Menu
WomanOnly
Sex

Nový trend: Plastika vagíny zlepší váš sexuální život

Veronika Tichá

Veronika Tichá

29. 3. 2015

Ve Spojených státech je celkem běžné, že ženy po několika porodech podstupují plastickou operaci vaginy, která ji navrátí do původního stavu.Tento zákrok se začíná pomalu šířit i k nám. Má nějaká zdravotní rizika a jaký je její přínos?

Nechte si vymodelovat intimní místa

Po opakovaných porodech, kdy se navíc nastřihne hráz, mívají některé ženy rozšířenou, a tím pro mužský pohlavní úd příliš volnou vaginu. Uvolněné poševní svaly nedokážou při pohlavním styku obepnout penis, takže kontakt partnerů je nedostatečný a ani jeden z nich není většinou schopen dosáhnout orgasmu. Těmito problémy často trpí také ženy vyššího věku, které nerodily, ale jejich svalstvo je ochablé vlivem stárnutí.

Posilování nic nezmůže

Posilovacími cviky můžeme sice poševní svaly zpevnit, nedokážeme ale její stěny přiblížit k sobě. Plastika je jediným řešením, jak ochablou vaginu vrátit do původního stavu. Operaci musí provést zkušený lékař, aby svaly stáhl dostatečně, ale ne zase příliš. Po zákroku je nutné vzdát se alespoň na měsíc sexu a také provozovat posilovací cviky pomocí vkládání kuličky do pochvy, kterou je nutné udržet uvnitř při chůzi.

Trauma z povolené vaginy?

O možnosti nechat si vymodelovat vaginu mnoho žen vůbec netuší. Zatímco v Americe tuto operaci podstoupí ročně až 400 000 žen, u nás pouhá stovka pacientek. Mnoho Češek si neuvědomuje, že může jít o vážný problém, kdy z fyzických traumat často vznikají i traumata psychická.

Je dobré vědět, že vaginální plastiku hradí zdravotní pojišťovna, pokud vás k ní ovšem nevedou estetické důvody. Nespokojenost se vzhledem genitálií bývá dalším důvodem, proč se některé ženy rozhodnou zákrok podstoupit. Ať už vás k tomuto rozhodnutí vede jakýkoliv důvod, faktem zůstává, že se váš sexuální život zlepší o 100%! Nestojí to za zvážení?

Ohodnoťte tento článek:
1
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Nový trend: Plastika vagíny zlepší váš sexuální život