Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Co darovat k Vánocům podle znamení horoskopu? Máme skvělé tipy!

Taťána Kročková

Taťána Kročková

16. 11. 2018

Blíží se vánoční svátky a vy už jistě rozrušeně pobíháte po nákupních centrech s nejrůznějšími představami o tom, čím byste mohli potěšit své blízké. Vybrat ten správný dárek pod stromeček někdy není jednoduché. Zkuste se řídit rozumem, instinkty a třeba i naší malou nápovědou!

Dárek pro berana (21. 3. – 20. 4.)

Víte, čím zaručeně potěšíte berana? Mělo by to být něco praktického, co mu usnadní život. Berani jsou progresivní a žijí rychle. Neradi se s něčím zdržují, stíhají více věcí současně a svou energií často nabíjejí ostatní. Pokud to nebude zrovna poukaz na seskok padákem, permanentka do fitness studia, na bazén či do sauny, mohli byste mu pod stromeček věnovat něco praktického do kuchyně, co beranovi ušetří práci. Beran miluje zážitky, ale rád si organizuje svůj volný čas po svém. Neohromíte ho tak zvanými „měkkými dárky“.

Dárek pro býka  (21. 4. – 21. 5.)

Býk je člověk, který má neuvěřitelnou výdrž, ale má také rád své pohodlí. Říká se o něm, že je praktický a s oblibou zvelebuje svůj domov. Máte-li tedy někoho blízkého ve znamení býka, jistě mu uděláte radost maličkostmi pro byt, dům či zahradu, ale pozor! Na této půdě buďte obzvláště opatrní. Většinu z toho si totiž rád zařizuje sám. Také je důležité při výběru dárku vycházet z jeho individuálního vkusu a smyslu pro estetické vnímání. Můžete vyzkoušet i nějakou delikatesu, býci bývají považováni za velké požitkáře.

Dárek pro blížence (22. 5. – 21.6.)

Blížence potěšíte knihou, uměleckým dílkem, plátnem či paletou s barvami, vstupenkami na koncert či do divadla. Mají rádi informace, umění, kulturu a zábavu. Třeba i takový stylový šátek, dobrý čaj, čajová souprava, sbírka básní nebo originální kreativní počin je přímo nadchne! Nezapomeňte, že jsou hraví a zvídaví. Z toho můžete při výběru „hračky“ vycházet…

Umění darovat aneb Jak na vánoční dárky bez stresu?

Dárek pro raka  (22. 6. – 22. 7.)

Raci mají poměrně velký smysl pro romantiku. Milují přírodu, vodu, umění, historii a inklinují k duchovnu a esoterice. Potěší je kniha, umělecké dílo, lístky na koncert, stylový šperk, polodrahokamy, vonné olejíčky a tyčinky, batikované šátky, starožitné předměty nebo cokoli do jejich sbírky. Nepohrdnou ani praktickými předměty do domácnosti, „měkkými dárky“ nebo čímkoliv, co jim pomůže zútulnit jejich životní prostor.

Dárek pro lva  (23. 7. – 23. 8.)

Lvi milují okázalost, šperky a luxusní dárky. Pokud je chcete ohromit, tak jedině kvalitou. Nespokojí se s ničím laciným ani tuctovým. Potrpí si na bio kvalitu, ruční práci, originální umění, prostředky pro pěstění těla i duše. Můžete vyzkoušet i nějaké seberozvojové semináře, masáže, saunu nebo návštěvu kosmetického salonu. Pokud nemáte co nabídnout, než abyste zvolili nevhodný dárek, raději nenabízejte nic než upřímný úsměv. I ten dokáže lev ocenit…

Dárek pro pannu (24. 8. – 23. 9.)

Praktická panna vám mnohdy poděkuje za dárky, které by si třeba z důvodu vlastní spořivosti nikdy nekoupila. Ať už jde o cokoli, vděčná bude v každém případě. Má ráda intelektuálně zaměřené dárky, divadlo, zdravou výživu, hory, ruční práce, přírodní kosmetiku a knihy. Ocení i cokoli, co se týká sportu nebo zdraví obecně, třeba klidně bosonožky.

