Menu
WomanOnly

Rak ( mé znamení )

22. 06. až 22. 07.

Vládnoucí planeta: Měsíc

Živel: Voda

Vodnář ( partnerovo znamení )

21. 01. až 20. 02.

Vládnoucí planeta: Uran

Živel: Vzduch

  • Horoskop

  • Rak a Vodnář je zajímavá vztahová kombinace. Svým způsobem si rozumí, ale v mnoha oblastech, a také svou povahou, si někdy velice lezou na nervy. Rak je spíše domácí typ, který má rád své soukromí a klid, kdežto Vodnář je progresivní, nestálý a naprosto nevyzpytatelný. Rád cestuje, vymetá večírky, poznává nové lidi, přijímá nové výzvy a experimentuje. To Rakovi může vadit. Potřebuje někoho, na koho by se mohl spolehnout, někoho o koho se může opřít, někoho, koho chce mít více doma. S Vodnářem to půjde spíše jen stěží. 

    Vodní Rak, jemuž vládne senzitivní a starostlivá Luna je mnohem citlivější a zranitelnější než Vodnář. Náladoví jsou ale tak nějak oba stejně. Vodnářům, kteří patří mezi vzdušná znamení, vládne úderná a proměnlivá planeta Uran. To proto se nebojí žádných výzev a experimentování, mnohdy jsou jako chodící časovaná bomba. U Vodnáře vlastně nikdy nevíte, na čem jste. Je to, stejně jako Rak, idealista každým coulem, ale tak trochu kam vítr, tam plášť, jak se říká. Rak ale nemá rád změny a potřebuje jistoty. Uznejte, že to moc nejde dohromady. Fungovat však může otevřená komunikace nebo nadšení pro společné záliby, literaturu, psychologii, okultismus nebo ezoteriku. I Vodnáři, stejně jako Raci, milují přírodu a zvířata a mají rádi různé výlety.

    Sexuální přitažlivost mezi Rakem a Vodnářem může fungovat skvěle. Oba také touží po romantické lásce. Jen na té praktické úrovni to bude spíše skřípat. Rak bude chtít mít děti, Vodnář je ale velmi nezávislý. Má rád cestování, svou práci, rád si užívá. Rak může nevyrovnanému Vodnáři poskytnout mnohé jistoty, zázemí, a to materiální i citové. Vodnář zase může Raka obohatit, nadchnout, zbavit ho traumat a strachů. Vodnář může pomoci Raka otevřít. Spolu dokáží krásně tvořit a věnovat se například umění. Panuje mezi nimi i přirozená hravost. Rak se s Vodnářem nikdy nebude nudit a zřejmě s ním prožije největší dobrodružství svého života. Jen udržet ho doma a přimět ho k věrnosti a oddanosti bude možná složitější. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky