×
WomanOnly

Sex v lese. Na co si dát pozor?

Sex v lese

Léto je v plném proudu a mnozí z nás si užívají výlety, festivaly, táboráky, stanování v kempu, grilování na zahradě, sbírání borůvek, koupání v řece, letní kino a spoustu jiné romantiky. Například milování pod širým nebem – v lese. Na co je dobré dát si pozor?

Sex v posteli je nuda

Ne každý se chystá k moři rozvalit se na rozpálené pláži plné smažících se těl a baží po divokém sexu v hotelovém pokoji s papírovými stěnami (“Ještě, že nás tady nikdo nezná, že?”). Koho už omrzel sex doma v posteli, třeba si rád užije romantická dostaveníčka za svitu měsíce během teplých letních nocí. A vlastně proč ne i ve dne? Takových vášnivých sběračů borůvek už v lese bylo!

Ostatně nejedná se pouze o zpestření milostného života ve stabilním vztahu, mnohem častěji se sexu v lese oddávají mladí milenci, realizují se zde mnohé nevěry, letní lásky, tajné schůzky nebo vztahy na jednu noc cestou z hospody.

Kam chodit s milencem? Najděte místa, kde můžete být sami

V lese nejste nikdy sami

Výhodou je, že je v létě venku teplo, a to obvykle i v noci. Pokud si však myslíte, že vás nikdo nevidí, opak je pravdou. V lese totiž nejste nikdy sami. Když opomeneme páry, které na nejvyšší míru vzrušuje to, že je může při jejich milostných radovánkách někdo načapat, “normální” lidi mají raději trochu soukromí a opravdu nejsou nadšení, když se zrovna v tom nejlepším objeví hajný se psem: “Fuj, Azore!”, anebo děti s košíky plnými hub: “Mamíí, tady někdo je!”.

Sami v lese nejste také proto, že les je plný života – hmyzu, zvířat a třeba i rusalek, hejkalů a skřítků. Ne vždy je to příjemné. Počítejte s tím, že si možná budete muset vytáhnout pár klíšťat, ošetřit kousnutí od mravenců, komárů, v horším případě i bodnutí včely nebo vosy, vytahat pár trnů nebo si poškrábat boláky od kopřiv. Vůbec nejhorší je, když se zraníte o střepy nebo ostrá víčka od plechovek. To je opravdu velmi smutné.

Zvířat se nebojte, většinou prchají, samozřejmě až na samice s mláďaty u divočáků a větších šelem, ale ty zpravidla bohužel jen tak nepotkáte. Zvědavý medvěd vám maximálně ukradne batoh s jídlem, většinou se k vám ale opravdu nikdo nepřiblíží. Případní kolemjdoucí turisté bývají ohleduplní a zpravidla mají pochopení…

Kondomy s sebou domů!

Pokud provozujete bezpečný sex, bylo by fajn, kdyby jste si po sobě uklidili a nenechávali v lese poházené obaly od kondomů a použité či natržené kondomy. Sice máte ode mě palec nahoru, že jste zodpovědní a kondomy používáte, ale prosím, bylo by fajn je po sobě uklízet a ne odhazovat. Při svých toulkách přírodou je bohužel nacházím docela často. To samé platí i o papírových kapesníčcích a obalech od nich. Lubrikační gel jsem díkybohu nikdy nenašla…

Jak si tedy užít sex v lese bez výraznější újmy (anebo jak ji nezpůsobit někomu jinému)? Než se vrhnete do víru vášně, dobře si pročtěte následující tipy:

Krvácení po sexu: Jaké jsou příčiny a kdy navštívit lékaře?

Jak najít správné místo?

Vyberte si místo, kde budete mít soukromí. Dobře zvažte, zda je pozdě večer a nikdo se už (asi) neobjeví, anebo je pravé poledne a kousek od vás je statek, turistická stezka či dětský tábor. Nevybírejte si místa v CHKO ani v totální divočině, odkud netrefíte zpátky. Neválejte se nazí po prosluněné pasece, můžete narazit na zmije. I když už ani ten jejich jed není, co býval, riskovali byste problémy, například alergickou reakci a zbytečnou paniku.

Seník = alergiků ráj

Zapomeňte na seníky a krmelce. I když se zdá, že na seně můžete mít skvělé pohodlí a být dostatečně schovaní před nepřízni počasí či případnými čumily, dobrý nápad to určitě není. V seníku to opravdu žije – můžete potkat nejen myši a potkany o velikosti dobře živené kočky domácí, ale i kuny, drobná zvířata, případně i ta větší – člověk nikdy neví. Seno může být zdrojem infekce, co si budeme povídat, některé várky tam mohou ležet už od dob roboty za Marie Terezie, plesnivět a podobně.

V neposlední řadě všichni víme jednu věc: znáte v dnešní době někoho, kdo by neměl alergii na seno? Já tedy ne. Takže i když vy sami jste této lapálie ušetřeni, nikdy nemůžete vědět, jak na seno zareaguje ten druhý. Projevy mohou být různé – od svědění celého těla, kýchání, smrkání a slzení očí až po silný astmatický záchvat – a to asi nikdo nechceme, že ne?

Houba vyvolávající orgasmus u žen. Jak spolu souvisí sex a čich?

Bojím se výšek a mám závratě

Další chaloupka, kam se můžete pokusit schovat, se nachází pár metrů vysoko – je to takzvaný posed. Obvykle v něm ale není dost místa na to, abyste se tam nějak roztahovali, spíše to chce schopnost dobře zvládat postelovou gymnastiku. Možná se vám dokonce poštěstí objevit láhev slivovice, kterou si za trámem schoval myslivec. Nicméně pokud máte strach z výšek nebo chcete hodně řádit, rozhodně vám to nedoporučuji.

Některé posedy nejsou funkční, což v první chvíli nemůžete vědět. To znamená, že mohou být zcela na spadnutí, se zetlelými a chybějícími příčkami žebříku a podobně. Můžete tak riskovat zranění nebo i pád s vážnějšími následky.

Strom jako místo pro milostné radovánky

Málokdo by chtěl souložit na stromě. Nejsme opice, i když jeden moudrý pán tvrdil, že z nich pocházíme. Strom ale můžeme využít jiným způsobem. Připevnit si na něj houpací síť, chytit se větve a obejmout partnera kolem pasu, anebo se o strom hezky opřít. Ve všech případech to chce asi dobrou fyzickou kondici, ale proti gustu…

Hlavně nikoho nepřivazujte ke stromu, kdyby zrovna náhodou někdo přišel, bylo by to opravdu trapné. No uznejte…

Jak na sex ve vodě? Připravte si zásobu kondomů a mnoho lubrikantu

Sex v autě

Pokud se chcete milovat v autě, je fajn mít ho zaparkované někde u louky či lesa, avšak rozhodně na místech, kde vás nemůže zkontrolovat policie, a ne na příjezdové cestě k soukromému domu či pozemku. Samozřejmostí je neparkovat u rybníka nebo na kopci. Záleží též na tom, jaké máte auto, například příhod s ruční brzdou už bylo zaznamenáno mnoho.

Říká se, že sex v autě není pohodlný, ale větší vozidlo se sklopitelnými sedadly je docela fajn, i když venku za okny prší nebo řádí bouřka.

Nemilujte se venku v bouřce nebo silném větru

A když už jsme u té bouřky, sex v lese za nepříznivého počasí může být opravdu nebezpečný. Co vás může potkat? Třeba kulový blesk v kalhotách nebo vývraty stromů ve vichřici. Zkrátka i k vášni je dobré přistupovat s rozvahou a mít úctu k Přírodě ve všech ohledech.

4.4/5 - (5 votes)
4.4/5 - (5 votes)


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*