Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Co o naší povaze prozradí barva očí

Veronika Tichá

Veronika Tichá

21. 2. 2015

Říká se, že oči jsou oknem do duše člověka. Barva očí dokáže napovědět, jací ve skutečnosti jste. Jak moc je toto tvrzení založeno na pravdě, posuďte sami. Podívejte se do zrcadla a přečtěte si, co říkají oči o vaší osobnosti.

Zelené oči

Čistě zelené oči má velmi málo lidí. Tito jedinci jsou považováni za velmi ochotné, spolehlivé, trpělivé a vyrovnané. Ke svým nepřátelům jsou velmi tvrdí a nepříjemní. Pokud jsou ve vztahu dva lidé se zelenýma očima, jsou oba žárliví, podezřívaví a výbušní.

Poznejte nemoci podle nehtů. Jsou zrcadlem našeho zdraví!

Modré oči

S modrýma očima se rodíme všichni, teprve později se nám oči zabarví jinak. Nositelé této barvy očí jsou věrní, mírumilovní, upřímní a mají bohatou fantazii. Jsou dobří kamarádi a nikdy s nimi nebývá nuda. Protože je tato barva světlejší než jiná, přitahují tito lidé více pozornosti. Tak se ale říká, že modroocí lidé často trpí depresemi a propadají alkoholu.

Šedé oči

Lidé se šedýma očima jsou velice inteligentní a mají obrovskou představivost. Mají také sklon k puntičkářství a jsou velmi citliví. Svou povahou a šarmem si umí získat téměř každého. Jsou upřímní, příjemní a chápaví, nejčastěji se díky své citlivosti řadí k melancholikům. Často se uzavírají do svého vlastního světa, ale když se pro něco nadchnou, tak se toho nevzdají.

Jak vypadat mladší? Jednoduše, pomocí několika triků!

Hnědé oči

Tato barva očí je mezi lidmi dominantní, má ji více než polovina z nich. Proto by měli být tito lidé psychicky a fyzicky odolnější. Hnědoocí lidé jsou údajně nejveselejší a nejšťastnější. Bývají nejlepší milenci a dovedou se zamilovat do někoho, koho ani pořádně neznají. Jejich nositelé jsou hyperaktivní. Umí říci pravdu do očí, i když bolí, protože nedokážou lhát. Jsou proto okolím vnímáni jako důvěryhodnější.

Ohodnoťte tento článek:
3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Co o naší povaze prozradí barva očí