Vánoční tipy na originální dárky do domácnosti pro nejmenší i největší

Dárek pro váhy  (24. 9. – 23. 10.)

Váhy potěší dárek na úrovni. Mohou to být vstupenky do divadla, kniha, luxusní parfém,  cokoli originální a netradičního. Mají dobrý vkus a potrpí si na kvalitu, luxus, klasiku nebo něco ryze ženského. Muže ohromíte originální kravatou či ručně vyřezávanou sadou šachových figurek. Obému pohlaví udělá radost třeba i košile přímo od módního návrháře.

Dárek pro štíra (24. 10. – 22. 11.)

O štírech se mluví ve vášnivých superlativech ve vztahu k sexu a temným stránkám duše. Dárkem ze sexshopu je ale neohromíte. Mají rádi hlubší a tajemnější věci, ale zkuste třeba nějaké vychytávky, gadgety, hlavolamy či detektivky. Zaujmout byste je mohli i sportovním vybavením nebo čímkoliv pro přežití v divočině, nějakým zajímavým uměleckým kouskem, nožem s originální rukojetí, tarotovými kartami nebo třeba kvalitním doutníkem.

Tarotové karty a jejich výklad. Jakou mají historii a nakolik jim můžeme věřit?

Dárek pro střelce (23. 11. – 21. 12.)

Srdeční a zábavní střelci bývají dobrými sportovci. Milují lyže, kola, hory nebo třeba lukostřelbu. Potěšíte je sportovními a akčnějšími dárky, třeba i tajnou maličkostí, kterou by si sami nekoupili. Zlobit se nebudou, ani když si z nich vystřelíte a obdarujete je naprostou hloupostí nebo ryze recesním dárkem. Mají rádi humor a překvapení, může to být i něco opravdu velmi netradičního nebo střeleného.

Co jen letos koupím pod stromeček…Tipy na dárky na poslední chvíli

Dárek pro kozoroha (22.12. – 20. 1.)

U typického kozoroha zabodujete s něčím vyloženě tradičním a konzervativním. Platí u něj to, že méně je někdy lépe než více, potrpí si na kvalitu a originalitu. Ocení praktický, avšak žádaný dárek, který by si třeba nikdy sám nekoupil. Nemá rád překvapení ani recesi, upřednostňuje svůj klid, proto by dárek neměl způsobovat žádný rušivý vliv ani jej totálně vykolejit. To by vám opravdu moc nepoděkoval. Takže žádné tandemové lety ani štěňátka, jistotu máte s knihou, hodinkami, luxusním parfémem, kašmírovým svetrem nebo třeba lezeckými botami.

Dárek pro vodnáře (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáře snad ničím nepřekvapíte. Bude se tvářit, že je mu to jedno, ale ve skutečnosti bude rád za jakýkoliv dárek. Může jít o naprostou milou maličkost nebo třeba něco velkolepého.  Pro něj má hodnotu spíše duše a citový vztah k danému předmětu. Protože potřebuje hodně osobní svobody, nedávejte mu nic, co by zavánělo závazky nebo nějakou okázalostí. Má rád minimalismus, přirozené a jednoduché věci, přírodní dárky, čajovnovou kulturu, umění, sport, cestování, dobrodružství a adrenalin. Potěší ho knihy, cokoli esoterického, přírodní šperky nebo něco tvůrčího.

Dárek pro rybu (20. 2. – 20. 3.)

Zasněnou a esotericky laděnou rybu nelákají pouze svíčky a vonné tyčinky, ale i umělecké maličkosti, knihy, starožitnosti, ruční práce a přírodní produkty, cokoli co zavání duchovnem nebo romantikou. Protože obvykle nebývá příliš praktická, neodmítne praktický dárek, po kterém by sama zřejmě nesáhla. Z mlýnku na mák sice asi nebude skákat radostí do stropu, ale souprava na vyřezávání ze dřeva nebo vkusný svícen či dózičky do kuchyně jistě ocení.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Co darovat k Vánocům podle znamení horoskopu? Máme skvělé tipy!