Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop na srpen 2018 pro všechna znamení

Máme za sebou magické zatmění měsíce, náročné dny i rozmary počasí. Srpen bude v obdobném duchu ve znamení soukromých bouřek, ale i mnoha pozitivních změn. Užívejte si posledních letních dnů, sladkosti ostružin a lesů vonících po houbách. Babí léto se nekompromisně hlásí zrajícími jeřabinami a větříkem, co rozfoukává pavučiny. I dovolená Last minute se třeba ještě vyplatí…

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, čeká vás příjemné, energické období. Užijte si poslední zbytky léta a naplánujte si dovolenou. Potřebujete si odpočinout, vaše poslední měsíce byly náročné. Koncem srpna na vás možná dolehne drobný stín či nespokojenost vyplývající z dosud nevyřešených záležitostí. Bude na čase znovu se plně ponořit do práce…

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, váš srpen bude náročnější. Možná je konečně načase přestat spát na vavřínech a podniknout patřičné kroky. Vaše urputnost a výdrž vám v mnohém pomohou. Víte, jak se to říká – pokud nejsme spokojení, vždy můžeme svou situaci změnit. Vytrvalí býci, kteří celý rok poctivě pracovali by rozhodně měli zvolnit tempo a alespoň v létě si odpočinout. Přetíženost a nepozornost by se jim nemusely vyplatit!

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, vaše léto se zdá být příjemně strávenou procházkou rajskou zahradou. Setkávání s přáteli, grilování, lovení kešek, návštěva festivalů. Zábava je do té správné míry proložena prací, bez zbytečných řečí se věnujte tomu, čemu je potřeba. Konec léta přinese nový nával povinností a odpovědnosti, raději ještě rychle bezstarostně poletujte ve svých naplněných představách…

Horoskop na rok 2018 pro všechna znamení

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, přibližně do poloviny srpna se budete mít naprosto skvěle, ostatně jako doposud. Bude se vám dařit ve všech směrech. Zajeďte si ještě narychlo k moři, pokud jste to zatím nestihli, užijte si plavbu lodí nebo povalování se na pláži. Od poloviny měsíce se mohou přihlásit všední starosti, nenaplněná očekávání či nespokojenost v partnerských vztazích. Přestože některé vaše záležitosti nedopadnou dle očekávání, stále je šance pokusit se znovu o uspokojivé řešení situace.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, vaše letošní narozeninové oslavy zřejmě nebudou tak velkolepé jako jindy. Léto je pro vás náročné, a to v mnoha ohledech. Možná jste zaznamenali úbytek energie, cítíte se pod tlakem nebo jste zavaleni starostmi. Pokud máte pocit, že byste rádi něco změnili, ale ono to tak úplně nejde, zkuste ještě chvíli vydržet. Snažte se co nejvíce odpočívat a relaxovat, opatrujte si zdraví a zbytečně neriskujte. Konec měsíce bude rozhodně příjemnější.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, užívejte si radostné období a čerpejte ze všeho, co vás činí šťastnými. Pokud jste zamilovaní, nechejte svou lásku rozkvést a rozvonět jako zahradní lilie. Celé léto bude vesměs pohodové, vaše narozeninové dny mohou odstartovat nová životní období plná pozitivních změn.

Sex s mužem ve znamení berana. Co o něm prozradí erotický horoskop?

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, vaším znamením se během srpna bude ladnými kroky promenádovat planeta Venuše. Co to znamená? Možná budete mít romantickou náladu, budete si dopřávat všech světských rozkoší a radostí života, oddávat se lásce, tančit, věnovat se umění, navštěvovat koncerty a festivaly nebo se milovat při západu slunce na dovolené se svou drahou polovičkou.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, dávejte si pozor na špatně promyšlená rozhodnutí, impulzivní chování a řeči, kterými byste mohli někoho zranit nebo si zadělat na pořádné problémy. Zkuste se více ovládat a raději se držet v ústraní. Zaměřte se na hezké okamžiky posledních letních dnů, relaxujte a meditujte.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, čeká vás skvěle strávený zbytek léta. Zajeďte si na hory, podnikněte výlety, navštivte poslední letní festivaly. Budete mít dost energie k realizaci vašich plánů i vysněných cílů. Každodenní realita sice může být ubíjející, ale nikdo vám nemůže vzít vaši svobodu rozhodování.

Znamení zvěrokruhu a muži. Co nikdy neříkejte mužům určitého znamení?

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, jestliže chcete nadále pokračovat ve svém kolečku práce a povinností, zkuste si uvědomit, že je ještě stále léto. Co takhle udělat si nějaký čas jenom pro sebe nebo si zajet na dovolenou? Pokud máte pocit, že jste promarnili nějaké šance nebo vás semlely každodenní povinnosti, zkuste se radovat z maličkostí a užít si naplno každou volnou chvilku. Je možné, že budete řešit partnerské vztahy nebo potkáte novou lásku. Jestliže se cítíte unavení, choďte často do přírody načerpat energii…

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, ve vašem znamení se ještě stále nachází planeta Mars, která vám možná trochu pije krev. Stále platí varování před úrazy, nehodami či nepředloženým, zbrklým a nepromyšleným chováním. Přibližně kolem poloviny srpna se Mars vrací do znamení kozoroha, zřejmě tedy pocítíte úlevu. Dopřejte si drobné radosti, krásu přírody, lásku a vášeň.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, věnujte se přírodě, hudbě a umění. Jestliže začínáte mít pocit, že ztrácíte kontakt s realitou, vrhněte se do práce a praktických činností. Naštípejte si dřevo, zavařte letní ovoce, choďte běhat nebo si prostě a jednoduše zajděte na pivo na letní zahrádku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop na srpen 2018 pro všechna znamení