Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

14 rozdílů mezi randěním s klukem a mužem

Veronika Tichá

Veronika Tichá

15. 4. 2015

Někteří kluci nedospějí v muže asi nikdy, u jiných by bylo lepší, kdyby raději zůstali kluky navždy. Dokážeme ale podle určitých znaků rozeznat, že jdeme na rande s opravdovým mužem a ne s puberťákem?

 1. Muž ví, co chce a jde si za tím. Kluk může mít určitou představu o svých cílech, ale stále má na všechno spoustu času a je mu momentálně víceméně jedno, jak se všechno vyvrbí. Hlavně, že si sáhne.
 2. Muž plánuje svou budoucnost a na rande chodí s cílem založit rodinu. Kluk plánuje leda další zářez bez toho, aby po něm holka chtěla něco víc.
 3. Muž hledá inteligentní ženu, která sdílí stejné hodnoty jako on. Pro kluka je důležité to, co holka nosí v podprsence, ne v hlavě.
 4. Muž dokáže hovořit i o vážnějších a klidně i nepříjemných tématech, zatímco kluk se podobným rozhovorům vyhýbá. Možná proto, že jim nerozumí.
 5. Muž nemá problém za všech okolností zaplatit útratu za ženu. Kluk si hodně dlouho rozmýšlí, jestli mu z toho něco kápne, ale mnohdy i v těchto případech občas dělá, že si zapomněl peněženku.
 6. Pro muže existují i jiné druhy zábavy než křepčení v baru za účelem ulovení „nové kosti“ nebo vášnivé noci s playstationem.
 7. Muž dokáže dostát svého slova. Kluk toho naslibuje, ale málokdy své slovo dodrží. A málokterá to s ním vydrží…
 8. Muži jde o kvalitu, klukovi o kvantitu. Razí heslo „čím více žen za noc, tím lépe“. Na to už jsou muži příliš staří a rozumní.
 9. Muž je opravdový gentleman a dokáže se o vás postarat v jakékoliv situaci. O kluka se dost často staráte vy.
 10. Muž umí přiznat chybu a omluvit se, kluk se omluví jen v případě, že chce mít klid. A nebo sex.
 11. Muž respektuje, když řeknete „ne“, kluk se nechává ovládat touhou. A i když to po několika dlouhých hodinách vypadá, že s vámi opravdu nehne, vytahuje stále několik dalších es ze svého bezedného rukávu.
 12. Muž vás respektuje za všech okolností, kluk pouze v případě, že za to něco dostane.
 13. Muž si je jistý svým přesvědčením, zatímco kluk se cpe v jednu chvíli cheeseburgerem a za pět minut je vegetarián.
 14. Muž hledá víc než jen krásu. Kluk hledá krásu, aby se vedle ní mohl ukazovat.

Ohodnoťte tento článek:
2
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

14 rozdílů mezi randěním s klukem a mužem