Menu
WomanOnly
Domácnost

9 využití krabičky od Tic Taců. Po použití nevyhazujte!

Veronika Tichá

Veronika Tichá

28. 2. 2015

Prázdné krabičky od Tic Taců letí po vycucání posledního bonbonu jako jiné obaly do koše, možná by se ale daly využít i jinak. Jsou sice velmi malé, ale ne tolik, aby se do nich nic nevešlo. K čemu je tedy můžeme opakovaně použít?

1. Pouzdro na vlásenky

Sponky do vlasů už se vám nebudou neorganizovaně válet na dně kabelky nebo zapadané za pračkou, krabička od Tic Taců má pro ně ideální velikost a budou se dobře vyndavat.

2. Držák na gumičky do vlasů

Pouzdro na sponky můžete využít také na další vlasový doplněk – gumičky. Ty jednoduše omotáte kolem krabičky a budete mít vše vždy po ruce.

3. Kořenky

Krabičky najdou své využití také v kuchyni, pokud jich nastřádáte větší množství. Polepte je etiketami s názvem různých druhů koření, ozdobte je obrázky a budete mít už navždy přehled o tom, kde co máte. Kořenky nezaberou tolik místa a dobře vypadají.

4. Pouzdro na kancelářské sponky

Další věc, která se ledabyle povaluje po celém bytě nebo kanceláři. Bonbóny nahraďte sponkami a už je nikdy nebudete hledat.

5. Pořadač na korálky a knoflíky

Tuto funkci ocení nejen švadlenky. Která z žen by doma neměla spoustu barevných knoflíků nebo korálků, které se dají využít na výrobu šperků nebo zdobení oděvů. Krabičky budou zářit barvami a budou se tak u vás doma dobře vyjímat.

6. Krabičky na stuhy

Pokud využíváte různobarevné stuhy na šití, zasuňte je srolované do krabičky tak, aby jejich konec vyčuhoval otvorem, abyste si je mohli podle potřeby jednoduše odmotávat.

7. Cestovní přepravka na sirky

Tento nápad určitě využijete na výletech pod stanem nebo při splavování řeky. Do krabičky se nedostane voda, takže vám sirky nemůžou navlhnout a zůstanou plně funkční.

8. Chrastítko pro děti

Naplňte krabičky například rýží nebo čočkou, ozdobte barevnými samolepkami a hračka pro vaše nejmenší je na světě.

9. Slánka a pepřenka

Do jedné krabičky nasypte sůl, do druhé pepř, krabičku popište hezkým nápisem, postavte na jídelní stůl a máte originální a praktický bytový doplněk.

Ohodnoťte tento článek:
1,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

9 využití krabičky od Tic Taců. Po použití nevyhazujte!