Menu
WomanOnly

Beran ( mé znamení )

21. 03. až 20. 04.

Vládnoucí planeta: Mars

Živel: Oheň

Blíženci ( partnerovo znamení )

22. 05. až 21. 06.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Vzduch

  • Horoskop

  • Beran a Blíženec bývají opravdu povedená dvojka. Ty dva potkat, tak se buď potrháte smíchy, anebo raději přejdete na druhou stranu cesty. Mohou být velmi kreativní, hraví a zábavní. Takové nápady jako oni, nemá snad žádné jiné znamení zvěrokruhu! Ovšem pozor, neměli bychom vynechat Vodnáře! Vztah Berana a Blížence však může být velmi nestabilní, emocionální a impulzivní. V jednu chvíli se budou nenávidět, v druhou milovat. Každopádně spolu mohou hezky tvořit a skvěle se uplatnit například v umělecké oblasti.

    Vztah Berana a Blížence je inspirativní, podnětný, flexibilní, dobrodružný, často i nezávislý, otevřený a proměnlivý. Dominuje potřeba hodně komunikovat, poznávat všechno nové, cestovat a užívat si, být aktivní a činorodý, být kreativní a rozhodně se nenudit. V tomto vztahu bude nejspíše velká přirozenost, otevřenost a upřímnost v komunikaci, což je pro vztah velice důležité. Tato dvojice však někdy těžko bude hledat rovnováhu, hranice a zábrany. Otázkou je, zda jeden z nich bude mít takové vlastnosti, které budou moci toho více divokého z nich trochu usměrňovat. 

    Živly oheň (Beran) a vzduch (Blíženec) mohou podporovat dlouhodobou a velmi výkonnou interakci. Proto tento vztah zpravidla může mít delší trvání, ale zřejmě ani nebudou chybět různé výstřelky a třenice. Je také dobré vědět, že tím vůdčím tahounem bude zpravidla Beran, který mnohdy nerozhodného, všestranného a roztříštěného Blížence požene tím správným směrem. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky