Menu
WomanOnly
Krása

RECENZE: GreatBox na duben 2013 přináší nálož dekorativní kosmetiky

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

26. 4. 2013

V dubnu se v ostatních beauty boxech nedočkáme příliš dekorativní kosmetiky, zato v GreatBoxu to jsou hned tři kousky – a v plném balení. Přečtěte si naši recenzi, kde jsme všechny produkty vyzkoušeli a zhodnotili.

GreatBox se tento měsíc pokusil o celkem originální krok, když schytal trochu kritiky za březnovou krabičku. A tak umístili do boxu hned tři dekorativní kousky, přičemž byly personalizovány podle speciálních dotazníků.

Ty se GreatBoxu povedly napůl. Na jednu stranu zaslouží ocenění za to, že dotazníky se vyplňovaly během objednávání krabičky, a tak se na nikoho nezapomnělo a dotazníky byly aktuální (přece jen, ještě před třemi měsíci jste mohly mít pocit, že rudá rtěnka je přesně to, co potřebujete). Problém však spočívá v tom, že některých odstínů bylo objednáno méně, a tak ty zákaznice, které objednaly později, už neměly příliš na výběr. Nám se to sice nepřihodilo, ale víme, že to dokáže naštvat. Pro příště tak jediná rada – objednat raději co nejdříve .

Krabička je tento měsíc opět růžová a trochu vachrlatějšího balení. Uvnitř je vše přikryto krepovým papírem a uvedeno i dopisem s vypsanými produkty. Škoda, že zde nejsou vyjmenovány i personalizované odstíny, ale aspoň člověk netouží po něčem, co stejně nemá. Další minimální změnou je i výběr značek – až na jednu se opakují, ale aspoň jde o jiné typy produktů, než jaké jsme už mohli vyzkoušet.

Sans Soucis Lip Promise, odstín Satin Beige (4,5 g, plné balení, cena v obchodě 435,-)

Jednoznačně nejlepším výrobkem v balíčku je rtěnka od Sans Soucis. Byla zabalena do pěkného pytlíčku spolu s očními stíny a už od pohledu vypadala velice elegantně. A přesně taková je i po otevření.

My jsme vyzkoušeli pleťový odstín Satin Beige (sice vypadá hnědě, ale po nanesení se krásně přizpůsobí barvě rtů a jen lehce je zbéžoví). Jiné zákaznice narazily i na rudý odstín, který také patří mezi dobře využitelné. Nahnědlý se skvěle hodí na léto a rudý zase na jakoukoliv večerní akci, od posezení v baru po divadlo.

Výhodou rtěnky od Sans Soucis je totiž fakt, že vydrží dlouho na rtech. Autorka článku nepoužila žádnou podkladovou bázi ani trik s ubrouskem – a přesto rtěnka vydržela několikero napití. Navíc se barva mírně třpytí a během pár hodin i vyrovnala nerovnosti a suchou kůži na rtech.

Sans Soucis Eyeshadow Refills, odstín Light Caramel (0,75 g, plné balení, cena v obchodě 211,-)

Po rtěnce a výborném hydratačním krému jsme od Sans Soucis vyzkoušeli i oční stíny. Bohužel jde o stíny, které se zasazují do speciální paletky, takže jsou menší, ale i tak se dají pohodlně nanášet (ideálně prstem). Kdo by nakonec zatoužil po pouzdru, dá se zakoupit na e-shopu GreatBoxu.

Co se týče odstínu, my jsme narazili opět na tělový, který skvěle ladí ke rtěnce. Jiné zákaznice ale zase obdržely fialovou barvu, a tak se snad odstín trefil i u nich. Kvalita je totiž na jedničku a nenapadá mě značka stínů, která mi kdy přišla lepší. Jsou velice jemné, ale neobsahují zbytečné třpytky. Po pěti hodinách stále drží a neulpívají na víčkách.

Mollon PRO Rychleschnoucí lak na nehty, odstín 15 (15 ml, plné balení, cena v obchodě 100,-)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Třetí a poslední kousek dekorativní kosmetiky je od značky Mollon PRO – od ní jsme už zkoušeli krycí lak, který tento barevný výborně doplňuje. Odstín jsme našli velice tmavý, spíše na večerní akce, ale určitě využitelný. Tato borůvková totiž sluší jak blondýnkám, tak brunetám (ideálně černovláskám). Snad jen zrzky doufejme našly o něco světlejší odstín.

Laky této značky jsou obohaceny o zpevňující přísadu, což má údajně zajistit životnost až 7 dnů. To zatím nemůžeme potvrdit, každopádně několikahodinové psaní na počítači vydržel s přehledem.

Swisso Logical Krém na oční partie (5 ml, vzorek, cena v obchodě 910,- za 20 ml)

Swisso Logical od Zepteru jsme tu měli už několikrát, a tento měsíc najdeme jeden krém dokonce i u konkurence. V GreatBoxu jde pro změnu o krém na oční partie, který běžně stojí přes 900 korun. Najít vzorek v krabičce je tak příjemné, protože bez vyzkoušení by do krému šel jen málokdo.

Krém voní podobně jako jeho parťák z březnového vydání, který byl určen na regeneraci a suchou kůži. Stejně jako on i tento připomíná Neutrogenu, ovšem ze Švýcarska. Obsahuje aramidy, lecitin, bambucké máslo a výtažek z kukuřice.

Primární účel krému je redukovat vrásky kolem očí (jak nám tvůrci GreatBoxu potvrdili v rozhovoru, tato krabička je určena starším zákaznicím než konkurence). Dá se ale využít i na běžné pytle či kruhy pod očima. Viditelně hydratuje, nějaký masivní efekt jsme ale zatím nezaznamenali – otázka je, co krém udělá po třeba týdenním používání.

Fenjal Tělové mléko pro intenzivní ošetření (30 ml, cestovní balení, cena v obchodě 99,- za 200 ml)

Posledním produktem v balíčku je běžné hydratační mléko v cestovním balení, tentokrát od značky Fenjal. GreatBox se očividně tento měsíc rozhodl nadělit dekorativku a švýcarské výrobky (snad jen ty hodinky nenajdete). A i tento je i přes nízkou cenu kvalitní.

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Velice příjemně voní a vydrží po celý den. Hydratuje, ale příliš nezamastí. Po prohlédnutí letáku, který byl do krabičky přiložen, by mě ale více zajímaly jiné produkty než mléka a krémy, kterých je pořád všude spousta – například olej do koupele.

Kromě zmíněného letáčku byl přiložen i jeden od firmy Zepter. Přitom nejvíce by se hodilo představení plejády toho, co všechno ještě vyrábí Sans Soucis a pouze se o tom neví, protože nejde o příliš známou značku. Uvidíme, čeho se dočkáme příště.

A jak jste byly vy spokojeny s dubnovým GreatBoxem? Podělte se v diskusi pod článkem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: GreatBox na duben 2013 přináší nálož dekorativní kosmetiky