Menu
WomanOnly
Sex

Neklape vám to s partnerem v posteli? Možná za to může váš domov!

Redakce

Redakce

25. 7. 2018

Toto by si měl přečíst opravdu každý. Představíme vám deset nejčastějších zabijáků intimních chvil s partnerem. Vytvořte si domácnost, kde se oba budete cítit dobře a pohodlně a zároveň vás již nic nebude rušit v tom, abyste se věnovali sobě navzájem.

1. Nepořádek

Stejně jako špatný dech nebo nepříjemný tělesný zápach může být nepořádek v bytě či ložnici doslova zabijákem vztahu. U potencionálního partnera to může vyvolávat pochybnosti, co všechno dalšího je ve vašem životě ještě v nepořádku. Pokud je ložnice plná nezaplacených účtů, potřísněným oblečením nebo nedokončenými projekty, vaše mysl na vás volá „ukliď prádlo / zaplať účty / dokonči projekty“. A pokud se nemůžete uvolnit, nemůžete se ani pořádně nabudit. Seberte se a udělajte si ve věcech pořádek! Vyhazejte vše nepotřebné.

2. Fotografie příbuzných a dětí v ložnici

Samozřejmě, že milujete své rodiče, příbuzné a děti. Ale myšlenka, že vás „sledují“ z fotografií během milování mohou dosti zbrzdit váš apetit. Feng shui poradci, kteří harmonizují prostor pomocí barev a aranžování věcí v prostoru, doporučují umisťovat do ložnice výhradně fotky vás a vašeho partnera, např. na vaší nejlepší dovolené. Co se týče jiných obrazů, doporučují se přírodní scenérie, květiny nebo umělecká díla s jemnými křivkami a teplými barvami.

Jak zlepšit vztah? Nejdůležitější jsou chvíle bezprostředně po sexu

3. Příliš mnoho technických zařízení v ložnici

V ložnici by neměla být žádná televize, žádný iPad, iPod, iPhone, iNic, ale jen budík. Odstraňte z ložnice veškeré nabíječky. To vše odvádí vaši pozornost od sebe navzájem.

4. Pryč s dárky od bývalých partnerů!

Když si ponecháváte věci od svých bývalých lásek, může to udržovat vzpomínky na dotyčného v živé paměti, což může narušovat sexuální souznění se stávajícím partnerem. Všechny tyto emocionální mementa pošlete příbuzným nebo je uložte někde hluboko na dno, pokud se jich nemáte srdce zbavit úplně. Váš ex je přeci bývalým z nějakého důvodu… zaměřte se na to nové!

5. Nechuťárny v koupelně

Vlasy v umyvadle, krabička s tampony nebo upatlané zrcadlo může spolehlivě odradit nejen od sprchových hrátek, ale také od čehokoli dalšího v ložnici. Komu by nevadilo pohozené zašpiněné spodní prádlo v rohu koupelny? Raději to schovejte do hezkého designového koše na prádlo! Pokud máte spojenou toaletu s koupelnou, opravdu dbejte o to, aby záchod voněl. Stačí nějaký automatický sprej. Záchod vždy zavírejte poklopem. Koukat do mísy při čištění zubů není příliš vzrušující.

6. Špatný rozměr postele

Na jednolůžku se nevyspíte, ale nadměrná XXL americká postel vás zase s partnerem spolehlivě odděluje. Správný rozměr postele je ten, kde se oba cítíte pohodlně a zároveň intimně a na blízku. Pokud máte velkou postel, alespoň jednu noc v týdnu začínejte spát přitulení k sobě. Pozor také na příliš mnoho dekorativních polštářků, které by mohly tvořit překážku v intimitě.

Jak často prát ložní prádlo a jak se o něj starat?

7. Sexuální propriety

Veškeré pánské ochrany, kapesníčky, vibrátory, prášky, lubrikační gely… by měly být rychle přístupné. Ale jen pro vás! Je těžké se uvolnit, když mohou na nevhodné předměty z vaší ložnice narazit vaše děti, domácí mazlíčci nebo příbuzní. Krabice od bot, plastový koš nebo kabelka nedokáží zajistit potřebnou hygienu pro sexuální pomůcky a především nezabrání nechtěným návštěvníkům v jejich nalezení. Vymyslete nenápadnou úschovu a pokud možno uzamykatelnou. Ideálně pod heslem S-E-X, abyste si v inkriminované chvíli dokázali rychle vzpomenout.

8. Nevhodné osvětlení

Pokud to zrovna neděláte výhradně po tmě, dbejte na vytvoření příjemné světelné atmosféry v ložnici. Světla by měla být teplá a tlumená. Stačí hodit nehořlavý šátek přes lampičku, svíčky či krb vykouzlí perfektní atmosféru. Mějte sirky někde po ruce.

5 tipů jak nažhavit muže? Vneste do ložnice trochu dobrodružství

9. Úložné prostory pod postelí

Podle feng shui není vhodné skladovat pod postelí věci, natož nepořádek. Pokud vás nedostatek prostoru nutí k tomu ukládat věci pod postel, dávejte tam pouze věci, které souvisejí se spaním, jako peřiny, deky, povlečení.

10. Lákavá ložnice

Víte proč pokoje v hotelu vysloveně svádějí k postelovým hrátkám? Jsou čisté, ustlané, mají hezké povlečení a měkké a pohodlné polštáře. Cokoli co vás kouše, svědí, škrábe nebo tlačí v posteli nemá co dělat a mohou sexu bránit.

Ohodnoťte tento článek:
4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Neklape vám to s partnerem v posteli? Možná za to může váš domov!