Menu
WomanOnly

Beran ( mé znamení )

21. 03. až 20. 04.

Vládnoucí planeta: Mars

Živel: Oheň

Vodnář ( partnerovo znamení )

21. 01. až 20. 02.

Vládnoucí planeta: Uran

Živel: Vzduch

  • Horoskop

  • Vztah Berana s Vodnářem může být velmi inspirující a nevšední. Oba milují vzrušení a dobrodružství, jsou nezávislí a mají otevřenou mysl. Dokáží si velmi dobře porozumět v otevřené a upřímné komunikaci, nemají žádné zábrany. Mnohdy srší vtipem a mají šílené nápady, které se nebojí realizovat. Obvykle je to tak, že Vodnář něco spontánně vymyslí a Beran dá podnět k tomu, aby se to zrealizovalo. Umí být společně velmi dobrý tým. V tomto spojení ale převažuje intuice, hravost, spontánnost a impulzivnost, kreativita, umělecké či ezoterické sklony, bohémský způsob života. Chybí smysl pro pořádek a pravidla, pro praktický život vůbec.

    Proto více impulzivní Beran s Vodnářem podnikají šílenosti, ale nehledí na to, co bude zítra. Pokud není Vodnář takzvaně šmrncnutý vlastnostmi vedlejšího znamení Kozoroha, bývá zpravidla Beran ten více praktičtější, který zajišťuje základnu života. Například řídí auto, sežene bydlení, zajistí obživu, zkrátka tyto praktické věci. Vodnář s Beranem se spolu nikdy nenudí, Vodnář je spíše více intelektuálně a umělecky založený, Beran zase žije více v těle a na fyzické úrovni. Společně mohou poměrně dobře fungovat, pokud se umí navzájem doplňovat a nesklouznou k egoistickým zájmům a přílišné spontánnosti bez hranic. 

    Beran a Vodnář v posteli mohou dosáhnout nadpozemských výšin, tento vztah může skvěle fungovat na všech úrovních, fyzické, emoční i intelektuální. Jeden z dvojice by ale měl vždy umět brzdit včas a dobře promýšlet své činy. Vzájemný vztah Berana a Vodnáře bývá nadpozemský. Zároveň si také musí jeden druhého hlídat, aby se Beran či Vodnář nerozhodl pro svou nezávislost a neodešel zase na chvíli někam jinam. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky