Menu
WomanOnly
Láska

Pejskaři by měli randit spolu, ale kde toho správného pejskaře ulovit?

Jana Albrechtová

Jana Albrechtová

3. 5. 2018

Pejskaři, vy jistě víte, jak krásné je mít psa. Je to čtyřnohý tvor, který vás miluje nadevše. Vy ho milujete také tak. Jenomže je těžké najít někoho, komu nebudou vadit všudypřítomné chlupy nebo psí vůně, na kterou jste si už přivykla a sama ji vlastně už ani nevnímáte.

Ne každý má rád zvířata doma

Zkrátka, ne každý muž je schopen psa v bytě tolerovat a už vůbec ne jej milovat tak jako vy. Možná bude takový muž na toho nebohého dokonce čtyřnožce žárlit, a pokud byste se měla rozhodnout, jistě to nebude pes, který půjde z vašeho srdce. Tedy ne, pokud jste ta pravá milovnice psů a svého psa milujete jako své dítě, kdybyste nějaké měla.

Inteligentní a energický australský ovčák: Ke komu se toto plemeno hodí?

Každý problém má své řešení

A dát ho na dvůr? To nepřipadá v úvahu, je to vaše rodina Ledaže… ledaže byste našla muže se stejnou vášní pro psy, jako máte vy. Bude-li mít svého vlastního pejska, o to lépe! Kde ale takového muže najít? Zdá se, že všichni pejskaři mají už své pejskařice. Ale ne, nebojte se, to se vám možná tak jenom zdá.

Úkol to však není snadný

Není snadné najít muže se stejnou vášní pro psy a ještě těžší je najít takového muže, který by se k vám hodil a ještě k tomu se vám líbil. Možná jste si po tolika zklamáních myslela, že muže nepotřebujete, že vám stačí ta psí láska. Jenomže pár let uplynulo a vám se tato vaše zabejčenost tak trochu rozležela v hlavě.

Malá psí plemena. Jaké si vybrat, když si nemůžete dovolit velkého psa

Seznamování je díky internetu tak snadné

Internet je skvělým místem veškerého seznamování. Díky internetu není hledání toho správného partnera tak těžké. Není to tak těžké, jako hledat jehlu v kupce sena, jenomže vy máte ten štěkající outěžek, podle kterého musíte sladit i svůj partnerský život.

Seznamky pro milovníky psů

O to je to těžší. Víte však, že existují seznamky pro milovníky psů? Samozřejmě, že můžete najít toho pravého muže a současně milovníka psů i na normální seznamce, ale na té psí je to jednodušší.

Proč je psí seznamka lepší?

Možná už máte nějaké zkušenosti se seznamkami. Jistě také víte, že tu a tam, nebo spíše častěji, narazíte na lidi opravdu zvláštní. Na psí seznamce to možná bude také tak, ale přeci jen trošku jiné. Muži, kteří mají psi, mají ten stejný problém jako vy. Už mají dost samoty, už mají dost hledání jehly v kupce sena. Jdou napřímo, chtějí ženu se psem nebo ženu, která pejsky miluje tak jako on.

Složitější cesta je také cesta

Najít někoho na internetu je nejsnadnější. Jenomže to jde i postaru, zkrátka i na takových těch klasických místech se můžete setkat s panem dokonalým pro vás a vašeho psa. Chce to jen vědět, kam chodit a kde mít oči dokořán.

Do zvířecího obchodu jednou musí každý páníček

Na zajímavého muže můžete také narazit v obchodě se zvířecími potřebami. Tato taktika hledání pana pejskaře může mít hned dvě úskalí. Může být zadaný anebo nemá psa, ale třeba akvarijní rybičky nebo škrtiče. Anebo také koně. A kůň je přeci skvělý, možná jste si ho jako malá tolik přála a s vaším psem by mohli tvořit nerozlučnou dvojku. Ale moment, zpět na zem, zatím jsme jen u teorie.

I když se vám pejskař nelíbí, neblokujte ho

Nevěste ani hlavu, pokud se vám žádný muž ve zvířecím obchodě nebo kdekoli jinde líbit nebude. I tak se s ním přeci můžete dát do řeči. Třeba se tak díky tomuto muži dostanete do společnosti milovníků pejsků a tam poznáte někoho nového.

Třeba se něco nakonec změní…

Třeba tento muž nevypadá podle vašich představ, na druhou stranu poznáte možná někoho, s kým se vám dobře povídá, s kým vám je fajn. Nového kamaráda anebo s postupem času i nového partnera, který i přestože před tím ve vašich snech nefiguroval, po čase se v nich začne docela často objevovat.

