Menu
WomanOnly

Rak ( mé znamení )

22. 06. až 22. 07.

Vládnoucí planeta: Měsíc

Živel: Voda

Lev ( partnerovo znamení )

23. 07. až 22. 08.

Vládnoucí planeta: Slunce

Živel: Oheň

  • Horoskop

  • Rak a Lev je velmi vhodné a plodné spojení. Oba si skvěle rozumí, jsou hraví, tvůrčí, mají rádi umění a zábavu. Oba často sdílejí mnohé společné zájmy. Velmi výrazná je mezi nimi sexuální přitažlivost a vášeň. Oba si chrání své soukromí a přejí si založit rodinu. Lev se stará o své blízké velmi dobře, umí je zajistit a zabezpečit, na druhou stranu zase nemá rád odmlouvání, neposlušnost a neúctu vůči své osobě. Zkrátka potřebuje vládnout. Většinou je dominantní a určuje pravidla. Rak je vyloženě pečující, empatický, velmi ustaraný a má silné mateřské či rodičovské pudy. Ve vztahu se na rozdíl od Lva umí přizpůsobit a obětovat. 

    Rak a Lev jsou totiž spolu ukázkovým prototypem pravého muže (Lev, ohnivé znamení, vládcem je Slunce) a pravé ženy (Rak, vodní živel, vládcem je Luna). A tyto dva protiklady přece odjakživa patřily k sobě a mocně se přitahovaly! Pokud je Lev muž, bude chtít mít doma krásnou, vnímavou, pečující ženu, milenku, matku i kuchařku v jedné osobě, která bude udržovat oheň rodinného krbu a zahrne jej věrnou a nehynoucí láskou. A tohle právě žena Rak zcela nezištně a oddaně nabízí. Na oplátku ji muž Lev bude milovat a ctít, poskytne jí zázemí, finance, postará se o ni, bude ji na rukou nosit. Bude však přirozeně dominantní a bude potřebovat, aby mu žena dávala najevo, jak moc je skvělý a jak moc ho miluje.

    V opačném případě se role jen jednoduše prohodí. Muž Rak nabídne spoustu lásky, vyjádřených citů, romantiky, dobrého sexu i pravého rytířství, dokonce i doma uvaří nebo se postará o děti. Žena Lev pak může budovat kariéru nebo zářit po jeho boku jako bohyně, ke které se tak spokojený a zamilovaný Rak bude chovat. Ovšem pozor! Depresivní a frustrovaný Rak je horší než jakákoli jiná pohroma, v těchto případech by se mohl cítit velmi upozaděný oproti zářivé a úspěšné Lvici, a dával by to patřičně najevo. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky