Menu
WomanOnly

Střelec ( mé znamení )

23. 11. až 21. 12.

Vládnoucí planeta: Jupiter

Živel: Oheň

Vodnář ( partnerovo znamení )

21. 01. až 20. 02.

Vládnoucí planeta: Uran

Živel: Vzduch

  • Horoskop

  • Střelec a Vodnář mají k sobě blízko, a to díky svému bezbřehému temperamentu a nezkrotné povaze. Činorodý Střelec patří mezi ohnivá znamení a jeho vládcem je planeta Jupiter. Nespoutaný Vodnář je zase vzdušné znamení, kterému vládne planeta Uran. Spojení těchto dvou znamení může být až překvapivě plodné, inspirativní a kreativní. Ti dva totiž spolu mohou vymyslet i nemožné. Pokud se spojí například v nějaké umělecké, tvůrčí nebo vědecké profesi, to teprve pak mohou vznikat díla, objevy a vynálezy! Ani jeden z nich se jen tak nezastaví a srší množstvím nespoutané energie. Každé setkání s párem Střelce a Vodnáře může být pro jejich přátele a známé velkou inspirací, dobitím energie či takzvaným nakopnutím k lepším výsledkům nebo lepšímu životu vůbec.

    Střelec a Vodnář jsou velmi dynamický a akční pár, který bude ozdobou každé společnosti. Společně se budou chtít hodně bavit a smát, užívat si života, cestovat, tvořit, sdílet mnohé zájmy a koníčky, vést nekonečné diskuze na nejrůznější témata. Zajímat je budou nové informace a technologie, budou to vyloženě vizionáři, kteří mohou společně přinést světu něco nového. A třeba i jejich děti budou geniální! I když si sami chtějí dlouho užívat, není vyloučeno, že spolu nezaloží rodinu nebo alespoň nezplodí dítě. 

    V tomto vztahu ale bude potřeba hledat zodpovědnost, stabilitu, oporu a zázemí. Jeden z páru vždy musí být ten rozumnější, umět vydělat peníze, být spolehlivou oporou a rodinnou základnou. Oba si také dokáží upřímně sdělovat své myšlenky a pocity, jsou velmi otevření v komunikaci, rádi dělají věci po svém navzdory zažitým konvencím a tradicím, i když je pravda, že Střelec je oproti Vodnáři více konzervativnější. Navzájem si poskytují dostatek svobody, respektu a tolerance, a hlavně nebojí se společně si plnit své sny. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky