Menu
WomanOnly
Esoterika

Magický úplněk ve znamení štíra zaútočí na vaši sexualitu

Úplněk ve štíru nás poctí svým magickým působením dne 7. května 2020, a to přesně ve 12:45 hodin letního času. Jak na nás působí úplněk měl možnost zažít snad každý z nás na vlastní kůži. Měsíc ve štíru však možná leckoho zaskočí svou intenzitou, tajuplnou mocí i nenadálým nárůstem sexuální touhy. Jak na nás působí znamení štíra, ve kterém se momentálně úplněk nachází?

Štír – charakteristika znamení zvěrokruhu

Znamení štíra je nejtajemnější a nejvíce sexuálně zaměřené znamení celého zvěrokruhu. O štírech se říká, že jsou introvertní, tajemní, vášniví, ctižádostiví a žárliví. Mívají majetnické sklony, jsou pomstychtiví, senzibilní, neumí odpouštět křivdy a nikdy na ně nezapomínají. V pravou chvíli zaútočí, aniž to čekáme. To se týká pověstného štířího ocásku, který se svým jedem nečekaně udeří, a přesně tam, kde to nejvíce bolí.

Štíři dokáží být věrní, oddaní, milují celým srdcem a všechno dělají naplno. Mají rádi své jistoty, potřebují pocit kontroly a rádi stojí v pozadí či pracuji skrytě jako takzvané šedé eminence. Štíři oplývají značnou inteligencí, bývají dominantní, mají potřebu přebírat vedení a zodpovědnost a láká je touha po moci. Umí být nároční, kritičtí, dokáží používat ironii a sarkasmus.

Štír jako představitel vodního znamení zvěrokruhu bývá velmi citlivý, zranitelný, často je i ješitný a vztahovačný nebo arogantní, avšak na aroganci lva tedy nemá. Často se jedná o solitéra a osamělého hráče, který má rád svou svobodu a nezávislost, přestože má tendence k sobě připoutávat druhé. Štír mívá umělecké sklony, je tvůrčí a má také bohatý vnitřní svět plný fantazie. Může si vybírat netradiční a originální povolání, často se pohybuje i ve světě umění a kultury, medicíny, anebo politiky.

Jak úplněk působí na člověka. Proč trpíme nespavostí nebo nás bolí hlava?

Lunární kalendář a úplněk ve štíru

Pokud se nachází Měsíc ve znamení štíra, podle lunárního kalendáře je v tento den vhodné důkladně zalévat rostliny v bytě i na zahrádce, aby byly zdravější, mýt se a koupat ve studené vodě a dbát na dostatečný pitný režim. Neuškodí ani půst v podobě bylinkových čajů, zeleninových a ovocných šťáv. S půstem však raději začněte až po úplňku, až bude měsíc ubývat. Při samotném úplňku zaměřte pozornost na své pohlavní orgány, které náleží ke znamení štíra a dobře se o ně starejte.

Lunární kalendář vám pomůže žít v souladu s Měsícem. V čem nám může být prospěšný?

Pokud máte některá nezpracovaná osobní témata, která jsou uložena kdesi hluboko ve vás a skryta i vám samotným, počítejte s tím, že právě během úplňku ve znamení štíra budou vehementně klepat na dveře. Nebojte se ty dveře otevřít a čelit svým strachům a skrytým touhám. Při úplňku ve znamení štíra se také můžete pokusit o miminko nebo si užít opravdu vášnivou noc plnou lásky a sexu. Pro osamělé to možná bude trochu peklo, ale všechno má svůj smysl. Třeba se i nezadaným otevře srdce a přilákají k sobě toho správného partnera či partnerku pro život.

Úplňkový rituál pro přivolání lásky

V den úplňku si večer udělejte soukromí, otevřete okna dokořán a zapalte si v domě vonnou tyčinku a také svíčku. Magickou atmosféru podtrhne vaše oblíbená meditační nebo vážná hudba. Předem se osprchujte vlažnou vodou a vezměte si na sebe volné oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně. Na terasu či na okenní parapet si položte své oblíbené kameny důkladně opláchnuté pod proudem studené vody a nechte je nabíjet při měsíčním světle.

Uvolněte se v pohodlném lotosovém sedu nebo vleže na zádech a nechte své myšlenky přicházet a odcházet tak, jak se jim zachce. Pokud zjistíte, že se necítíte dobře, rituál přerušte a běžte se věnovat běžným činnostem na jaké jste zvyklá. Pokud je všechno v pořádku, pokračujte dál. Jakmile se vám podaří uvolnit tělo a očistit mysl od nežádoucích myšlenek, koncentrujte se na své nenaplněné touhy a sny či na nezpracované niterné záležitosti. Potřebujete se odpoutat od minulosti nebo si vyřešit nefunkční vztah? Úplňkové čarování na lásku vám v tom pomůže!

Zbavte se všeho nepotřebného a nechte do svého života přijít něco nového a krásného. Dejte šanci lásce. Otevřenými okny odejde všechno to, co vám již neslouží a co vás trápí. Napište si na papír vaše přání do dalších dnů a vložte si je po dobu úplňkové noci pod polštář. Uvidíte, s čím se během úplňkové noci setkáte ve snu. Po skončení svého osobního rituálu zavřete všechna okna a sfoukněte svíčku. Určitě se ještě běžte osprchovat a s hezkým pocitem se věnujte klidným činnostem než půjdete spát s novou a pozitivní energií.

Ohodnoťte tento článek:
4,2
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Magický úplněk ve znamení štíra zaútočí na vaši sexualitu