Čím větší okruh přátel, tím více možností k seznámení

Ostatně, čím více přátel máte, tím širší možnosti k seznámení máte. Když budete mít hodně přátel a hodně psích spřízněných duší, možná vás samota tolik ani nebude tížit. Možná díky tomu nebudete tolik zoufalá a nebudete brát všechno, co přijde a raději si na toho správného počkáte.

Nejlínější psí plemena. Jakého psa si vybrat, pokud nejste milovníci dlouhých procházek

Venku bude dobře nejen vašemu pejskovi

Pes potřebuje pohyb, což ostatně víte sama moc dobře. A věděla jste to také moc dobře už od blízkých, kteří vás od koupi psa do bytu zrazovali. Ten pohyb vám tak nevadí, alespoň zároveň uděláte i něco dobrého pro svou postavu a zdraví. Co vám však vadí víc, je, že jste pořád sama. Právě protože máte psího parťáka, můžete vyrazit do psího parku aportovat, skákat, podlézat a prostě dělat takové blbosti, které můžete dělat jen se psem. Nejenže se oba skvěle vydovádíte, ale koncentrace pejskařů zde bude maximální.

Pejskaři patří do stejného gangu

Mějte na paměti, že vy pejskaři jste skoro všichni „stejnej gang“. Máte podobné radosti, starosti, problémy a úsměvné momenty. Tudíž když se na někoho usmějete nebo promluvíte, nemusíte mít kvůli tomuto kroku hlavu plnou obav.

Pes každý náraz zlehčí

Váš pejsek zcela jistě s táním ledů pomůže. Nebojte se ani komplimentů, pokud uvidíte nádherného německého ovčáka a ještě hezčího páníčka. Pochvalte mu pejska a třeba se dáte do řeči. Hned po alkoholu je přeci pes nejlepším pomocným nástrojem jak navázat kontakt. Můžete se ho klidně zeptat, jaké krmení svému pejskovi dává, protože tak nádhernou srst jste ještě nikdy neviděla.

Border kolie. Chytrý pes s hravou povahou nerad zažívá nudu

Správně zvolenými otázkami se toho hodně dozvíte

Díky psovi také snadno zjistíte, jestli je dotyčný muž svobodný. Jako první můžete kouknout na prst. Jenomže řada mužů snubní prsten nenosí, a pokud je jen zadaný, stejně to podle prstenu nepoznáte. Můžete se zcela bezelstně zeptat, jestli se jeho pes hodí k dětem a tak podobně vaši konverzaci směřovat k existenci partnerky.

Vy štěstí v parku možná nenajdete, ale váš pes určitě ano

Budete-li mít štěstí a hvězdy vám budou nakloněny, pozve vás na kávu a ten prsten mu na prst navléknete možná vy sama. Čím častěji do parku budete chodit, tím šťastnější pochopitelně váš pejsek bude, ale také se tím zvýší pravděpodobnost potkat někoho zajímavého, který možná vaše představy dokonce předčí.

Co takhle výcvikový kurz?

Další možností, kde potkat zajímavého muže, je výcvikový kurz. Pokud se vám ani tam nepoštěstí, alespoň budete mít hezky vychovaného psa, který vás poslechne i bez motivační šunky v ruce.

Účastněte se výstav a soutěží

Výstavy psů a různé soutěže jsou také skvělým místem, kde se muži vašich snů a snů vašeho psa, koncentrují. Prozkoumejte internet a najděte vhodné akce. Často takové události organizují i společnosti vyrábějící krmiva pro psy. Nemusíte se však limitovat pouze akcemi pro psy. Pokud objevíte nějakou společenskou událost, kde jsou i pejsci vítáni, rozhodně se toho nebojte.

Přemýšlely jste již o knihkupectví?

Muže se zájmem o psy můžete také potkat třeba v knihkupectví. Ne každý se narodí zběhlým kynologem, každé plemeno je přeci jiné. V knihkupectví možná na tolik mužů zajímající se o psy nenarazíte, ale náhody se neptají.

Musíte synchronizovat své životy

Pokud se vám podařilo spřízněného milovníka psů najít, máte skoro vyhráno. Randit však s majitelem zvířecího mazlíčka není jen tak. Takový pes doma dokáže značně ovlivnit čas, který s vámi bude moci jeho páníček strávit, ostatně tak jako ten váš. Dovolené někde u moře bývají se psy také složitější, pokud nemáte příbuzné či známé, kteří by je mohli pohlídat.

Ohodnoťte tento článek:
4,6
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Pejskaři by měli randit spolu, ale kde toho správného pejskaře ulovit?