jen nejistým mužům, kteří chtějí nad někým mít nadvládu. A kdo by chtěl být s mužem, který chce, aby jeho žena nebyla sama se sebou spokojená, a který jí chce neustále říkat, jak se má chovat? Není to zdravé a vy si zasloužíte něco mnohem lepšího.

2. Vypadejte, jak nejlépe můžete

Snažte se ve společnosti muže, který se vám líbí, vypadat co nejlépe, bez toho, abyste něco předstírala. Muži jsou stvoření, která vnímají zrakem, proto když budete vypadat, jak nejlépe to jde, otočíte štěstí ve svůj prospěch. Ale co je důležitější, když budete vypadat dobře, budete se tak i cítit, což vám dodá sebevědomí, které potřebujete, aby zazářila vaše osobnost. To je základní krok k tomu, jak být neodolatelná.

Ideální je vypadat co nejpřirozeněji, ale zároveň co nejkrásněji. Naličte se tak, abyste se cítila dobře. Ale pozor – většina mužů nemá ráda příliš namalované ženy.

Oblečte se tak, aby vám to bylo příjemné. Nesoukejte se do upnuté sukně, pokud něco takového normálně nenosíte. Pokud si nejste jistá, co vám sluší, zeptejte se nějakého kluka. Např. bráchy nebo kamaráda. Mužský pohled na ženu je kolikrát dosti jiný, než ten ženský. A chcete se líbit klukům nebo kamarádkám? Muži např. obecně nemají rádi vytahané věci, ačkoli jsou nyní v módě oversized věci. Někteří muži zase nemají rádi příliš vyzývavé oblečení, které působí lacině (minisukně, vysoké podpatky, hluboké výstřihy), zatímco jiným se to líbí. Chcete, aby vás muž miloval, obdivoval, anebo se s vámi chtěl vyspat? Záleží na vás, co od vztahu očekáváte a jaký typ mužů vyhledáváte. Podle toho se samozřejmě oblékněte.

Čtěte také: 5 inspirativních výroků hereček. Zvyšte si díky nim sebevědomí

3. Hodně se usmívejte!

Úsměv je to nejdůležitější ze všeho. Lidé se stávají pro ostatní atraktivnějšími, když se smějí, takže své zoubky ukazujte, jak často jen můžete, abyste vypadala krásnější a také přátelštější a přístupnější.

4. Získejte si jeho pozornost

Nemůžete se líbit muži, který neví o vaší existenci. Pokud si vás ještě nevšiml, získejte jeho pozornost. Projevte trochu zájmu a dejte mu jemně najevo, že se vám líbí. Většina mužů vás nikam nepozve z toho důvodu, že se bojí odmítnutí. Nemělo by se na to jít příliš rychle, že? Pozdravte ho. Rozlučte se s ním. Až vám to bude oplácet, získala jste si jeho pozornost. Muž se o vás nebude pokoušet, když si bude myslet, že jste zadaná, takže je na vás, abyste mu dala najevo, že jste single a připravená to změnit. To je základní klíč k tomu, jak být neodolatelná!

5. Buďte zábavná a veselá

Muži mají rádi inteligentní a zábavné ženy. O tom není pochyb. Nemluvte jen o sobě, ale dávejte mu podnětné, zajímavé otázky. Ptejte se ho na jeho život, rodinu, přátele. Vyprávějte mu vtipné příhody. Pokud se vám povede ho dostat do situace, aby vyprávěl o nějaké své vášni – ať už se jedná o jeho oblíbený sportovní tým, kapelu nebo autora – jste na nejlepší cestě. Když bude mluvit o něčem, co miluje, začne si spojovat své pozitivní emoce s vámi!

6. Taktika svádění – jak být neodolatelná?

Naučte se taktiku svádění. Některé ženy to mají v sobě, jiné to musí alespoň trochu hrát. Nejdůležitější ze všeho je úsměv. S úsměvem se budete také cítit šťastnější a sebejistější, což jsou dvě věci, které jsou při flirtování nepostradatelné. Samozřejmostí je také atraktivní vzhled, jak již bylo řečeno, především čisté oblečení, upravené ruce, učesané vlasy, slušivé oblečení. Kupte si nějaký kvalitní parfém, který se k vám bude hodit. Muži na vůně reagují velmi dobře, takže je důležité krásně vonět. Na rande vyrazte v období ovulace (několik dní po skončení menstruace). Tehdy jsou totiž ženy pro muže nejpřitažlivější!

Čtěte také: Orální sex.12 triků, jak dosáhnout dokonalosti!

7. Udržujte oční kontakt

Prodloužený oční kontakt je klasickou flirtovací technikou, která fungovala už před stovkami let. Na pohledu z očí do očí je něco intimního, takže díky očnímu kontaktu můžete s muži komunikovat, aniž byste jim musela cokoli říkat. Muži neodolají jednomu starému triku: dívejte se na svůj objekt zájmu, dokud si nevšimne, že se díváte. Na vteřinu se mu zadívejte do očí, potom se usmějte se podívejte se jinam. Teď už víte, jak být neodolatelná.

8. Prolomte dotekovou bariéru

Jak být neodolatelná? Až si budete nějakou dobu povídat, můžete se pokusit prolomit dotekovou bariéru. Když se muže dotknete, dáte najevo svůj zájem a zajistíte, že vás bude chtít ještě více. Můžete se muže dotknout velmi jemně – například na paži nebo na rameni. Můžete se o něj také „omylem“ otřít nohou. Pokud máte odvahu, můžete například předstírat, že mu chcete upravit límec, nebo se ho jemně dotknout na obličeji. Pomůže vám to dostat se k němu blíž a budete se mu moci zadívat do očí zblízka.

9. Naučte se, jak být svůdná

Při flirtování je důležité přestat ve chvíli, kdy vám to jde nejlépe. Díky tomu budete mít jistotu, že muž bude chtít pokračovat a zachováte si svoji tajemnost. Nečekejte na to, až bude rozhovoru nudný a ukončete rande ve vhodnou chvíli. Bude to možná chtít trochu sebekontroly, ale výsledek bude stát za to. Převezměte iniciativu a dejte muži své telefonní číslo. Můžete ho napsat na kousek papíru a dát mu ho do kapsy, nebo si vzít ze stolu jeho telefon a napsat mu ho do seznamu kontaktů.

10. Jak být sexuálně přitažlivá

Muži mají rádi přímé ženy, které jsou ochotné si jít za tím, co chtějí. Až budete odcházet, nakloňte se k němu jako kdybyste ho chtěla políbit, ale v poslední chvíli uhněte a zašeptejte mu do ucha, že jste si to užila. Tím si ho omotáte kolem prstu a on se nebude moci dočkat, až vás pozve na další rande.

11. Chvalte a lichoťte

Muži mají rádi komplimenty stejně jako ženy, takže se nebojte jednou za čas říct něco milého. Samozřejmě není rozumné zahrnovat ho neupřímnými komplimenty – pak byste mu jen připadala pokrytecká. Jen tak mezi řečí mu pochvalte něco na jeho vzhledu, jako nový účes, bundu, cokoli. Nemusíte však chválit jenom jeho vzhled. Mluví-li o něčem, co miluje, můžete mu říct, že obdivujete jeho zapálení pro věc. Také můžete pochválit jeho sportovní výkony nebo vztah k přírodě, ke zvířatům. Cokoli se vám na něm líbí a je pro vás důležité.

Čtěte také: Nejžhavější polohy při sexu. Proč se nám tak líbí?

