Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Zaručený návod, jak sbalit chlapa v 60 dnech

Veronika Tichá

Veronika Tichá

17. 4. 2015

Není to titulek amerického romantického filmu, ale podle autora nejnovějšího bestselleru osvědčený postup, který funguje. Víte, jak získat muže v 60 dnech, aniž byste vypadala jako filmová hvězda?

Blake Lavak, autor knihy „Získejte toho muže během šedesáti dnů: praktický průvodce láskou pro ženy jednadvacátého století“, tvrdí, že jeho „balicí“ techniky jsou založeny na principech, které jsou léty ověřené v praxi. Díky těmto metodám se prý Angelině Jolie podařilo sbalit jednoho z nejžhavějších mužů Hollywoodu Brada Pitta, aniž by v tom hrála roli její krása. Nevěříte? Pokud už jste zkusily všechno, jistě vám nebude vadit uchýlit se k poněkud svéráznějším metodám.

Podle Lavaka musí žena muže v podstatě uhnat, být aktivní a dostat ho tam, kam chce. Na vašem vzhledu v tomto případě vůbec nezáleží. Musí zkrátka zařídit, aby se do ní zamiloval způsobem, který mu ona sama naordinuje. A tady je několik tipů, jak na to:

1. Buďte aktivní

Nečekejte, až vás nějaký muž osloví, ale sama se chopte iniciativy. Nemusela byste se také dočkat nikdy.

2. Zaplaťte za něj útratu

Nebojte se za oba zaplatit večeři. Doba, kdy se muži děsili sebemenšího náznaku ženské emancipace, už dávno odezněla.

3. Zavolejte mu

Nečekejte, až se vám ozve, ale kontaktujte ho jako první. Třeba hned po schůzce mu napište krátkou zprávu a poděkujte za hezký večer.

4. Vyspěte se s ním hned

Nekupujte zajíce v pytli. Žádné vodění za ručičku a po měsíci první pusa, naznačte mu hned, že ho chcete!

5. Oslavujte ho

Dejte mu najevo, jak moc po něm toužíte a jak moc se vám líbí. Neskrývejte svoje city!

Tato technika má mnoho kritiků. Někomu se nemusí pozdávat fakt, že se v podstatě musíte změnit ve stíhačku, která to nejcennější „vybalí“ hned na prvním rande a ještě bude muže vychvalovat do nebeských výšin. Podle autora to ale zaručeně funguje! Rozhodně vám muž po takovém jednání nemůže upřít odvahu a sebevědomí. Tak co dámy, budete dělat nedostupné, nebo převezmete kontrolu a chytnete příležitost za pačesy?

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Zaručený návod, jak sbalit chlapa v 60 dnech