Menu
WomanOnly
Móda a styl

Braletka: Objevte důvody, proč ji nosit!

Kateřina Machová

Kateřina Machová

11. 3. 2021

Podprsenky existují v mnoha nádherných provedeních, dokážou být krásnou ozdobou pro ženský hrudník. Jenže komfort je druhá věc. Na pohled nádherné spodní prádlo může její majitelce při delším nošení pěkně znepříjemnit den. Jak zkombinovat krásu s pohodlím? Odpověď je braletka!

Braletky – kde se vzaly?

Trh se spodním prádlem si již před lety lámal hlavu s množstvím negativních reakcí od mnoha žen na účet podprsenek – jsou moc vyztužené, z okostic bolí hrudník, není příjemné v nich být celý den a další námitky. A protože ženské obecenstvo je velice početné, daly se hlavy dohromady a vzniklo něco, čemu dnes říkáme braletka alias jeden z nejpohodlnějších typů spodního prádla vůbec. Jedná se o podprsenku, která nemá ani výztuhy, ani veliké vycpávky, není příliš těsná, ale za to je velice komfortní, příjemná na dotyk, drží pěkný tvar poprsí, dají se v ní provozovat mnohé aktivity a nebrání komfortnímu dýchání. Jedním z hlavních spouštěčů pro vznik této podprsenky byl i fakt, že se do popředí se začala dostávat přirozenost – přirozený make-up, přirozená barva vlasů, přirozené fotografie na sociálních sítích namísto těch upravených a „přefiltrovaných“, přirozenější potraviny pro náš organismus, móda kopírující naše přirozené JÁ. Proto celosvětově poklesla potřeba po nepřirozeně překypujícím poprsí, po tradičním looku podprsenek a šanci dostala tahle velice pohodlná verze. A mnoho žen jásá!

braletka

Co je pohodlné, může být i krásné

Při představě komfortnějšího typu podprsenky se mnohým z nás může představit neforemná podprsenka sportovního typu, kterou si oblečeme maximálně „na doma“. Omyl. Pohodlné braletky jsou vyráběny v nepřeberném množství stylů, barev, střihů a jsou opravdu nádherné. Můžete si vybrat podprsenky zdobené nebo naopak basic kousek, s velkým výstřihem či spíše zakrývající, se zajímavě řešenými zády nebo ramínky, sportovní styl nebo naopak více elegantní či ležérní. Je to jen na vás, příp. na události, kam se chystáte.

Jak vybrat tu správnou?

Dalo by se říci, že vhodné braletky dokážete sehnat na jakoukoliv příležitost. Seženete velice basic kousky, které se hodí pod jakýkoliv ležérnější outfit, např. pod obepnuté šaty, seženete ale i zdobné s krajkou, které můžete nechat vykukovat z oversized svetru. Dávno totiž neplatí, že podprsenka by neměla zpod oblečení vykukovat. Naopak – zdobné a velice módně řešené braletky ukažte! Můžete je dát pod top s větším výstřihem, odvážnější mohou dokonce odhodit tričko a přes podprsenku jen přehodit sako, „džísku“ či jiný svrchní oděv – k tomuto outfitu se skvěle hodí braletky s prodlouženou spodní částí, doplnit můžete o vypasované elegantní kalhoty a fashion kousek je na světě! Stud pryč, tento trend je dávno k vidění po celém světě! Touto podprsenkou příjemně překvapíte i svého partnera, slaďte ji s dobře padnoucími kalhotkami ve stejné barvě, příp. se stejným vzorem. Braletky ale můžete volit i ve sportovním stylu, poskytnou vám tak dostačující oporu a zároveň dobře vypadají. Zkrátka, možností je nepřeberné množství, ale všechny spojuje společné: komfort a krása.

Za redakci braletky velice doporučujeme. Jakmile s nimi jednou začnete a objevíte jejich výhody, nebudete už chtít „couvnout“ k tradičním variantám, tím jsme si jisti!

Objevily jste už i vy kouzlo těchto podprsenek?

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Braletka: Objevte důvody, proč ji nosit!