12. Jak být nedostupná a kdy naopak milá?

Každý muž je jiný. Někteří muži mají rádi milé dívky, jiní zase sebevědomé a rázné. Někdy se ženy chovají tajemně a myslí si, že díky tomu budou pro muže přitažlivější, ale muži často nevědí, jak si to mají vyložit. Zejména introvertní typy mužů mají rádi dominantnější a iniciativnější ženy. Pokud se vám tedy líbí spíše stydlivý muž, pravděpodobně byste se daleko s hraním na nedostupnou nedostala. Lepší je ho oslovit a být přátelská a milá.

Pokud ale stojíte o sebevědomého muže, který je na velký zájem žen zvyklý a možná už i alergický, je pravděpodobné, že se vyplatí taktika nedostupné ženy. Pohledného muže to vyvede z míry. Jeho zájem se na vás jistě brzy upne. Pozor ale, abyste to s předstíraným nezájmem nepřehnala. Muž by si to mohl vyložit tak, že o něj skutečně nestojíte a nemá cenu s vámi ztrácet čas.

Hra na nedostupnou se může vyplatit také během nepřímé komunikace. Na zprávu neodpovídejte hned, telefon také není třeba zvednout pokaždé. Muž ocení, když uvidí, že máte také svůj život, své koníčky a zájmy. Tedy alespoň z počátku. Čím déle spolu budete ve vztahu, tím více bude chtít mít pocit, že je pro vás tím nejdůležitějším.

13. Jak být neodolatelná v posteli?

Pokud jste se již dostali k intimní části vztahu (což by nikdy nemělo být dříve, než po třetí či čtvrté schůzce, abyste nepůsobila příliš lacině), je na čase zabodovat v posteli. Důležité jsou opět všechny výše zmíněné body. Buďte sebevědomá, ale ne arogantní. Usmívejte se a berte to s humorem, ale samozřejmě ne zase příliš, aby neopadla vášeň. Muži mají rádi, když se s ženou nenudí. Měňte role. Jednou buďte submisivní a roztomilá. Podruhé divoká a vášnivá. Řekněte si o to, co se vám líbí a co máte ráda. A hlavně chvalte, aby si připadal jako král.

14. Co muže odradí? Zoufalá snaha někoho ulovit

Některé ženy jsou přesvědčeny, že ke svému štěstí potřebují partnera. Bez něj jsou zoufalé. A tak se horlivě snaží si rychle nějakého najít. Flirtují s každým mužem, co se jen mihne kolem. A přestože všichni z gest a vyzývavé vizáže na první pohled vidí, že jsou k mání, nemají o ně muži zájem. Proč? Nadmíru snadný úlovek muže vyděsí a odpudí. Jakákoli úpornost a přílišná snaha zaujmout je proto kontraproduktivní. Svoje životní štěstí nelze nikdy stavět jen na jednom jediném pilíři. Vyvarujete se tak enormní zranitelnosti. Mít vlastní zájmy, seberealizovat se, být šťastná sama se sebou, to je recept, jak se stát nezávislou ženou, po které budou muži toužit. Je to hlavní předpoklad k tomu, jak být neodolatelná. Nepřehánějte to také se sexy oblečením, ale držte se své přirozenosti. Přemíra tygřích potisků či deseticentimetrové jehly jsou především výrazem vaší zoufalé snahy být svůdná a váš nový objev nejspíš jen vyděsí.

15. Pozor na jazyk

Většina žen mluví víc než muži. Vaše upovídaná pusa ale potenciálního partnera většinou neodradí, dokud nezačnete mluvit o budoucnosti, dětech, sama o sobě, nebo, nedej bože, o svých bývalých. „Nevinná“ otázka: Kolik bys chtěl mít dětí, rozhodně z vašich úst nesmí zaznít hned na prvním rande. A ani dlouho po něm.

Teď už znáte základní rady, jak být neodolatelná.

Čtěte také: Kustovnice čínská neboli goji. Jak připravit superpotravinu pro dlouhověkost a sexuální vitalituDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*