Menu
WomanOnly

Beran ( mé znamení )

21. 03. až 20. 04.

Vládnoucí planeta: Mars

Živel: Oheň

Rak ( partnerovo znamení )

22. 06. až 22. 07.

Vládnoucí planeta: Měsíc

Živel: Voda

  • Horoskop

  • Beran a Rak se k sobě učebnicově nehodí. Paradoxně však tyto vztahy bývají velmi časté. Jsou plné vášně, konfliktů, velmi kousavých poznámek a usmiřování v posteli. Zatímco Beran je rád velmi akční, miluje vzrušení a dobrodružství, nikdo ho neudrží sedět doma, pokud to není nevyhnutelné, Rak rád zútulňuje domov, je vyloženě rodinným typem a je více usedlejší. Ve vztahu mezi Beranem a Rakem může zaskřípat to, že Beran si bude chtít stále užívat života, kdežto Rak by se nejraději brzy usadil a založil rodinu. Udržet pak Berana doma, nebude snadné. 

    Pokud je Rak žena a Beran muž, mohou se setkat dvě typicky ženské a mužské energie. Beran lovec se bude rád vracet domů za milovanou ženou, a žena Rak mu bude s láskou vařit, dávat děti a udržovat teplo rodinného krbu. Pokud je to však naopak a Rak je muž, kdežto žena Beran, je velká pravděpodobnost, že muž bude takzvaný podpantoflák, anebo bude v tomto vztahu trpět. Když utrpí jeho mužnost, může typicky račím způsobem naříkat, stahovat se do sebe, anebo používat sarkasmus, ironii, kritiku a slovní útoky. Itálie bude na světě… 

    Ve vztahu Berana a Raka však může být opravdu hodně vášně a lásky. Tento pár se může skvěle doplňovat svými protiklady. V tomto vztahu najdete hodně upřímnosti a otevřené komunikace, ale většinou je to tak, že ten, kdo v tomto vztahu bude více trpět, bude vždycky Rak. Beran dává svou energii ven a umí si s ní dobře poradit, kdežto Rak svou energii směřuje dovnitř a díky tomu se mnohdy velmi užírá. Závěr je takový, že tento vztah opravdu nemusí vždy oběma lidem přinášet štěstí a je lepší se mu raději vyhnout. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky